Hladám klan

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem F4jLipP, 16/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. F4jLipP

    F4jLipP User

    Hľadám aktívny klan s priateľskými ľudmi ,ktorí sú ochotní pomáhať. Server Globálna Európa 6. Som EIC ,síce len lvl 9 ale o hre už čo to viem. Najlepšie by bolo keby klan mal TS-ko ale nemusí byť.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Skús klan SG ten má TS. Je tam mnoho čestných ľudí. Ide o jeden z troch najsilnejších klanov na GE6 popri PLUR a HEJA.
    Tuším, že prijímajú od 10 lvl. A sú mimoriadne aktívni. Budeme sa asi vídavať častejšie. Ak hodíme kontakty máš moju
    záruku, že Ťa nechám na pokoji (vzhľadom ku tomu, že som tam vru). Navyše, ak by si na GE6 potreboval s niečím
    poradiť ohľadom hry; rád poradím aj pomôžem. Aj keď mi teraz možno neveríš. Na klany PLUR a HEJA sa nespoliehaj,
    pretože sú to väčšinou elitní z eic a vru; a pomáhajú si pri zostreľovaní druhej firmy. U klanu SG som sa s tým, nestretol.

    Poznám situáciu na GE6 veľmi dobre. Musíš si dávať veľký pozor na nečestných lovcov a na to, koho si tam vyberáš za priateľa.
    Opakujem, veriť mi nemusíš. Je to výlučne na Tebe. Kontakty vždy vyberaj opatrne a s rozumom.
    Vyvaruj sa strieľaniu do cubikonov, ak už sú obsadené hráčmi vlastnej firmy. Nemajú to radi.
    Smutný príklad toho, ako sa chovajú vlastní na x6 mape. Raz ma tam jeden z vlastných naháňal,
    prvý raz hodil wiz, druhý raz som musel utiecť s minimom hp nakoľko ma div nezostrelil. Len preto,
    že som postál pri cube; pretože som potreboval zopár protegitov do úlohy. Asi tak. Ale zvykneš si na to.

    EDIT: Klan SG svojich členov chráni, veľmi dobrá voľba. A pozor na hráča Hardy, ak nie si po jeho vôli
    a oponuješ mu; je schopný Ti dať 3 wary naraz + vrátane toho svojho. Je z Tvojej firmy a paktuje s
    turkami. Takmer tým zruinoval celý server GE6. Tí čo ho poznali Lolzer a Lotor-Svk radšej volili nové
    začiatky na iných serveroch. Než byť v jeho prítomnosti. Btw. Hardy tam narobil veľmi zlú krv. A pre
    eic obrovskú hanbu. Vyvaruj sa ho. Tak taká bola pôvodná situácia na GE6, než si prišiel. Momentálne
    sa to ukľudnilo. Ale nenechaj sa tým uniesť. Ako sa vraví, "tichá voda, brehy myje!" A zdanie môže klamať.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/16
    -Kaperko- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  3. F4jLipP

    F4jLipP User

    Ďakujem za radu a teda asi skúsim SG. A s tými lovcami som už mal česť sa stretnúť.... niekto dneska (zdá sa mi ,že bol z MMO) poletoval na 2-4 a furt ma zabíjal lebo som ešte slabý a potom prišiel niekto silný z EIC a MMO zdúchlo a už ho nebolo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Sentiero

    Sentiero User

    F4jLipP pokud by tento klan nevyšel, tak zkus hledat přes žebříček klanů. Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z posledních globálních servrů, tak je možný, že se ti tady nikdo neozve. Přeji hodně štěstí :)

    -baghira2- ty bys dokázal tak dramaticky rozepsat i telefonní seznam :D
     
  5. Lidí tabulka seznam klanu mě vyskočí ,ale není tam ani jeden klan . Asi chyba dá se to někde najít jinde ?
     
  6. riversnake

    riversnake User

    Ak ti mozem odporucit tak TNT je tiez v pohode klan :D