Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ID: 47312246 | Server: Česko 1
    Zdravím, dnes jsme si všiml chyby při upgradování vnějších modulů stanic stanic. U každého modulu je jiná cena a to i u modulů stejného typu na stejném levelu upgradu. Při zahájení pokusu o upgrade se ale odečítá úplně jiná částka. Na př. Laser - Pokud o upgrade modulu na level 2 zahájen. - 48 U. Přitom v upgredech byla uvedena cena 380 U. Honor booster - Pokud o upgrade modulu na level 2 zahájen. - 280 U. Přitom v upgradech je uvedena cena 35 U. DMG booster - Pokud o upgrade modulu na level 2 zahájen.- 380 U. Zde byla uvedená částka upgradech stejná.. tedy 380 U.


    O tejto chybe sa vie. Niekde zobrazuje staré ceny a strháva nové a niekde opačne. A niekde myslím to ukazuje aj správne.
    A chyba je hlásená. //Borat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/8/17
  2. ID: 47312246 | Server: Česko 1
    Zdravím, vypadá to, že je chybně uvedený popisek u lodí Cyborg a Hmmerclaw. Tedy u lodi Cyborg se píše 20% ZB a u Hammerclaw 10% DMG. Nevím jestli je to záměr, neb bug, ale statistiky u lodí tomu rozhodně neodpovídají.
    [​IMG] [​IMG]

    EDIT: Dakujeme, bonusy su prehodene, chybu v popise nahlasime.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/8/17
  3. ID: 169377609 CZ3

    Dnes jsem na mapě 1-1 potkal streunera s titulem Mistr boje. Streunera jsem pochopitelně sestřelil a titul se objevil nad jménem jako normálně, po chvíli jsem ovšem překlikl na jinou stránku, kde jsem byl cca 10 sekund. Po opětovném přejití na herní okno titul zmizel a v tabulce titulů se objevil na NPC.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    ID 62978493
    server cz1

    Dobrej. Dnes se nedají klikat vůbec brány. Stále naskakuje tato hláška :
    [​IMG]
    četnost je velice častá. Nejhorší je, že dám ten Restart, kliknu na bránu a opět zase naskočí tato hláška?
    za 20 minut asi 20-25 x, prohlížeč chrome i edge


    Problém je hlasený. //Borat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/9/17
  5. id 169029866 server česko2 koupil jsem si balicek boosteru level up za 115kč nemam je nemam ani slevovy balicek to jako vazne?
     
  6. Korben

    Korben User

    ИΞЯΘXSШK, Napíš si na platobnú podporu. Na fóre tvoje platby nevidíme.
     
  7. buubaak

    buubaak User

    [​IMG]100223961 cz3

    ahoj , nevim zda je to chyba ale když dam do letounu tu novou lf4 s HP. do obou konfi, pak pokaždé když přepinam musí ta část HP kterou dava ta lf4hp) dobit se , i když jsem ji před tim dobil. To pak není použitelne v boji. protože na je dobite jen na aktualni a když přepnu zase se musí dobit, což asi je hloupost, vyzkoušejte to.. třeba to je omyl

    pozn, mam obe konfy se stejnym hp, nejsou odlišne

    buubaak
     
  8. **Horor**

    **Horor** User

    [​IMG]54079926 CZ1
    Zdravím,
    když přewarpnu, sníží se mi dmg asi cca o 700 např. u x1. Musím vždycky kvůli tomu odlognout a znovu nalognout, aby dmg bylo v normálu. Není to nic moc závažného, spíš je to dost otravné.

    oki, díky za info

    **Horor**: Tato chyba je tu již dlouho a je hlášena. Souvisí s chybou v profilu pilota.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/9/17
  9. svi1

    svi1 User

    buubaak chápu to správně, že čekáš při přepnutí konfigurace, že budeš mít opět celé HP? Toto platí jen na štíty. Na HP nikoliv. Je jedno, zda máš nové LF4 v letounech nebo ne. HP se Ti přepnutím konfigurace nedobije tak, jak je tomu u štítu. Nebo jsi to myslel jinak a nechápu Tě?
     
  10. buubaak

    buubaak User

    mam dobite hp, ano . obe konfy mam stejne , v obou mam lf4 na hp, ale když přepnu z 1. konfy na 2. kousek hp na te druhé mi chybi akorát ten kousek co dava lf4 (hp). když pak přepnu na 1. konfu zase tam chybi kousek hp, i když byl dobit před tim. obě konfy jsou stejne 390k ale když přepinam tak ukaže cca 387k a pak dobje ten 0.5%hp co dava lf4,

    pokud mate jednu lf4 na hp, zkuste, je to težko vysvětlit a bohužel video nedokažu natočit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/9/17
  11. [​IMG] 78417749 Cz1
    Pri zušľachťovaní sa mi občas bugne tabuľka a musím relog.
    [​IMG]
     
  12. Vaše ID a Server169417297 - Global Europa 4
    Popis chyby/buguUž druhý deň mi nefungujú aukcie,veci vidražím ale niesu mi pripísane ani mi nepríde pošta že som to vydražil ,
    Kroky k vyvolaniu
    Riešenie (Voliteľné)
     
  13. Korben

    Korben User

  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    Kombo mechanismus opravy se přeruší při přepnutí konfigurace a taktéž při vypotřebování posledního paliva se pet, tedy i mechanismus okamžitě vypne, aniž by čekal na dojetí poslední spotřebovaného paliva v poslední minutě.
    Tedy mechanismus neudělá to, za co je placený,přestože se tato schopnost má rušit pouze utokem.
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    Pet se "aktualizuje" pokaždé, co dojede nějaká schopnost nebo cooldown, například cooldown kamikaze, opravy, či oprava samotná.
    Tato aktualizace okamžitě zavře otevřené okno peta a musí se otvírat pokaždé znovu.
    Dřív to nedělalo, teď už to tak rok je neustále.
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User


    Tak myslím bylo něco s Tatarkou upraveno, protože loď se sice stále vizuálně zastaví, ale na serveru letí (jde to poznat, že pet se hýbe na minimapě a npc také, zatímco loď se na obrazovce zastaví tam, kde vypršela schopnost.
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    Vizualizace schopnosti Singularita II u Cyborga zmizí, pokud dojede schopnost hráči, i když je zasažen nepřátelskou singularitou, která běží, což je vidět pouze na zpusobovaném dmg, ale ne žlutou vizualizací.
    Je to pravděpodobně tím, že singularita lodě i singularita nepřátelská se zobrazují stejně, a jakmile skončí jedna, tak vizualizace druhé probíhající singularity se už nenačte.
    Může to být matoucí a těžko se toho dá všimnout (hlavně v houfu npc), že jsem stále zasažen schopností.
     
  18. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    server cz1
    mapa 2-6
    ID není důležité
    Dobré ráno, opět jako podlstivý hráč hlásím zneužití dalšího bugu na stanici nechvalně proslulým klanem. Chtěl bych to monstrum střílet, ale nejde to prostě...
    https://ctrlv.cz/6y0z
    [​IMG]
    Není vidět čas, není vidět střed, není vidět štít, není vidět modul...
     
  19. [​IMG]162468676
    Server: GE7

    Počas spaceballu mi bol zničený pet a keďže nemám prémium opravil som ho za urídium. Namiesto odpočítania 350 Urídia mi odpočítalo 700 urídia, čiže dvojnásobok, ako keby som pet opravil 2x, no opravil som ho iba raz. Možno to bolo spôsobené rýchlym kliknutím 2x na ikonku opravenia, pretože som potreboval čo najrýchlejšie spustenie peta. Odohralo sa to pred pár chvíľkami, okolo 19:31.

    [​IMG]

    EDIT#1
    Bilancia to eviduje ako 2 opravy peta, no ako môžete vidieť v Logu, môj Pet bol zostrelený len raz
    [​IMG]


    Občas sa stane, že keď hráč rychlo klika tak opravu zoberie 2x.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/9/17
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    ID: Skupinové

    Gygerim Overlordovi nemizí WIZ změna vzhledu jako ostatním NPC ale zůstává až do smrti, případně další WIZ rakety.

    Warden: Dle našeho názoru to není chyba, ale záměr.

    Stejně jako s tím přenosem energie, kde to není nikde napsané, ale radši než to nahlásit, tak to berete, že to tak má být? (A ještě ten příspěvek celý smažete) :D Že já se s tím hlášením chyb vůbec unavuju.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17