Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, díky za info, asi jsem tuto informaci prošvihl. Čekal bych že to budou poměrně řešit protože se bez toho nedá skoro lítat. Už se mi stalo že jsem odmítl pozvánku do skupiny protože jsem prostě chtěl dělat cubu sám a nakonec jsem se musel bránit 3 nastesti jen FEGum protoze jsem s nima nejspis nekomunikoval.
     
  2. LuckyLuck

    LuckyLuck User

    Ahoj, od zavedení nového hangáru se mi nepřipisují sestřelené vegy do rozdělaného úkolu
     
  3. LuckyLuck

    LuckyLuck User

    přikládám info
    ID 66117106
    CZ 2
     
  4. To bude tím, že se z designů stali lodě. Tím pádem se ti připíšou jen Vegety (základní loď), ne Vengeance Adept / Corsair / Ligtning nebo Pusat.

    Stačí si vzít jakoukoliv základní loď nebo design na ní (jsou to designy bez bonusu - Např. na loď Goliath Amber, Jade, Crimson, Razer, Iron, Saphire,...).

    Obě chyby spolu souvisí, když si to vezmete kolem a kolem. Zkrátka designy předělané na lodě ještě nejsou plně zakomponovány v systému tak, jak by měli být.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Co je taky ještě na prd je tenhle tvůj komentář. Opravy chyb mají svoji prioritu, ty závažnější mají přednost. Letouny opravdu nejsou tak závažný problém abys kvůli tomu nemohl hrát. To samé s úkoly. Jasně že je to nepříjemné, proto je to chyba, ale opakovaným vypisováním tu na fóru nic neurychlíš a nic se samo zázrakem neopraví.
     
  6. yodiak

    yodiak User

    ID: 63388258 server CZ2 Dnes rano jsem hral asi neco 03:00 dodělával jsem mise jak specialni tak denni pak jsem chtěl na svuj drhej učet na ID:164910572 globalni amerika 5 a nedostal jsem se na nej tak fajn rekl jsem si tak ze se vratim zpět na CZ2 a už mi to nejde ani tam Mohli by jste se mi na to kouknout cistil jsem co to dalo flash jsem tez dal aktualizovat a nastavil a porad to nejde nedostal jsem ban? Hlavni strana jak se prihlasujete jen porad neustale načíta
     
  7. Aleki

    Aleki User

    aj mne po ukončené akcie po polnoci to začalo blbnúť, ale teraz ráno ide všetko naporiadku. Až z tým rozdielom že až včera večer som sa od 27.5. dokázal prihlásiť do hry... na jednej strane som rád že po skoro 2 týždňoch to opravili, ale na druhej je mi ľúto že z akcie som nemal skoro nič + 2 týždenne premka a bonusov je fuč... a náhrada pochybujem že bude...
     
  8. yodiak

    yodiak User

    tak už to jde a asi vím čím to bylo zustal jsem seklej na te globalni americe 5 ale už jsem tam tak ted pujdu na cz2
     
  9. jde jak globalní amerika tak i CZ2 akorad mi na te globalni americe se nejde dostat do hangaru ale pockam asi opravujou;)
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    yodiak Y*o*D*i*A*k*
    Globálne americké servery majú/mali nejaký problém s prihlásením a načítavaním stránky, neviem presne o čo ide, len som zahľiadol podobné reporty na discorde. Budeme si musieť počkať na nejaké oznámku od BP aby sme vedeli o čo presne ide. Každopádne české servery aj globálne európske mi načítava vpohode.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Y*o*D*i*A*k* Prihlasovacie problemy su tiez na zozname chyb co teraz poslalo BP, cize treba cakat. Snazia sa to dat cele dokopy a to chvilu trva, problemov je vela.
     
  12. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Táto téma neslúži na vyriešenie a diskusiu o problémoch, ale len na nahlásenie problémov. Problémy sa hlásia a riešenie je už na iných, tak že svoje zbytočné komenty si odpusti.
     
  13. [​IMG]161904582
    Cz2
    Už po 3 mi padl design Centaur 2x z epsi a dnes z Kuiperovi ... Co s tim mam delat je napsane ze design muze padnout jen jedenkrat ted jsem dodelal dalsi kuiperovu a zase mi padl Centaur takze uz mam 4 :( Co s tim mam delat? Ted jsem zase dodelal Kuiperovu a pdl mi už i Sovereign ktery uz vlastnim.. Ted mi padl 2x po sobe Vanquisher.. MA cenu vubec se snazit o Surgeona?

    Už to ľudia hlásili niekoľko krát, aj my sme to posúvali ďalej pokiaľ viem. dokonca som tvoj problém posúval samotnému developerovy pred chvíľkou. jediná možnosť čakať o vysvetlenie od BP prečo to robí
    Jessie


    Jo dekuji
     
    Naposledy upraveno: 11/6/16
  14. Foяmi

    Foяmi User

    Stále se nepřičítají lodě do úkolu.
    A chci se zeptat, jestli bude pusat dále považován za vengenace.
    Server CZ3

    Vieme, že sa nepripočítavajú
    PUSAT je samostatná loď. a Vengeance taktiež.
    Jessie


    Děkuji za odpovědi.
    Formi
     
    Naposledy upraveno: 10/6/16
  15. sufuzky

    sufuzky User

    [​IMG]161813088
    CZ3
    Ked som stál pri stanici tak nestrielali žiadne moduly tak som si s pohoudou dal stanicu bez toho aby som utrpel poškodenie 1dmg.
     
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Chyba ohľadom modulov, ktoré nestrieľajú je nahlásena a developery to majú na stole v zozname, takže, možno to opravia skôr než predošlý bug :p

    Vďaka za nahlásenie.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    server cz1-firma vru
    id:62978493
    10.06. 16:253-5 MensaKlan "Before you Die" zničil bitevní stanici.
    10.06. 16:233-6 NashiraKlan "Before you Die" zničil bitevní stanici.
    10.06. 16:233-7 OrionKlan "Before you Die" zničil bitevní stanici.
    10.06. 16:234-3 XenitorBitevní stanice byla zničena.
    Měli jsme 4 stanice pod štítem a nabité a nikdo stanice nevypínal a přesto nám ji klan z naší firmy se kterým nemáme war zničil.
    Nevím co se stalo,ale lidé investují do hry čas a peníze a nemáme nic. Měli jsme nabité bostery a všechno je díky chybě ve hře pryč.
    Situace nastala náhle,stanice měly středy,stanice neměla štít ani nabitý štít a moduly graficky vypadaly jako zničené.
    Po zničení stanic máme moduly v inventáři a nejsou poškozené.

    Máme to hlásit na podporu,protože lidé si nakoupí bostery a investují do hry peníze a potom díky bugu nebo chybě to nakonec je na nic?

    Chyba nahlášena
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/16
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    server cz1-firma vru
    id:62978493
    Na těžké konfě se zamaskuji a přepnu konfu a jsem odmaskován. Funguje to i obráceně a počet masků mi stále klesá. Toto se mi děje po restartu v 17:15. Údržba pc provedena.

    Na jaké lodi se to děje? =M.=
    Dělá mi to na surgeonu a mám v každé konfiguraci jiný xxl mask

    Přidané do hlášení =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/16
  19. [​IMG] 93239965
    CZ1
    Mám problem s xenomiten i když xenomitu mam asi 400.000 mám 0 ISH 0 smártbomb asi 6 salv v zaměřovacím CPU, když podržím kurzor myši na ISH tak mi to napíše že mám nedostatek xenomitu.Zkoušel jsem jiné hangáry přelogovat cpu mam v lodi atd... a nepomohlo. viz na screenu https://ctrlv.cz/vESU

    Nahlášeno, děkuji. :) =M.=
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/6/16
  20. Server GE1
    [​IMG] 24407287
    Dokoncena brana Krupier .. dostal som :
    11.06.2016 - 12:29
    [​IMG]Obdržen předmět: Loď - Goliath Surgeon
    Balíček s překvapením pro Goliath
    : 1x design Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon pro Goliath. (Pokud už některý z vyhraných designů vlastníte, neobdržíte ten stejný design znovu.)


    Ibaze podla tohto popisu by som mal dosta nieco ine , alebo ako si vysvetlit poslednu cast vety tohto balicka ?

    nakolko vlastnim vsetky deasingy pre golika ?

    ™®*S*T*R*A*Z*®™

    ako vidis Surgeon tam je .. ja som ho ziskal z brany aj ked ho vlasnim uz davnejsie ako bonus z nakupu uridia 330 000U ked bol ako bonus .. takze som si ho vlasne kupil :)

    Kde máš napísane, že by si mal získať niečo iné? Ak máš všetky lode tak si proste nezískal nič, len ti napísalo hlášku čo by si získal ak by si ho nemal. Táto hláška by tam byť nemala ale skript pripisovania odmien funguje správne.

    Takže nie, nemal si získať na miest otoho uridium alebo niečo iné :)
    Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.