Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. buubaak

    buubaak User

    cz3, [​IMG]100223961 , buubaak
    ode dneška co zavedli nove deni bonusy za přihlašeni nejde mi chat, rano ješte šel kolem 8:00, ted když jsem se přihlasil nejde (cca 11:30)

    O chybe s chatom sa vie a pracuje sa na oprave. Treba už len čakať.

    dik :D
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17
  2. GE 1
    ID: 167648377

    Při kliknutí na tlačítko start se otevře znovu hlavní stránka místo herního okna. Při opakovaném pokusu se hlavní stránka otevře xkrát, ale na mapu se prostě nedostanu :D Hádám, že jde asi o chybu s novým denním loginem? (CZ1 normálně funguje :) )

    Warden: Chyba je již opravena.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/10/17
  3. CZ 1
    ID - 168303198

    Nefunguje chat a při pokusu o obnovené spojení zamrzá/padá hra.

    Jinak nechápu některé jedince,co jako očekávají. To jako čekáte,že přijde Zafod a řekne: ,,Joo hele sorry brácho,já jsem se v tom vrtal,sorry že to nefunguje a už to jdu opravit....Za 5 minut to bude.´´ Bigpoint prostě na feedback hráčů neslyší. Radši bude dál chrlit novinky,které buďto nefungují a nebo pohnojí to,co už dávno fungovalo :) Ani nevidím smysl v tom hlášení...To si můžu takhle povídat s google robotem,který mi odpoví kolikrát chci,že chyba je hlášená a pracuje se na ní.

    Jinak ten zpožděnej kalendář bych jim asi odpustil...Přece jenom je v německu nejspíše jiné časové pásmo a vlastně i jiný svět :)
     
  4. GE2 ten isty problem tlacitko START otvori hlavnu stranku DO
    [​IMG]51726544

    Warden: Chyba je již opravena.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/10/17
  5. Pitrs73

    Pitrs73 User

    Při kliknutí na tlačítko start se otevře znovu hlavní stránka místo herního okna.

    id
    160123654
    cz3
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Problémy s prihlasenim a s chatom by mali byť vyriešené. Pred prihlásením si vymazte cache prehliadača.
     
  7. buubaak

    buubaak User

    cz3, [​IMG]100223961 , buubaak

    chat pořad nejde , pc jsem vyčistil

    už jde
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17
  8. Vęηa

    Vęηa User

    CZ1
    [​IMG]55671504

    Při načítání na herní mapu se v Denních bonusech zobrazuje %VALUE % místo čísla.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17
  9. CZ1
    Mne sa občas stane že hráča vidím na mape a idem mu šeptať ale systém my napíše že hráč neexistuje alebo nieje online.


    Hráč ma buď ban alebo v nastaveniach vypnutý chat.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/17
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    Pokud hráč nestřílí na "poslední" mapě Demanera nedostane box, i když na něj díky způsobené dmg má nárok.
    Ověřeno celkem třikrát. Jednou po puknutí, dvakrát po portaci.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    Singularita se nepočítá do dmg Demanera v úkolu (zda se nepočítá vůbec, to nevím, zkusím zjistit)
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1
    [​IMG]52072500

    Pozměněné Demanerské lodě jsou brány jako nové NPC (v Hodnocení jako nová loď) a tedy se nepřipisují do Úspěchů. Otestováno i pokud se mi loď připsala do Deníku/Hodnocení - tedy byla "moje".
     
  13. CZ1
    [​IMG] 97702263
    Ahoj, novy vzhled obchodu je celkem pekny, hlavne me potesilo, ze uz se nezobrazuji napr. formace, ktere jiz vlastnim.
    Nicmene nasel jsem par chybek, nevim zda jsou hlaseny, nejspise ne.

    1. formace diamant - chybi cast obrazku
    [​IMG]

    2. z obchodu se nelze dostat na forum (obrazek zakryva tlacitko)
    [​IMG]

    3. chyba ve skylabu, nezobrazuje se nazev surovin
    [​IMG]

    Vice jsem toho zatim neobjevil.
     
  14. Rado3ke

    Rado3ke User

    Zdravím,
    chcel by som nahlásiť chybu. Dnes okolo obeda som vydražil niekoľko položiek ; Logdisky, Mask 10x , MCB-25 a odvtedy mi to neustále pripisuje tieto položky (aj keď som ich už potom nedražil) ... asi sa nejako zacyklil systém. Tak keď sa na to pozrite ... nechcem niečo čo som si nevydražil. (Nebol som tu niekoľko rokov, tak som sa snáď trafil do správnej časti na fóre.)

    Server : CZ1
    Moje ID: 39760431
    Nick : Rado3ke
     
    pomstačernéhopantera a jan42 tohle ocenili.
  15. chattt

    chattt User

    zdravím

    [​IMG]56473292 globální amerika 4
    Mám misi akci král pilotů - dnes jsem udělal bránu beta, ale neobjevila se mi jako hotová v misi, přitom tam není uvedeno popořadě, tak jsem usoudil, že je jedno kterou začnu....

    je to takže to musí být alfa beta a gama postupně?

    děkuji

    chattt: Ne nemusí se dokončovat popořadě. Podle mě bude u tebe problém, že jsi měl přijmutou střední týdenní misi na 20 ks Kyhalonu (dokonči bránu Beta) a ta brána se ti započítala do ní. Nemůže se započítat do dvou misí současně.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/18
  16. 52728940 Globálna Európa 3

    Keď klikám galaxy gates tak tam stále vyskakuje nejaký (Error on producing element) a ukazuje to celkom často tu je k tomu aj video

    -MAREK-[BG]: Tato chyba je zde již delší dobu a projevuje se jen když měníš počet energií po kolika klikáš. Při běžném klikání člověk tak často počet energií nemění, takže zřejmě tento problém pro BP nemá velkou prioritu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. [​IMG]40112620

    ja by som sa chcel opytat preco mne neslo vziat zimnu ulohu 9. Dakujem
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. chattt

    chattt User

    zdravím
    [​IMG]56473292 na globální amerika 4 jsem chtěl vidět profil hráče, který na mně zaútočil. ale nic neylo nalezeno


    ❤️❤️Dianna❤️Sexy❤️❤️

    chattt: Pokud jsi hledal nick který si uvedl na konci příspěvku, pak mně se profil zobrazil správně. Možná ti tam zůstal nějaký znak z původního textu obsaženého v poli pro vyhledávání.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/18
  19. ID:47312246
    Server:Česko 1

    Chyba CPU pokročilého skoku.

    Při vybrání mapy a zahájení sekvence skoku stačí jen kliknout na ikonku Logout a po zobrazení hlášky "Logout není možný" se s lodí můžete normálně hýbat dokud neskočí.

    Upřímně jsem chvíli uvažoval jestli sem má cenu vůbec psát, protože u mého příspěvku #88 pořád není odpověď a bug stále funguje, tak kde se stala chyba??

    Ahoj pyяø•uиsтøppαblє,

    příspěvky, které sem píšou hráči, jsou nahlášené nebo jinak vyřešené. Předpokládám, že se k tvému příspěvku zapomnělo připsat řešení ze strany moderátora.
    Neboj všechny nahlášené chyby jsou řádně zkontrolované a zpracované pro další řešení.

    Tím děkuji hráčům, že pomáhají k odstranění chyb nahlášením v této sekci.

    Callisto :)

    PS: chybu se skokem jsem prověřila, dělá to i mě. :)
    Předám k dalšímu řešení :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/18
  20. Borat

    Borat User

    Ahojte,

    Ako som si všimol tak začala tu nejaka diskusia. Prosím prečítajte si znova pravidlá tejto témy.