Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    =Marvin= "je možné pro nahlášení chyby v lokalizaci dodat celý screen i s viditelným obsahem úkolu?"
    ano, tak tady je a úplně kompletně celý: https://gyazo.com/a7aeb6eceb7255937572e98c44681f5e

    Id: 101752083 GE2
    Popis chyby: Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání.
    Kroky k vyvolání: Otevření řídicího centra při převzetí denního úkolu.

    Ano dnes je to opět v řídicím centru. Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání. Jak je to v popisu úkolu jasně vidět.
    - Poprosil bychom o to, aby se to již mohlo reportovat výš. Snad se to již brzo vyřeší i s tím vyhrožováním. Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/20
  2. storm128

    storm128 User

    mam taky problem nejde postavyt brana KAPPA stale my ukezuje

    Vyskytla sa neznáma chyba. Aby si materializáciu odznova odštartoval, klikni na "Reštart".
    (Error at Updating Gate Image; ioError

    uz od rana nejde tak neviem co je stim
     
  3. Ahoj , mám stejný problém , akorát už vůbec neotevřu Galaktické brány , vždy když otevřu , vyskočí tato hláška (
    Vyskytla se neznámá chyba. Klikni na "Restart", abys restartoval materializátor.
    (Error at Updating Gate Image; ioError) ) už nevím co s tím , zkoušel jsem restart, jiný prohlížeč , ale nic nepomáhá.

    int5 ( Globální evropa 2 )
    ID : 171346022
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
  4. ten isty problem. GE2
     
  5. KundiSlam

    KundiSlam Guest

    Zdravíčko. Mám menší problém. Chtěl jsem dnes postavit Zetu a po jednom kliku se mi zobrazilo: Vyskytla se neznámá chyba. Klikni na "Restart", abys restartoval materializátor.
    (Error at Updating last Part Image; ioError)

    Hádám, něco v databázi obrázků. Prosím tedy o vyřešení. Díkes :)
     
  6. Ještě k mému problému ,stále přetrvává + mi nejde načíst ani stránka , když chci napsat na podporu , ta mi hlásí že momentálně nejde zobrazit a hází error , takže nemohu ani napsat na podporu. Zkoušel jsem teď i z druhého notebooku , ale to samé.
    Nějaká rada tedy ohledně té brány + té podpory ??? Musím řešit zde , jelikož na podporu napsat nemohu , když mi to hází error....

    int5 ( Globální evropa 2 )
    ID : 171346022
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
  7. Ultron134

    Ultron134 User

    [​IMG]170711211 moje ID SEVR GLOBÁLNÍ EVROPA 2 dobrý den mam problem z branou EPSILON
    Vyskytla se neznámá chyba. Klikni na "Restart", abys restartoval materializátor.
    (Error at Updating Gate Image; ioError) už jsem skoušel vše a nic furt my to tam skace ostaní brany jsou ok
     
  8. marek1910

    marek1910 User

    mam ten isty problem s branamy stalle ze error ked kliknem restart tak ma to znova da na restart a podpora nejde tiez
    Global Europa 3
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Zdá se, že je to všude. Nezbývá než vyčkat na opravu...
     
  10. už to je od včera tento problém
     
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pak máte broblém s fragmenty vyrobte cpu a zbavte se jich.
    Mám něco přes 1000 fragmentů a teď jsem v pohodě postavil Zetu.
     
  12. firefox precitaj si cosinapisal :) sam sebe odporujes a to len v dvoch vetach :) a co maju fragmenty spolocne s GG ? na Skandinavii GG funguje normalne a na GE1 mi nezobrazi ziadnu branu takze?
     
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  14. Fragmentama to není , já jsem GE2 , mám 0 fragmentů a Galaktické brány ani neotevřu , furt error. :)
     
  15. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    ja som na GE2 postavil 4 zety. Asi to nerobi kazdemu.
     
  16. coroner

    coroner User

    GE1 nejde materializátor ani s fragmenty ani bez. Je to něco jiného.....
     
  17. Přesně tak , někomu to jde normálně a někomu to nejde.
     
  18. Karlosray

    Karlosray User

    stejny problem , nevim co stím delat zase novinka ve hře a chyba jako vždy ve hře
     
  19. Nic se s tím dělat nedá , musí se čekat až to vyřeší. Akorát škoda slevy , kterou jsem si koupil na klikání bran a teď člověk nemůže nic...
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Id: 163407845 Server: GE2

    Popis chyby/bugu: Preskokom portom sa zakaždým vymaže chat a zakaždým sa musí nalogovať do hry.

    Kroky k vyvolaniu: Preskok portom z x2 na x3 alebo na x4. A takisto aj smerom späť z x4 a x3 na x2.
    Po 15:00h to práveže dnes okamžite začalo a nanovo, tak ako včera. Akurát, je to ešte horšie ako včera.

    Riešenie: Okamžité nahlásenie na vyššie miesta, aby tento problém akútne riešili.
    Pretože sa to deje v každý jeden deň od spustenia eventu Protegitské peklo.

    Kvôli tomu sa už pomaly, to ani nedá hrať.