Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID:68387733
    SERVER: GE3
    problém:
    zistil som,že mi nezarátava goliatov do úlohy,niečo sa zmenilo? Ďakujem za odpoveď
     
  2. Darken3527

    Darken3527 User

    ID: 87861538
    Globálna Európa 7

    V aukcii som dal ponuku na Solace 400 000 000 kreditov, po zavedení novinky my ponuku odstránilo a kredit sa my nevrátil v ten deň a ani na konci týždňa...
    Dá sa s tým niečo robiť???
    Ďakujem...
     
  3. Wazzzap

    Wazzzap User

    [​IMG]69673831
    Server: CZ2

    Chybějící lodě Aegis, (Goliath sem si vydražil znova takže meeh..) - nejsem si vědom žádné kompenzace.
    Problémy s chatem - musím si ho sám rolovat, po smrti se přepne do globálního, při rozšíření či naopak zmenšení skupiny se chat skupiny zruší, několikrát chat skupiny nefunguje vůbec, někdy chat nefunguje vůbec (prázdné políčko).
    Nepřipočítaní lodě aegis do úkolu.
    A samozřejmě postupování lvl u stíhaček. A ano, vím že už se o tom ví.

    EDIT: Na mapě 5-2 (někde sem tu četl i 5-3) si ničím ani, 12-13k dmg jako obvykle, pak zničeho nic 2x 65k dmg, nikde žádná mina, ani nepřítel, prostě jen tak, docela časté a nepříjemné.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
    #joskaDvorka a Johny♣Bravo tohle ocenili.
  4. SuZy

    SuZy User

    [​IMG] 38657443
    CZ1

    Zdravím,
    zpozorovala jsem chybu na mapě 5-3, která možná není nahlášená :)
    V mlze na paladku něco neznámého ubírá 80 k štítu. Podotýkám, že tam nebyla vidět žádná mina ani žádný hráč nebo NPC, který by střílel. Velmi často se to opakuje. Nežertuji.
     
  5. Nedostrelena baracuda. To už bolo dosť dávno hlásené.
     
  6. andos5

    andos5 User

    [​IMG]84266789
    Globálna Európa 6
    ked otvorim hangar tak sa mi v tom prvom ciernom riadku hore vedla tej znacky co sa oznacuju oblubene lode nezobrazuje nazov lode a nemozem tak prepinat design
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mathe-¹8ℓωℓ-ρsγcђσ tohle ocenil(a).
  8. 58908451
    CZ 1

    Dělal jsem Deltu a dostal jsem stejný design který již mám (Vanquisher). Psal jsem to sem již 2x ale pokaždé byl post smazán a nikdo se nevyjádřil jak se to řeší. Děkuji.
     
  9. Nano199

    Nano199 User

    ID:71562216
    Server: GE1
    Problém:
    Z hangáru zmizli lode: Spearhead, Aegis, Vengeance. Nebola obdržaná žiadna kompenzácia.
     
  10. Korben

    Korben User

    Nano199, Keby si si prečítal aspoň oznam prípadne aspoň to čo tu na tejto stránke, písal kolega. o_O:rolleyes:
     
  11. juzof

    juzof User

    [​IMG] 163525075
    Česko 1
    Keď sa niekto prípoji do skupiny tak my ju automaticky zmaže a hodí ma to do globálneho chatu
     
  12. michael12

    michael12 User

    Naposledy upraveno: 4/6/16
  13. josef402

    josef402 User

    • mam úkol znic 20 goli na nepr. mape sundal sem +- 7 a nepripsali se mi nikam :( co stim je dik
     
  14. [​IMG] 44210613
    GE2

    Nedostal som kompenzaciu za lode: citadel, aegis, spearhead, goliath, vengeance...Po tak dlhej dobe by sa už mohli opravit aj ine veci hlavne tie prokoly do pet​

    zase to tu napíšem, lebo nikto na to nereaguje...načo vam tu pišeme ked to mate daleko hlboko v prdeli? s nicim nic nerobite...viac ako mesiac vam tu piseme o chybach a co vy? nic...ludia do toho davali peniaze a teraz nemaju nic...kolko eur clovek do toho vrazi aby si pokupil lode za uridium, protokoly do pet a vy si ich jednoducho len tak vezmete...a potom tu napisete o tuneni irisiek na lvl 6 ze to ide len s obycajnimi lodmi...ste normalny? kazdy jeden z nas mal tie lode a uz ich nemam...ako si mam tunit irisky? kde je nahrada za to co ste mi vzali? kedy to konecne opravite? niekto do toho vrazil po 600 eur a kde to ma? viac ako polka nie je...len kradnete..nevravim ze konkretne vy moderatori ale ti co to maju na zodpovednosti...napiseme vam na forum este aj vas respektujeme a dame to do vlakna kam to patrit ma a co vy na to? polku vymazete a na ostatne napisete uz sa to tu riesilo...ubohe to je...nic nie je opravene, nic nie je vyriesene. Najhorsia doba darkorbitu od kedy to hram (rok 2009). a ked nieco napiseme ze fakt to nejde a chceme s tym pomoct tak z nas robite niekedy este blbych...sa vam hraje ked podostavate vymakane ucty co? ale my co hrame poctivo mame teraz nic...niekto dlho sporil na aegisku konecne si ju kupil a hned mu ju vezmete...kompenzaciu date co sa nevyrovna ani cene tej lode...vsetko je to tu uz smiesne a postavene na hlavu...a nezabudnite vymazat prispevok
     
  15. svi1

    svi1 User

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ tak já pevně doufám, že Tvůj přínosný příspěvek nikdo nesmaže a kdyby náhodou, pro jistotu jsem ho ocitoval. Byl bych rád, aby si jej přečetlo co nejvíce hráčů. Aby se dostal do širokého hráčského podvědomí. A hlavně a především proto, aby se lidi od srdce zasmáli nad lidskou blbostí, stejně jako jsem se usmál já na Tvým příspěvkem.
    Ty hraješ od roku 2009? Tak to bys měl mít hodně namakaný účet ne? Při takovém účtu by pro Tebe, jakož to zkušeného hráče by neměl být problém se nad určité věci povznést ne? Osočuješ administrátory a moderátory, že dostávají "vymakané účty" a přitom co dostanou je policejní loďka na testování (a další drobnosti), spoustu práce, kterou málo kdo ocení a to zadarmo a na svých účtech museli makat sami.
    Tvůj příspěvěk jde na první příčky mého, soukromého žebříčku absolutních hovadin, snůžek nesmyslů a výkřiků do tmy.
    Chápu hráče, kteří přišli o nějaké lodě a jsou naštvaní. No nechápu hlupáky, kteří nechápou, že pokud je něco nahlášeno, tak se dál musí čekat na vlastníka hry aby s tím něco udělal. Ano, tlačit na vedení hry se musí, ale dělat ze sebe s prominutím idiota, který osočuje nepravé lidi a navíc způsobem, který je opravdu dětinský, to je věc, která nikam nevede.
    Za své vulgarismy rád příjmu trest, ale tohle je pro smích a na facku.
     
    Naposledy upraveno: 5/6/16
  16. ID 85996721
    Globalna europa4
    Neviem sa pripojit na hernu mapu a je tu uz tyzden kedy mienite s tim nieco robit??? pisem to tu uz neviem kolki krat a nic tak diki za odpoved a opravu!Moj problem je ze ked som prechadzal kuiper branu tak som pukol a musel som sa tam bugnut alebo zaseknut od vtedy sa neviem pripojit na mapu a pri zmene serveru mi ide herna mapa tak urcite je v tom problem tak vas prosim zasa uz neviem kolki krat ze mi to opravte a mal som tam aj baliky kupene a kvoli vam som ich ani nemohol vyuzit !
     
    USS_Enterprise_888 tohle ocenil(a).
  17. ID 85996721
    Globalna europa4
    ok tak diki som rad ze ma este niekto taki problem...a co sa tika toho ano skusal som ccleaner prehliadace chrome,maxthon,mozila na vsetkich to ide pri zmene serveru:)a odskodne asi nedostam?je mi to luto lebo su aj tie ulohi a mal som aj tie baliky a moc som ich nevyuzil:(
     
  18. honesisi

    honesisi User

    ID 162875041 Globálna Európa 2 Dobrý večer, chcel by som nahlásiť stratu mojich základných disingov lodí a to konkrétne na Aegis, Spearhead. Neobdržal som zatial žiadnu kompenzáciu a tak som sa rozhodol napísať to na fórum. Aegis som vydražil za jednu miliardu (1 000 000 000) kreditov a Spearhead som kúpil za 45 000 Uridia. Dokopy ma to stálo nemalú čiastku a tak Vás prosím o dôkladné preriešenie tejto veci. P.S: Taktiež mi zmizli aj základné disingy na lode Goliath a Vengeance avšak tie som si dodatočne vydražil čo mi až tak nevadilo. Za skoré obdržanie kompenzácie poprípade za iné adekvátne riešenie vopred ďakujem.
     
  19. Rychlý dotaz. Nikde jsem nenašel že by se řešil problém s chatem (nemoznost pripojeni k chatu). Na hlášení jsem podal podrobný popis s veskerymi podrobnostmi a nikdo se neozval a neni to ani mezi hlasenymi problemy. Musim podotknout ze letat bez chatu v multiplayerove hre je pomerne neprijemné..
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Lany_von_Awesome problém s chatem jsme nahlásili i s ID hráčů které jej sem poskytli. Teď nezbývá než čekat na reakci přímo z BP.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.