Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Adams

    Adams User

    ID 50778858 server CZ1

    Znovu spuštění úkolu "Všude dobře, ve válce nejlépe"

    Popis: Měl jsem spuštěný úkol "Všude dobře, ve válce nejlépe" (Znič nepřátelské Citadel Elite, Aegis Elite, Spearhead Elite, Goliath Saturn. 6ks). Střílel jsem na mapě 4-2 měl jsem 5/6 a potkal jsem Legend Aegis Elite po jeho sestřelení následovala odměna:
    Obdržel jsi 7.387.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 1.080 bodů za čest.
    Obdržel jsi 160.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 1.250 jedn. uridia.
    Úspěšně jsi splnil úkol "Všude dobře, ve válce nejlépe".
    V průběhu střílení se přidal další hráč, který mě skoro ihned po dokončení úkolu "dorazil". Opravil jsem na domovské základně (1-1) a ve spuštěných úkolech jsem měl znovu spuštěný úkol "Všude dobře, ve válce nejlépe" ale od začátku 0/6. Úkol jsem přerušil, v logu zaznamenáno Úkol přerušen. pro jistotu jsem relogl a po přihlášení úkol znovu spuštěn 0/6. Několikrát zopakováno se stejným výsledkem. Odlogováno, počítač pročištěn Ccleanerem a stále nic. Úkol opět otevřený 0/6.

    Nerad bych byl terčem trestu, proto jsem to hlásil moderátorovi na chatu a ten mi doporučil sepsat to na forum. Jen malá technická mimo toto téma, 26.2. jsem zde hlásil problém s obyč citadelou a příspěvěk stále bez reakce, nějaká změna?

    Kroky k vyvolání: Dokončení úkolu a následné úmrtí

    Problem opakujucich sa misii je nahlaseny, zatial odporucam misie nerobit aby sa to nehodnotilo ako zneuzivanie.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/17
  2. [​IMG]4045517 GE1
    ***Janci*** - stejný problém, na 1-7 ukazuje jen boss krystalona a nic jiného. Pet při zapojení automatického sběru kořisti nesbírá suroviny z NPC.

    Lokalizator je už hláseny, ale o zbere cargo neviem nič, ale odskúšam a poprípade dám nahlásiť pokiaľ to ešte nieje.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/17
  3. Dobrý den,
    Poctivě hlásím že mi zůstala ta loď a nevím jestli to je chyba nebo co když bylo jasné psané že nam ji seberou ale vzali nám jen BZ a čest. Takže nevím můžu ji používat nebo ne?
    Sevrver CZ1
    ID 161755682

    S pozdravem
    General-zač André[​IMG]


    Dobre by bolo si ju odložiť do hangaru a zatiaľ ju nepoužívat kým sa to nevyrieši, že prečo tie lode stále máte.

    A pre ostatných. To že sa priznal netreba tu komentovať. Pravidlá témy stále platia.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/4/17
  4. Zdravím,
    dneska pří vyzvednutí odměny k akci líhnutí (100EE), hra nějak lagovala tak jsem klikal a klikal na vyzvednout a při pohledu do GG vidím, že mám 500EE místo 100. V deníku je záznam, že se připsalo 5x100EE. Tak nevím, jestli se jedná o chybu nebo odměna sedí... (EE jsou proklikaný, když je akce na brány) :)

    Server GE1
    ID 80933276

    Mohlo ísť o ojedinelú chybu, ale nabudúce keď sa niečo také stane tak to treba hneď nahlásiť a veci nadobudnuté naviac treba nechať tak.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/17
  5. [​IMG]36233479 EU2
    Zdravym dnes o 12:00 ma vyhadzuje z hry a neviem sa prihlasit moze mi niekto informovat co je stym

    to musíš smerovať na podporu ak ide o takýto problém to nemáme ako na účte pozrieť.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/4/17
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Chyba: Nepadá Krystal rozvratu z bran, které jsou inzerované.
    Popis: Na hlavní stránce v oznau je, že Krystaly padají ze všch bran. Krystal nepadá minimálně z brány Alfa.

    Na hlavní stránce je text, ktrý je použit asi z oznamu pro akci obsidiánské bedny. Buď zapomněli dát krystaly v rámci akce do bran a nebo použili špatné oznámení, takže je tedy informace zavádějící.

    vraj by to malo byť dnes opravné, je tomu tak?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/4/17
  7. kondor190

    kondor190 User

    ID101342508 cz3.Chyba: při teleportaci z mapy na mapu neustále logout,ve skutečnosti loď zůstává ve hře bez možnosti ovládání.Děje se to i v GG(po nalogování mají NPC loď téměř sestřelenu
     
  8. 1980milan

    1980milan User

    dobrý deň dnes som robil brány a všimol som si že nepadajú kryštále rozvratu nakoľko vidím príspevok zo stredy že by to malo byť opravené tak pravdepodobne nie je

    No len počas akcie padá zo všetkých brán a pokiaľ akcia nieje tak platí toto: Tento zdroj bude permanentní odměnou v galaktických branách Delta, Kuiper a Kronos.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    server cz1 ID 63023897
    Tak jsem tady zas. Po dokončení úkolu *Pozdě bycha honiti* už mi úkoly další mise akce a denní úkol akce zmizely a i když jsem ho přijal? Blíží se konec akce a nějak to nefunguje. ??( toto se mi stalo na jiném účtu na cz1 a trvá už druhý den)(pokud bude potřeba,dodám i id tohoto účtu.

    Měl jsem přijat snad závěrečný úkol mise akce na výrobu nového typu lf-4 , byly tam 2 úkoly se stejnou odměnou i zadáním, jeden z těchto úkolů jsem přijal a nesplnil a po pátečním restartu mi zmizel a není na nyxu ani k přijmutí. Nejsem sám, komu tohle udělalo.
    Zmizely i denní úkoly na střílení gygerthtollů na mapách 4-x?
    Edit1: Považuji Vaše odpovědi za to, že patří zřejmě do jiné sekce nebo do jiné hry?
    [​IMG]


    EDIT: No moment, dnes uz ziadne akciove ulohy nie su, akcia skoncila.

    Ono ak ti nejaka uloha zmizla este pred akciou.. to ma mrzi, no tazko teraz po akcii nieco poriesime. Dnes alebo zajtra by mal prist dalsi fix do hry, uvidime ci sa tam nieco opravi.

    Celkovo ale pochybujem, ze uz nieco s tymi ulohami urobime, ta akcia sa moc nepodarila, vieme, su tam hlasene aj chyby s ulohami. Ucet som si pozrel a no nevidim tam nic divne v zozname uloh, ani to zeby si neuspesne splnil tieto ulohy..
     
    Naposledy upraveno: 10/4/17
  10. Martasmen1

    Martasmen1 User

    server: EU1
    ID: 167067583
    Zdravím chtěl bych se zeptat, jak mám vyřešit problém že mi PET při mechanismu ,,lokalizace nepřátel" nelokalizuje Bosslordakium na mapě 1-5, avšak když se portnu na enemy x-5 tak lokalizuje bezproblémů vše... děkuji za odpověď

    Mod edit
    je to hlásena chyba kde ten memchanizmus nefunguje úplne správne z nejakého dôvodu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/17
  11. 1980milan

    1980milan User

    dobrý deň cez víkend som si dal zmontovať seprom ale pri zmontovaní mi zostala ikona čas 00 a nejde posledný krok vziať si ho viete mi poradiť čo s tým?

    Mod edit:
    včera som to hlásil do systému pre developerov tak verím že sa niekto ozve. dodaj prosím ťa mi tvoje ID nech ťa k tomu pripíšem

    Ďakujem GE1
    [​IMG] 38033476

    Nahlásene
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/17
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    V úterý padaly krystaly rozvratu, včera mi nepadly.

    Predvčerom pravdepodobne neboli zapnute, ale včera to už išlo normálne. Pokiaľ bude niekto vyšší online tak sa ho opýtam čo a ako.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/17
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    Chyba s boosterem na šance.

    Měl jsem koupené boostry 50% i 20% a (narozdíl od doublů, které fungují) to nemělo skoro žádný efekt. Ne jen, že druhá šance, která měla být stoprocentní (30%+20%+50%) stoprocentní nebyla, ale padala skoro stejně často, jako bez boostru.
    I pokud by šance byly nižší, než je uvedeno ve FAQ, tak boostry nezvedaly šanci o 70% kumulativně (30%+70%) a podle mého pozorování možná ani o 70% multiplikativně (30%*1,7).
    Zajímalo by mne, jak to tedy je. Dík. :)

    EDIT: A booster z FAQ dvojnásobek za uridium (PRM-B00)v obchodě není vůbec.
     
    Naposledy upraveno: 14/4/17
  14. fuRyCZE

    fuRyCZE User

    Server : CZ2
    [​IMG]163557562
    Chyba se zobrazením úrovně upgradu

    Místo textu "úroveň upgradu(vylepšení)" se zobrazuje "úroveň poškození"
    [​IMG]

    Ahoj,
    nyní jsem koukal na tvůj přízpěvek a dle mého názoru se nejedná o chybu, ale je to tak schválně udělané. Hned Ti řeknu, proč si to myslím a určitě to i tak je. Když upgraduješ "LASERY", zvedáš na nich DMG- poškození, tudíž si myslím, že tato věta "úroveň poškození: XX" je naprosto logická. Ale nedalo mi to a koukl se, co je ještě napsané u štítu. Zde je napsáno "úroveň štítu: XX". Takže se opravdu o chybu nejedná ;-) Snad jsem Ti nějak srozumitelné odpověděl na tento dotaz. :)

    PS: Podle screenu vydím, že upgraduješ LF3. Pokusím se ti trošku poradit...nejspíš nemá cennu lasery LF3 upgradovat, protože je budeš časem vyměňovat za LF-4, kde ty upgrady budeš dělat znovu ;-)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/4/17
  15. Dobry den,
    chci nahlásit chybu ve hře vyhrál jsem UBA arenu a dostal jsme korunku ale jak jsem se převarpoval tak mi zmizela.
    Sezóna 04.2017    ANDRE
    server CZ1
    ID161755682
    S pozdravem André
    [​IMG]

    Ahoj, spýtal som sa na to u BP uvidíme čo povedia. Už som dnes riešil 2 čo to taktiež nemali a neviem prečo.

    Orome: Miznuca korunka je dlhodoby problem, uz pred emsiacmi som to hlasil a vyvojari o tom vedia.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/17
  16. Tyleiron

    Tyleiron User

    ID 169019969
    Server: Globální Evropa 1
    mám stejný problém, jedná se o montáž VENOMa a munice 1000x MCB-50, nelze dokončit poslední krok (vyzvednout).

    Treba napísať na podporu hry.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/17
    Borat tohle ocenil(a).
  17. Sezóna 04.2017
    server CZ1
    [​IMG] 48288474
    †•☠†Ŧђє☠†ADOLF†☠•†
    warpl jsem a zmizela mi korunka prosím udělejte s tím něco :)))

    Nie si sám komu sa to stalo. Kolega už chybu nahlásil a bohužiaľ treba počkať na opravu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/17
    Borat a ★ANDRE★ tohle ocenili.
  18. Tyleiron

    Tyleiron User

    Server GE1
    ID:169019969
    Ahoj, už nějakou dobu se mi sekla čest na hodnotě 17 457. Ať udělám jakýkoliv úkol, hodnota se mi nezvyšuje.

    Tyleiron: A s jakou formací úkoly děláš? Nepoužíváš náhodou formaci X? Ta totíž nezapočítává žádnou čest, viz. Formace bezpilotních letounů.


    Ano :/ omlouvám se, moje blbost :) byl jsem z toho trošku mimo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/5/17
  19. ID a Server47312246, CZ1
    Popis chybyNačtení Zóny Neútočení po použití schopnosti singularita u lodí Venom a Cyborg.
    Kroky k vyvoláníPo spuštění schopnosti singularita stačí přestat střílet a zaletět na základnu. Hráči naběhne zóna neútočení, ale samotná schopnost se nezruší. U Venomu to není takový problém, ale s tím jak hráči začínají kupovat Cyborg je to dosti nepříjemné a nefér vůči druhým hráčům, protože jim nezbývá než použít emp a pokud ho nemají nabitý, tak zemřít.
    ŘešeníZrušení schopnosti při načtení zóny, popřípadě brát schopnost jako útok, aby hráči nenačetla zóna.
    Toto není chyba, takto se Venom na 5-2 choval vždy. A dřív, než mu snížili účinek, byl to stejný problém jako je to dnes u Cyborga. Musíš mít aegisku, solace, nebo být ve skupině s aegiskou. Jinak pomůže jedině EMP mimo zónu neútočení nebo proskok portem.
     
  20. buubaak

    buubaak User

    [​IMG]100223961 , cz3

    design spartan neni funkčni

    mam jeden a neda mi to 1% štitu , dmg nevim

    a další ppořad nejde stavet v montaži design letounu gol-X, a ne jenom mne, kdy to už konečne opravi?

    Ahoj, problém je už nahlásený, ale pomohlo by nám, ak by si napísal na podporu a upresnil nám ho. Ďakujeme. :)

    Letouny gol-x, už jsem poslal na podporu
     
    Naposledy upraveno: 13/6/17