Hlášení současných problémů s výkonem hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG] 46686183 Ge2
    Ked zapnem hru chvilu asi 15 minut to ide celkom dobre potom hrozne lagy pri niceni NPC kazde 2 sekundy to sekne rovnako ako aj ostatnym.
    Procesor Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @ 2.20GHz, 2201 MHz, počet jadier: 2, počet logických procesorov: 4
    Nainštalovaná fyzická pamäť (RAM) 4,00 GB
    Celková virtuálna pamäť 4,96 GB
    Názov operačného systému Microsoft Windows 8.1
    Grafická karta AMD Radeon R5 M255 s 2GB
     
  2. ID 73003213 GE2

    Zapnem hru hrám asi 10-15 min. ide to dobre. Asi po dalších 5 min. to začne tak sekať že ked začnem ničiť npc začne to ísť až vtedy ked je npc zničený. A ked len lietam po mape ide to pekne.

    Názov operačného systému Microsoft Windows 7 Home Premium
    Procesor:Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz, 3100 MHz, počet jadier: 2, počet logických procesorov: 4
    Nainštalovaná fyzická pamäť (RAM)4,00 GB
    Celková fyzická pamäť 3,49 GB
    Dostupná virtuálna pamäť 4,24 GB
     
  3. Při střílení NPC nebo hráče se to sekne uplně a musím čekat až to zase půjde ! Při přihlášení mám základní formaci ! Hlavní stránka se seká několik dnů !
    Operační systémMicrosoft Windows 7 Home Premium
    Typ systémux64-based PC
    ProcesorAMD Athlon(tm) II X3 445 Processor, 3100 Mhz, jádra: 3, logické procesory: 3
    Verze systému BIOS/DatumAmerican Megatrends Inc. 2001, 11.9.2014
    Verze SMBIOS2.5

    PC sice pamatuje dynosaury , ale dalo se aspon hrát !

    RESTART NEPOMOHL PO 5 MINUTÁCH STEJNÝ PROBLÉM !!!
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
    Martin14 tohle ocenil(a).
  4. =Mr.Satan=

    =Mr.Satan= User

    [​IMG] 84306740 CZ1
    Při letu se to trochu seka a jakmile nakliknu npc a zacnu boj tak hra uplne zamrzne na nekolik sekund a pak zase sekne, stava se mi to na vsech mapach co jsem zatim od vcera byl
    procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU N2830 @ 2,16GHz
    RAM: 4 GB
    Typ systemu: 64bitovy operacni system
     
  5. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    [​IMG] 96882923 GE6
    mne stale len vytvara spojenie, ale hru mi nespusti.. download/upload super takze neviem. Parametre PC ani nezadavam, fakt stary notebook, akurat doteraz mi vsetko slo ako malo aj na horsom internete (fps 5-15 som mal)
     
  6. Akonale zacnem strielat zacne mi lagovat komplet cela hra je jedno na akej mape!
    ID:167232086
    Procesor:AMD A8
    RAM:8GB
    Grafika AMD radeon R5
     
  7. Jack.K

    Jack.K User

    Připadá mi to, že je chyba ve správě paměti. V momentě, kdy neúměrně vzroste velikost flash plugin kontejneru, tak se hra začne pěkně zasekávat. Hra sice ukazuje např. jen 500 MB ram, ale reálná velikost toho kontejneru dle systému je i přes 1 GB. V linuxu mi hra ukazovala s přehledem po cca 10 minutách i přes 1 GB, ale nesekalo se to tak jako na W7.
    Takže jediné co prozatím funguje, je neustálý relog.
     
    -Kaperko- tohle ocenil(a).
  8. ID 22594386
    Globální Evropa 1
    Po cca 10 minutách hraní se při střelbě začne hra sekat a kousat. Při pohybu ani ničem jiném problem neregistruji pouze při střelbě a postupně jsou lagy větší a delší.
    Po vypnutí a zapnutí herního okna vše funguje jak má, ale zas jen po dobu asi 10 minut. Poté se problem vrací. Proskočení portrem problem neodstraní.
    Zkoušel sem mapy 3-7 a 3-5.
    Při střelbě.
    Procesor - Intel Core i5-4460 3.2GHz
    RAM 8 GB
    Grafická karta - GeForce GTX 970 Gaming 4G
    Zakladovka - MSI Z97 GAMING 3
     
  9. Korben

    Korben User

    ~=SPIRIT=~, OT post zmazaný, v prvom príspevku maš jasne napísané, ako má tvoj príspevok vypadať.
     
  10. 160165038 cz3
    Všetky mapy. Ked strielam do niečoho tak FPS klesne skoro na nulu. (tak 4-7FPS)
    Prvé 2 minuty od nalogovania to ide dobre ale potom sa to zhorší až do toho, že sa to celé zasekne a znova to ide až keď dostrielam. Čiže keď puknu mňa alebo ja ich.
    RAM: 4GB
    procesor: Intel Bay Trail M Dual-Core 2.42GHz
    Win8.1
    Intel HD Graphics
     
  11. [​IMG] 36233479 EU 2
    Dobry den mam problem s hrov od kedy je akcia na montaz pri strelani alebo zbierani cargoboxov mi strasne seka to je jedno ked mam 2D alebo 3D cistim PC s CCleaner spustim Antivirusovy program a nic mi nepomaha.Mam prehliadac firefox a nadalej seka.

    Windows 7 Home Premium
    Parametre: procesor Intel(R) Celeron(R) CPU B820 @ 1.70GHz 1.70GHz
    Ram:2GB
    System: 64 bit
    FPS:40 do 50 pri crazy cubikon 5 do 20 FPS
    [​IMG] [/URL][/IMG]

    [​IMG] [/URL][/IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  12. 40370524 GE3
    Sekanie/lagy . Všetky mapy. Od momentu kedy začne človek do niečoho strielať. Zo začiatku sekundové lagy, po odstrelení dvoch cubikoch lagy 10-20 sekundové. Je jedno či je hra v 3D alebo 2D. Je jedno či je vo vysokom rozlíšení,alebo slabom. FPS60, Mem cca 180-320Mb...Pri lagoch Mem na Adobe flash playeri vyskočí aj na 780 Mb. Pri nestrieľaní do ničoho hra ide plynulo.

    Mozilla..Procesor Intel(R) Pentium(R) CPU B980 @ 2.40GHz, 2400 MHz, počet jadier: 2, počet logických procesorov: 2, RAM 4 GB, Win 10..
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    pretože sa stále praje na odstráneni chyby. táto téme slúži len na pridvanie výsledkov na nič iné. OT zmazané
     
  14. Foяmi

    Foяmi User

    ID a server
    [​IMG] 85946933
    Server CZ3

    Popis problému
    Pokud se mi teda povede nalogovat a přihlásit na herní mapu, tak po několika minutách hraní se loď při střelbě pomalu začne zasekávat až se úplně zasekne.

    Před relogem jsem byl ve skupině a po znovu nalogování jsem v ní stále. Problém je v tom, že skupinový chat zmizel.

    Mapa na které zaznamenáváte problém
    Na všech mapách zaznamenávám tento problém.

    Okolnosti za kterých se problém odehrává
    Když hraju.

    Hardwarové detaily
    Procesor AMD A10-5745M APU with Radeon(tm) HD Graphics, 2100 Mhz, jádra: 4, logické procesory: 4
    RAM 8GB DDR3L
    AMD Radeon HD 8610G + AMD Radeon R7 M260 2GB, HDD 1TB 5400 otáček + 8GB cache pro zrychlení běhu OS
    Windows 10 64-bit
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  15. *nitram*

    *nitram* User

    [​IMG] 90485555 GE2
    Na každej mape keď začnem paľbu do npc tak zamrznem a potom som iba mŕtvi lebo nič nemôžem urobiť.
    Všetky mapy
    Pri strieľaní do NPC
    AMD FX-7500 Radeon R7, 10 Compute Cores 4C+6G 2,10 GHz
    RAM 8 GB
    System 64-bit os. procesor typu x64
    graficka AMD Quad Core FX-7500
     
  16. jisap123

    jisap123 User

    Server CZ2 - po tom restartu o 99% lepší, ještě tam semtam ten lag je, ale už je to hratelné.
     
  17. Po vytazení cpu skoku lagy zmizely a lítam normálně......
     
  18. Take se musim priklonit k ♣Tuareg♣ vytahl jsem cpu skoku a litam normalne bez lagu akorat jedine co mam za problem tak jje pri prihlaseni na mapu mam zakladni formaci a nevidim kdo je se mnou ve skupine.
     
  19. Korben

    Korben User

    Nemal by si mať problém, ani ak tam to CPU máš.
     
  20. *SATKO*

    *SATKO* User

    Korben,je to pravda CPU som dal späť a žiaden problém.Odskúšané na GE1
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.