Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Problem s levely letounu je globalni, je to u vsech hracu. Neni potreba aby to sem kazdy napsal.
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  2. ID: 101956923 CZ3
    Rupnul jsem v Kuiperovce a sekl jsem se asi v bráně, už se nenaloguju, nejde najít spojení.. Na stejném účtě sem se nahodil na sever cz1 a tan se v pohodě naloguju, takže problém bude jen na serveru, kde se mi to stalo a nebude problém s netem si myslím..
     
  3. K4Z!-D33

    K4Z!-D33 User

    Dnes som kupil surky na postavenie sugerona, doteraz som lietal na agiske tak som nič neriešil ohladom výbavy ale ked dnes som chcel nahadzat výbavu do sugerona, som zistil že my chýba 7 Lf4 . Keď dám výbavu - zbrane tak mi tam ukazuje 47 LF4 ale dostupných mám len 40. Naschval som si vyhádzal výbavu pred zavedením nového hangáru von aby som si mohol potom prisposobiť potrebám. Po zavedení nového systému som si naspäť nahádzal výbavu do agisky na točenie brán (Priebeh). Dnes teda som sa rozhodol že to hodim do sugerona a prekvapenie dake LF4 chýbaju ok neriesil som to prešiel som si každú dostupnu loď či tam nemám tie LF4 ale bohužial nie. Takže predpoklad: 1 vezia mal som ich eqvipnuté buď v zaklakných dizajnoch Aegis/citadel/spearhead - čiže po Update nemam dostupné.
    2 verzia niekde sa mi to buglo.

    Server CZ
    ID: [​IMG]74121509

    pc - vyčistené + dalšie vyskúšané veci bez pomoci
    V inventári mi zobrazuje všetkých 47 LF4 ale dostupných po prejdení všetkých lodí mam len 40

    Za pomoc predom ĎAKUJEM

    Edit : spoluhráčovi z klanu urobilo podobné pri vhadzovaní konf z citadelky nakoniec výbavu nasiel v pusatke na ktorej už dlhšiu dobu nelietal, presnejšie v letunoch. Ja bohužiaľ stále tu výbavu postradam.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    1. 38042865
    2. GE2
    3. Zrejme som neobdrzal pripisanie kompenzacie za vsetky lode,kedze som mal v lodnom parku navyse aegis,citadel,spear,atd...tak mi tieto lode nechybaju aj v zakladnej verzii v hangari na rozdiel od vacsiny hracov,ale neviem,ci to neslo na ukor toho,ze som za ne potom neobdrzal kompenzaciu.Ak mozem poziadat o preverenie,ci bolo pripisane vsetko,co malo,tak budem vdacny.

    Máš kompenzáciu za 8 lodí
    Korben


    Dakujem za overenie.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
  5. [​IMG] 161904582
    Cz2
    Udelal jsem 3 Delty padl mi sovereign a 2x Centaur Co s tim mam delat?
    Tesil jsem se ze mi padne Surgeon a ono mi padla 2x stejna odmena

    Přidané do hlášení =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  6. ID 69027398
    Cz2
    Po aktualizaci nemám citadel, aegis a zpět kredity z aukce desingu na loď.

    Aukce přidaná, =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  7. Belzebuba

    Belzebuba User

    1. [​IMG]162990570
    2. Globálna Európa 6
    3. Dokončil som bránu delta a ako odmenu som dostal dizajn vanquisher. Vlastnil som ho už predtým,tak ako je možné že som ho dostal zase ? A na hlavnej stránke písalli, že môžem získať len raz každý dizajn .

    Známý problém - Přidané do hlášení =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  8. buubaak

    buubaak User

    [​IMG]100223961

    cz3

    taky jsem měl nějakou lod neosazenou v hangaru, druhého speara například, a ten taky je fuč, a nevzpominam na ostatní bohužel, dlouho jsem se na to nedival ale spear tam byl určitě
     
  9. Cibi®

    Cibi® User

    - [​IMG]166937694
    - CZ2

    Problémy:

    - Lietam po mape zrazu dostanem hlásenie na nové spojenie, po pripojení mám loď zničenú (nepriateľa som nevidel a nové spojenie trvá 3-5sekúnd)
    - Nechce sa niekedy načítať hra vôbec
    - Stránka ide normálne ale jak chcem klikať brány na odklik čakám aj minútu


    Mám:
    - Aktualizované aj nastavené FP a Javu
    - Ccleaner som použil premazal všetko
    - Internet som kontroloval, ping viac ako 7 nejde, download tiež dobrý a stabylni

    - Skúsil som aj iné prehiadače, bohužiaľ bez rozdielu.

    Frankfurt
    [​IMG]

    Nuremberg
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
  10. [​IMG]68944962
    cz1
    nepřipisují se mi lodě do úkolu a bz do letounu
    Hlášeno =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  11. [​IMG] 36233479 EU2
    Zdravym mam taky problem musim opravovat castejsie irisky kvoli tomu ze ich neviem vytahnut na 6 lvl ziadne body mi nepripisuje k iriskam ked strelam npc ...akoze o tom ze irisky castejsie opravujem zato mozem ja ale body k iriskam nedostavam ked strelam npc alebo nepratelov stale to iste ukazuje kolko body potrebujem do dalsieho levelu a druhy problem je mam dvojnasobok aj protokoli v pete a tak isto my dava uri gg jak by som nemal protokoli v pete...dalsi problem ked preskocim cez skokove brany tak mi automaticky zmeni formaciu na zakladnu a ulohy ked robym na nepratelov nepripisuje
    Hlášeno =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  12. CRs

    CRs User

    90945445
    GE4
    - po zostrelení lode mi ju nepripočíta k úlohe, pripočíta len ak zostrelím základnú loď
    - nepripočítava body k stíhačkám
    - nejde stavať základňa
    - opačne otočený počet opravovacích kupónov a skokových poukážok v hangári
    Hlášeno =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  13. Kerny

    Kerny User

    162912727
    CZ3
    Včera 28.05.2016 jsem dodělal bránu Deltu a obdržel jsem design Centaur. Vše by bylo v pořádku, až na to že tento design už jsem dříve vlastnil. Dále se mi nepřipisují lodě které jsem sestřelil do úkolů a nelze stavět základny. Také mi nebyla dána kompenzace za Citadel, Aegis, Spearhead, Goliath a Vengeance.

    Přidané do hlášení =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  14. ID: 160300325
    Server: CZ2
    Issue: Od updatu se nedokáži připojit na do ingame chat. Dostávám následující error:
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed} Spojení se serverem bylo přerušeno

    EDIT: Stále neobdrženo násladující (nejsem si jist zda je to globální problém nebo hráč od hráče):
    27.05.2016 - 23:07Rezervovaný bonus: shipCompensation
    27.05.2016 - 23:07Rezervovaný bonus: shipCompensation
    27.05.2016 - 23:07Rezervovaný bonus: shipCompensation


    Provedené kroky:
    1. test v Google Chrome, Mozzila Firefox a Tor (update na poslední verzi cache a cookies promazány)
    2. test na domácím připojení a 3G připojení (2 různé zařízení - laptop a desktop)
    3. test s vypnutým firewallem a antimalwarem na PC
    4. reinstalace Flash Player a Java
    5. update BIOS a GPU driver
    Detaily z hlavního PC:
    • Processor: Intel Core i7 5930K 6-core Haswell Refresh 3.7GHz
    • RAM: DDR4 Vegenance Corsair Pro 2x 16GN
    • GPU: 2x NVIDIA GeForce GTX980Ti 6GB over CF connection
    • OS: WIN 8.1 Enterprise (originální)
    • flash: 21.0.0.242
    • java: embedded in chrome, 8.91 v PC (64 i 32 bit)
    • ping na BP:

      [​IMG]
    • speed na Frankfurt:
      [​IMG]
    Pokud potřebujete dodatečné informace, dejte prosím vědět, je poměrně těžké hrát bez chatu.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/16
  15. ID: 75058495
    server: cesko1

    Chyba koplet vyhra v arene z december 2015, cize zlaty design + ladove designy na lode a na letouny. Ladove designy na letouny vidim ze su v inventari, ale mal som ich myslim na zlatom designe a ten nemam, takze nemam ani designy na letouny. Taktiez mi chybaju zakladne lode vengeance, aegis a citadel. Neni som si isty ci som vlastnil, ale myslim ze ano, designy veteran na aegis a spearhead.

    RADA:
    Zlaté UBA designy by si mal mať pod základným golíkom kedže nemajú žiadne bonusy
    ladove designy máš pod lodami ku ktorým patria, napr Vengeance, Sentinel, Spectrum atď.
    o Designoch atď si prečítaj tuna nájdeš tam aj obrázok kde sú designy

    Nový systém hangáru M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™
    Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/16
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    ID: 62978493
    server : cz1

    Galaktická brána Kronos dokončena.
    Obdržel jsi 25000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 250 x
    Obdržel jsi 500 raket typu UBR-100.
    Obdržel jsi 5000 laserové munice typu RSB-75.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 15.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (10).
    Získal(a) jsi 1 Goliath Saturn.
    Obdržel jsi 15.899.999 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 734832 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 35.000 jedn. uridia.
    Po dokončení brány kronos podle logu zase obdržen design saturn,i když ho vlastním a žádná kompenzace v podobě munice či xenomitu neobdržena. Před update to takto fungovalo,buď je tam pouze navíc ta hláška a systém si myslí,že tento design nemám a dá mi jen design,nebo to napíše,že jsem dostal design a systém to dále neřeší.
    Ten samý problém nastal v bráně delta,že mi to napsalo,obdržen design i když ho vlastním.
    Obě brány jsem dokončil 27.5.2016
     
  17. kiko2

    kiko2 User

  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Všem, kterým zmizela nějaká výbava z hangáru (lasery, generátory, apod.), kromě serverů Globální Evropa 1 a Globální Amerika 3. Zkontrolujte si inventář, měli by jste mít chybějící věci zpátky.
     
  19. Korben

    Korben User

    kecky_FT, Ja úplne zbytočné, aby si tu písal zbytočnosti a nejakú omáčku okolo, to si nechaj na TS alebo niekde inde. Tu sa nahlási konkrétna chyba a nič viac a hlavne, čítaj oznamy.
     
  20. ID: 75058495
    server: cesko1

    Myslim ze do rankov nezapocitava skoro ziadnu lod, nakolko prevazna vacsina lodi su lode s designami a tieto su pre system uplne nove lode, ktore nie su definovane v tabulke hodnotenia rankov a rovnako ani nie su zapocitavane do ukolov.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.