Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    ID : 62978493
    server cz1
    Obávám se, že opět nefunguje aukce. Ke konci aukce jsem nahodil něco přez 5 mega (viz screen) na miny acm, naskočila mi hláška: nabídka zadána a zbývalo do konce ještě pár vteřin. Po skončení aukce nepřišel žádný e-mail , jestli jsem vyhrál nebo nevyhrál a ani žádné kredity za výhru nebo refundace? Mám premium a e-maily povolené.
    https://ctrlv.cz/shots/2017/02/10/a9p3.png
    Je 19:08 a v historii aukcí je stále jen aukce ,která začíná v 15:35?
    https://ctrlv.cz/shots/2017/02/10/TavZ.png

    edit1 :tak e-mail došel o hodinu později a i refundace za premium, tak netuším, co se děje?

    EDIT: O problemoch aukcie sa vedelo, prislo aj info. Vsetky veci sa pripisali na ucet, akurat sa pripisovali oneskorene.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/2/17
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    ID : 62978493
    server cz1
    Chtěl jsem vyhlásit war nějakému klanu a nemohu tento klan najít dle tagu klanu v hledání klanu(tag jsem kopíroval z chatu)
    rozkliknul jsem seznam klanů a zkusil hledat dle abecedního seznamu a nic mi to nenajde. Zkoušeli to i jiní hráči a taky nic?
    https://ctrlv.cz/shots/2017/02/13/YP1e.png
    Ještě mě napadlo, jestli ten klan nemá ten hráč jen v nicku před jménem, ale dle profilu pilota tam ten klan nemá.
    Jednoduše řečeno nefunguje vyhledávání klanu v abecedním seznamu v hledání seznam klanu v záložce klan na hlavní stránce.
    Dotyčný hráč je v tom klanu již od včerejška.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/17
  3. Clypsso

    Clypsso User

    ID 165662128
    server GE5
    klamlivý popis na napovede pri ugradoch je tam napisane že max lvl upgradovania je lvl 15 ale max lvl upgradovania je lvl 16
    [​IMG]image ru

    Vďaka nahlásene.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/17
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. [​IMG]4045517,globál1
    S tou aukcí jsem se taky setkal, ani mail ani zboží, přišlo až druhý den. A intex systém funguje? Třeba v GG odpočet před vlnou, obdržené BZ atd po sestřelu čehokoli naskakuje chaoticky, pokud kami sundám víc NPC, píše to po jednom.

    Áno s akciou bol problém pokiaľ viem každý by mal mať svoje veci už.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/17
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    MuadDib85[CZ] Vsetko v logu naskakuje postupne, je to tak uz dlho, jednoducho pri velkom mnozstve zostrelov tam bude oneskorenie.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    MuadDib85[CZ] Podla mna bude problem maximalne len v tom, ze log je zblbnuty z takeho velkeho poctu odstrelov a vln. Ono Trhlina je nova brana a sem tam sa objavi anomalia, uprimne pri tom pocte noviniek som cakal viac prolemov.

    Opakuje sa tento problem? Musi sa to opakovat inak nema zmysel to riesit a hlasit.
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nikto neprispieva podľa pravidiel? toto neni tema na diskusia a len tak napisanie nejakej random chyby, vsetko co je tu sa hlasi a vyhladava musi to byt proste podla pravidiel ludia..
     
  8. Adams

    Adams User

    ID 50778858 server CZ1

    Popis: Po delší než dlouhé době jsem přeházel věci do lodi Citadel. Řekl jsem si, že budu týden létat bez dizajnu, aby byla možnost při případném sestřelu pokročit v úkolech. Konfigurace jsem poskládat stejně jako u jiných lodí (1.full havok 2. full herkul, včetně úplně stejných věcí obsažených v letounech, petovi- stejný poměr LF4 a štítů jako vždy). Poskládal jsem rychlé lišty (též jako vždy) a byl jsem připraven vzlétnout. Měl jsem zrovna nastavenou Herkulovou konfiguraci plnou šítů, po přepnutí na havokovou konfiguraci se nic nezměnilo a vše bylo jak má, ale při opětovném přepnutí na herkulovou jsem byl bez štítů. Vyzkoušel jsem to takto jěště několikrát a vždy se stejným výsledkem. Po přepnutí konfigurace na herkulovou byly štíty na 0. Odlogoval jsem se, zavřel prohlížeč, projel jsem "počítadlo" CCleanerem a znovu nalogoval. Žádná změna se nekonala, proto jsem vybavení přesunul do Citadel Veterán, kde vše fungovalo jak má. Projistotu jsem to zopakoval a přesunul do Citadel Elite. I zde vše v pořádku. Po znovu přesunutí do obyčejné Citadel, se problém znovu vyskytl. Zkoušel jsem různé formace letounů, ale bez úspěchu, vždy byla herkulová konfa bez štítů.

    Kroky: Přepnutí konfigurace
     
  9. [​IMG]4045517,server globál1
    Neustále vyskakující okno s boostery. Mám premko a nejde mi přehodit formace letounů na druhé liště- klávesa Fx. Zkoušel jsem relog, ccleaner a nic.
     
  10. vinco08

    vinco08 User

    Zdravím, stala sa mi taká ošemetná vec, zasekol som sa po súboji v aréne UBA a nič nepomáha, odhlásiť sa nie je možné. Čo mám robiť ? Ako sa odtiaľ dostanem.

    [​IMG]30259045 Globalna

    Treba si napísať na podporu hry. -Borat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/17
  11. ID:168670011 CZ2
    Bug s pohonama a rychlostí,lod surgeon má 16slotú pro pohon/štít a max.rýchlosť mám 552 a na pohonech mám promérium, ked si presuniem veci na venoma a dám ful pohon což delá 15pohonú tak mám rýchlosť 560 což mi príjde divný když surgeon má o jeden slot víc

    Skúšal som a rýchlosť sedí tak ako má. Možno si mal formáciu bicykel. -Borat


    Prosím nabudúce edituj len svoj príspevok. Ja si to prečítam o to sa netreba báť. Skúšal som to znova a len na bicykli mám rýchlosť na venome 566 a inač je 540. Skúšal som aj warp či náhodou nieje v tom chyba a nič. Mohlo ísť o random chybu alebo fakt si mal ten bicykel a si si to nevšimol. -Borat


    cez x relogov a x warpou stále na formáciu srdce ktorú stále používam mi to ukazuje 540
     
    Naposledy upraveno: 12/3/17
  12. Drizi

    Drizi User

    ID:26943488 Global
    Dnes po aktualizaci v 10:00 mi prestal fungovat zakoupeny zdvojnasobovac . . . v boostrech je aktivni, ale odmeny nenasoby.
    Po aktualizaci jsem zacal plnit misy prilisne ticho, ktera ma tri casti. Kdyz jsem mel splnene dve casti probehla opravna aktualizace cca v 11:15 a od te doby mise nejde dokoncit. Diky za odpovedi

    Chyba bola nahlasena a už aj vyriešená.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/3/17
  13. Borat

    Borat User

    O chybe sa vie a bude čo najskôr opravená. Prosím netreba to spamovat všade.
    A dopredu hovorím, že o kompenzácií žiadne info zatiaľ nemáme.
     
  14. jaritko

    jaritko User

    Neviem, či sa to už niekde spomínalo, no stále mi nefungujú úlohy na lode. Dnes som zostrelil 4x rôzne typy vengeance a nepripísalo mi ani jednu.

    [​IMG] 63162383
    GE1
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Toto je téma hlásenia bugov a chýb v hre, a nie téma na vyrývanie.
    Ďalej mu chýba ID a server. O OT nehovoriac.

    ID 101752083
    cz1

    Problém: blikajúce lode v okienku misie, naďalej pretrvávajú.
    Mám otázku, či sa to bude, vôbec niekedy riešiť v priebehu najbližších dní?

    Skús nahrať nejaký záznam alebo gif. alebo čokoľvek ako to vyzerá. napr gyazo ti vytvorí krátky .gif

    https://i.gyazo.com/2fd888b04ec489f324ace5e7dc89e03e.gif
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    [​IMG] 79868022 CZ2
    Chyba po poslední aktualizaci u PET/ lokalizace nepřátel - na různých mapách je neúplný seznam NPC

    Hlásene a v riešení
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/3/17
  17. Myslim, že to tu už niekto písal, ale nefunguje 50% booster. Kúpil som po polnoci , ale neukazuje ho, ani nie je aktívny ( skušal som alfu) Nefunguje ani balíček LEVEL UP. Takže dáte cez 4 € a nedostanete nič - pekne. Pokiaľ to plánujú kompenzovať a dodatočne prirátať česť tak OK, ale bolo by dobré vyjadriť sa k tomu.
    26.03.2017 - 00:10"Rozdeľovací zosilňovač cti" kúpený.
    26.03.2017 - 00:09"Honor Booster" kúpený.
    alfa-26.03.2017 - 00:15[​IMG]Dostal si 390000 cti
    -mam všetky boostre, formácie, profil
    26.03.2017 - 10:01Pro-balík zosilňovačov na vzostup kúpený

    [​IMG]37617308 ge2


    Hlásene, potvrdené v riešení
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/nefunkcnost-50-boostrov-26-3-2017.108694/#post-903503
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/3/17
  18. Air*Jordan

    Air*Jordan User

    ID 168655416 CZ2 stejny problém nefunkcni boostry level up doufam ze kompenzace bude a pripisou vsem tolik bz a cesti kolik měli mit s boostry

    Pri vkladaní novo objaveného bugu si každý MUSÍ prejsť minimálne poslednú stranu príspevkov, či už daný bug nebol hláseny niekym iným, hlavne ak sa v hre objaví niekoľko chýb naraz.

    Chýba je hlásená.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/3/17
  19. [​IMG]44540233 cz1
    V UBA mám jiné umístění v síni slávy- celkové umístění (15)
    a jiné umístění v klientu (19). Kontroloval jsem po ranním restartu.
    Moje otázka je, které platí.

    Myslím, že platí to v hernom cliente nakoľko tabuľka v sieni slávy občas blbne.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/3/17
  20. ID164937035 GE1
    Chcel by som poprosiť o pomoc niektorého z moderátorov. Ako som už písal včera sa mi zasekla v montáži výroba obsidianových mikročípov, dal som vyrobiť 9 kusov, montáž prebehla tých 5 sekúnd a celé to zmrzlo a doteraz to mám na lište s tým že mám čakať. Prišiel som o kopu surovín, hlavne kryštálov rozvratu z brán a nič mi nepripísalo. Písal som opakovane na podporu, ale úplne na mňa kašlú...

    Nikto na teba nekašle určite. Posunul som to osobne kolegom znova a hneď ako sa bude dať určite ti to ručne pripíšu len prosím o strpenie :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/3/17