Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. coroner

    coroner User

  2. coroner

    coroner User

  3. KundiSlam

    KundiSlam Guest

    No :D To jsme dva :D
     
  4. storm128

    storm128 User

    Na 5-3 je bugnute paladium nade sa zbierat stale zostava na mape
     
  5. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Ahoj, nevím, jak na ostatních serverech, ale na Globální Americe 5 je bug u raket SR-5, kdykoliv ji na někoho zaměřím a vyšlu, tak vždy raketa zpomalí jen mě. A to úplně moc výhodné není.
     
  6. ahojte chcem sa spýtať alebo skôr povedať je normalne aby sa znižovalo uridium po nejakom čase? ano viem že to je kvoli boterom ale mi poctivý hráči len na to doplácame tak sa chcem spýtať či mienite s tým niečo robiť admin team. Ďakuejm za skorú odpoveď
     
  7. Arya

    Arya User

    lewtli12345 jediné co můžeme udělat je předat zpětnou vazbu BP, což se i stalo. Ovšem, aby se něco změnilo muselo by být více negativních ohlasů i z jiných komunit.
     
  8. na module SPC-XP02 ktory sa da kupit za 150 000 kreditov v obchode piše že pridava 15 % zvýšené skúsenosti a ked dam nanho myš v hangare piše že pridava 15 % poškodenia tomu chapem ako damage nieje v tom chyba ?
     
  9. ta chyba ktoru popisujes je aj na GE1 snad do posunu dalej na vyriesenie :)
     
  10. hej aj u mna je to tak a bud ti hrač ujde alebo daš emp tiež GE 1
     
  11. Mna by zaujimalo, aky bug v tej rakete vidite. To, ze ta raketa spomaluje "vás" hned od zaciatku jej pridania, je normalne. To, ze sudruzi z Nemecka dali iny preklad, nez by tam mal byt, je uz vec druha.
    Nieje to bug, len zly preklad, to je vsetko.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/20
  12. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Hele a můžeš mi vysvětlit, na co by potom taková raketa byla, kdybych s ní zpomaloval sám sebe? Opravdu si nedovedu představit, že by ji použil jeden jediný hráč...
     
  13. Ked vies co ta raketa robi, a kedy ju pouzivat, je to dost dobra raketa vo fightoch.
    No ked hraci ako vy nevedia na co ta raketa sluzi, tak sa necudujem, ze tu pisete.
    A ako som pisal, raketa od pridania do hry spomaluje toho, kto ju hadze. Bohuzial je tam zly preklad.
     
  14. storm128

    storm128 User

    Mam zase taky problem na pld ze zoberem pld (surovina paladium bola vyzbierana) ale zostane na mape a ani ho nepripise do skladu,tak asi zase 1 hod zbytocna.
     
  15. FRΣĐ¥

    FRΣĐ¥ User

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat co mám dělat když mě najednou portování začlo trvat strašně dlouho..
     
  16. Clypsso

    Clypsso User

    pozeram že tu nejak nič nejde

    chyba:pri portovani (alebo pri skoku) na inu mapu mi ukazuje len čiernu farbu bez lode

    Riešenie : vypnut to a ist robit niečo zmyslupinejšie :D
     
  17. Drift1

    Drift1 User

    S portováním mám problém též. Do teď to bylo v pořádku ale už zhruba týden se při portování nebo skoku zobrazí černá mapa a trvá to půl minuty než se ukáže ta cílová mapa. Většinou to ale musím vykřížkovat a zapnout znova start. Testováno na třech různých počítačích. lewtli12345-Já stím problém vůbec nemám. Akorát nevím kde každý bere že to je ,,opatření,,proti boterům.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/20
  18. no ja mam problem s portovanim uz od zavedenia novej montaze :)
    bud nez sa nacita portovanie tak to trva cca 5 sekun alebo sa zrazu objavim kdesi v polke mapy :)
    a podpora ze asi mam slabu grafiku kedze 1G nestaci tak som kupil new a dneska skusim otestovat :)
    ale podla mna to asi bude sposobovat flash player kedze mi to tobi vo vsetkych prehliadacoch ktore poznam :)
    hold asi treba poskladat pc aspon za 700 eur aby to slapalo a donedavna som to hral na pentium 1 a slo to :)

    a este doplnim :
    ak si chcem akoze zmenit kvalitu zobrazenia vo flas ( kliknutim praveho tlacidla mysky v hernom okne) automaticky prestanu fungovat klavesove skratky a klasika restart okna :)
    doplnenie o novu konf PC pri ktorej je problem s portovanim ,akuy toto nestaci tak neviem
    \Operating System
    Windows 10 Home 64-bit
    CPU
    AMD Ryzen 5 1600 81 °C
    14nm Technology
    RAM
    16,0GB Dual-Channel Unknown @ 1064MHz (15-15-15-36)
    Motherboard
    ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME B450M-K (AM4) 31 °C
    Graphics
    SAMSUNG (3840x2160@30Hz)
    2047MB NVIDIA GeForce GT 1030 (ASUStek Computer Inc) 27 °C
    Storage
    223GB KINGSTON SA400S37240G (SATA-2 (SSD)) 34 °C
    223GB KINGSTON SA400S37240G (SATA-2 (SSD)) 30 °C
    Optical Drives
    No optical disk drives detected
    Audio
    NVIDIA High Definition Audio
     
    Naposledy upraveno: 11/2/20
  19. ID: 87072137
    Server: CZ1
    Nick: ™ΛИĐЯØΪD™

    Popis: Zahadne zdvojnasobenie surovin zo skylabu (nejedna sa iba o vizualny bug)

    Kroky k vyvolaniu: Vcera vecer som posielal cargo do lode (Citadel elite, cargo compressor, 1x skladovy protokol lvl 1, bez premium uctu = vysledne cargo (4000*2)+240=8240). Kedze mam v lodi 3x paladium a mal som tam este 140x duranium, moj dostupny skladovy priestor bol 8097. Poslal som si teda 5497 sepromu a 2600 promeria. Dnes som mal mat plny nakladovy priestor, teda 8240. Ked som sa prihlasoval na mapu, napisalo mi vypadok pripojenia a po prihlaseni som v lodi mal 16337 v nakladovom priestore (3x paladium, 140 duranium, no 5200 promeria a 10994 sepromu), to znamena, ze suroviny poslane zo Skylab-u sa za nejakych zahadnych okolnosti zdvojnasobili. Nejedna sa o vizualny bug - so surovinami sa da normalne manipulovat a su viditelne aj v inventari cez hangar.

    Moja otazka znie - co s tym robit? Nechem dostat ban za zneuzitie bugu. Vdaka za vysvetlenie a dalsie informacie.
     
  20. ID: 171429260
    Server: GE1

    Popis: PET se naštval, že jsem ho dlouho nevyvenčil, tak se vydal na procházku, přikládám screenshot. Mám mechanismus sběru pouze na úrovni jedna, tak daleko od lodi nemá PET co dělat a už vůbec ne na tak velké mapě.
    [​IMG]

    Nejsem si přesně jistý, jak se mi tohle povedlo, prostě jsem zvolil mechanismus sběru (možná po přepnutí konfy, ale tím si nejsem jistý) a PET začal odlétat směrem k bodu který je vidět na mapě, až ho dosáhl, neudělal nic, otočil se a plynule se vrátil zpátky k lodi. Znovu se mi to replikovat nepodařilo.