Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Par krat sa mi to stalo. Mal som zapnuty mechanizmus zberu, prepol som na mechanizmius zamerania nepriatelov,preletel som celu mapu, prepol som spat na mechanizmus zberu a PET sa rozbehol na miesto kde bol pri prvom zbere.
     
  2. Já tam neměl mechanismus lokalizace, takže je to spojený asi s tím přepínaním na sběr obecně.
     
  3. Zdravím,

    [​IMG]169754***[​IMG] pokud bude nutná potřeba, tak to sdělím
    Server: cz3/ge2 atd.. (po spojeni)

    1) Když najedete myškou na SKYLAB, tak se objeví tabulka s Tech. centrum a Upgrady..
    obr. https://ctrlv.cz/shots/2020/03/09/i1gC.png

    2) Hledání v hodnoceni ''brány za nejlepší časy'' je složité, je tam víckrát jeden ten samý hráč a nebo hráč skoro se nemůže najít, tak by bylo dobré kdyby byly jenom nejlepší časy daného hráče a nebo alespoň vyhledávání hrače přes nick..
     
  4. ._-MEX-_.

    ._-MEX-_. User

    [​IMG]63765812
    Server : GE1
    Problém : Po koupení Zeus letounu nechce získat levely ani bonusy.

    Jak jsem již napsal, koupil jsem si letoun Zeus, a poté očekával, že ihned bude získávat levely, leč nic se nedělo. Po několika hodinách hraní, jsem se rozhodl napsat na podporu, kde mi napsali, že letoun upgradovali na 6 lvl. Jdu se podívat, a ono nic žádnej upgrade, tak jsem psal opět, a znova prý že to dali na 6. level a opět nic. Nevim jestli má smysl psát jim znova....+ Jediné co jde a co ukazuje správně v hangáru je to, že jsem ho upgradoval na 13 level.
    O tom jak mě to odhlašuje když kliknu na hangár a napíše to error a odhlásí a hodí na hlavní stránku, se mi už ani psát nechce :D
     
  5. [​IMG]87913412; Server: CZ1/GE2
    Popis chyby: Při pohybu v menu hry (Zejména v Hangáru) vyskakuje okno s hláškou "Error", načež mě hra odhlásí a musím se znovu přihlásit. Toto se děje i několikrát během pár minut. Toto začalo se spuštěním testovacího serveru. Stejnou chybu pozoruji i po přihlášení na jiné servery.
     
  6. pecko

    pecko User

    [​IMG] 83382845 server GE7
    Zdar, mne sa nemôže sa mi prihlásiť loď, môžem sa prihlásiť len na lode čo sú na x-8 a 5-2, warp funguje ale je mi to na nič, keďže pri porte na inú mapu sa hra zas zastaví. Neviete kde je problém? som to riešil skoro celý deň
     
  7. ahoj upgradoval jsem prometheus laser z 15 na 16LVL a vzalo mi to materiál a urko jak při začátku, tak i při vyzvednutí ...
     
  8. ...souhlasím zpomalí určitě mně, ale nevím jestli i toho druhýho...?
     
  9. Clypsso

    Clypsso User

    dnes 21.3 začaly obsidianske bedne a v montaži ich neukazuje ale v paymente ich ukazuje
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Id: 101752083 GE2
    Popis chyby: Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání.
    Kroky k vyvolání: Otevření řídicího centra při převzetí denního úkolu.
    Odkaz: https://gyazo.com/4797fc42321d3b9f2f20f669580a4f23

    Ano dnes je to opět v řídicím centru. Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání. Jak je to v popisu úkolu jasně vidět.
    - Poprosil bychom o to, aby se to již mohlo reportovat výš. Snad se to již brzo vyřeší i s tím vyhrožováním. Děkuji.

    Kromě toho další chyba nebo možná bug ve hře? V montáži neukazuje plánek na obsidiánske bedny. Nemůžu to najít.
     
  11. Clypsso

    Clypsso User

    -baghira2- ty tie popisy uloh aj čitaš ? hram tuto hru 6 rokov a v živote som popisy k uloham nečital :D pridem mi to ako zbytočna strata času :)
     
  12. [​IMG]162162034 - Globálna Európa
    Mám chybu v obchode v lietajúcom popise pre SPC-XP02, kde píše 15 poškodenia namiesto skúseností.
    [​IMG]
    Odporúčam prepísať :D
    + v návode ako nahrávať obrázok na fórum v bode 6 máte gramatickú chybu. Slovo priami sa píše priamy.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/20
  13. Ahoj,
    Ahoj, ty rakety nejsou na vzpomalovani nepratel, ty rakety zpusobi nejake vetsi poskozeni za cenu toho ze tebe to vzpomali :)

    BTW: je tu chyba u SR-5
    v hangaru a v rezimu hry je popis jiny :D
    [​IMG]

    Zkus pouzit jiny prohlizeč(Nejlepe maxthon 5), delalo mi to na chromu, tak jsem zkusil MX5 a problem vyresen a navic jede lepe kdyz si poradne nastavis FlashPlayer :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/20
  14. Zdravím, nevím zda se jedná o chybu nebo nějakou úpravu v Bráně Eternal, ale v některých vlnách je i při použití CPU Turbominování 2 cooldown ISH-CPU stejný, jako kdyby tam CPU Turbominování nebylo (bez CPU je to myslím kolem 60 s), ale zase v jiných vlnách funguje normálně (cooldown zhruba 30s). Zajímalo by mě zda se jedná o chybu nebo je to tak nastavené. Díky za vysvětlení.
     
  15. Po dnešnej synchronizacii (okolo 17:00) neukazuje na mape v časti Kontakty ich správny stav ukazuje že su offline aj ked su online
    [​IMG]170702465

    už to funguje ..pardon za zbytočny prispevok
     
    Naposledy upraveno: 17/4/20
  16. xmens

    xmens User

    Brána nefunguje, nejde mi do nej vojst , ukazuje inicializaciu brány , ale ked to prestane - mozem "lietat" kdekollek po mape a prd z toho. Nového klienta mi nenačíta. A po zemne hangaru na 2-8 ma nikde inde nepustí , iba na základni , na žiadnu inu mapu s anedostanem - portovanie nefunguje- skok na inu mapu ukazuje že bol uskutočnený ale som an tej istej mape odkial som skákal a všeko okolo mna stojí bez pohybu ..

    Proste to nefunguje , a vlastne čomu sa čudujem ved to je DO - chronicky nevyážená hra , nestabilná, za-bugovaná
    navrhujem založit temu s hlasovaním v znení ste spokojný so stabilitou hry? A Výsledok odoslať tým uchám čo prebrali DO od BP,
     
  17. *pikatchu*

    *pikatchu* User

    Vaše ID a Server171474018 Ge5
    Popis chyby/buguhra mi strašné seká dôvod asi preťaženie servera ale hlavne v branách ma to zabije v zete aj v alfe
    Kroky k vyvolaniukeď sa to dorieši mohli by ste predĺžiť 2 násobok z brán lebo sa to naozaj nedá robiť a nechcem čakať znova týždeň aby som mohol dorobiť bránu alebo aj dlhšie keby to aj vtedy laguje
     
  18. [​IMG] 78417749 cz1
    Nefunguje montáž
     
  19. [​IMG]161210002 cz2
    Zmizel upgrade Zeusu na lvl 7 a irisu na lvl 8, v deníku to mám upgradované, ve hře ale jsou stále na původních hodnotách.
    https://i.imgur.com/j6qQuic.png
    Zkouška jiného prohlížeče popř. vymazání dat prohlížeče taktéž nic neudělala.

    Příčina: relog ve hře.
     
  20. [​IMG]36233479
    Zdravim kupil som uridko 75.000 pocas helix 400% a nedostal som viac ako by som mal.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20