Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
    1. ID hráča: 162417873
    2. Server: Globálna Európa 2
    3. popis problému: Tak ukazuje mi že mám cca 80K x2 munície a na hre len 54 kusov a tak aj ostatné munície. Na raketách mi to tiež robí + aj kľúče koristi ale hlavne tá munícia. (Blbne mi to len v hre, čiže sa mi nezobrazujú na lištách ani ked si dám inú lod. alebo zmením konfiguráciu, proste furt to blbne. Robí mi to iba v hre ako som písal, ale v hangári-> inventár to mám všetko v poriadku, ukazuje ako má ale v hre nie.) Problém trvá asi cca 1 týždeň +- a tak či by ste mi vedeli pomocť.
      Ak som niečo zabudol alebo nenapísal rád to dopíšem ak bude treba, ale myslím že všetko tam je.

      Za odpoveď a opravenie vopred dakujem.

    Ahoj chápem, že tento problém ťa trápy a znemožnuje plnohodnotné hranie, pokiaľ ale viem, problém sme nahlásili a čakáme na opravu od BP. Neostáva nám nič iné, ako zatiaľ čakať a bombardovať BP s problémom
    Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/16
  1. Dobrý večer, Ďakujem za nahlásenie problému BP, a áno trápi ma to a dúfam že sa to vyrieši lebo ma to štve a týmto problémom sa mi nedá hrať a zabranuje mi v hre. Dakujem ešte raz za nahlásenie BP, dúfam že sa to vyrieši.

    Shady.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/16
  2. CZ3
    [​IMG]160998322

    Padá z GG nano-plášť aj keď ho mám plný

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Pᗣᗧ•••Nαrcis••
    To nie je chyba. Nikde nie je napísane, že keď ho máš v lodi plný tak ti ho v GG hádzať nebude. Na to ti poradím zmeniť loď aby si ním nemrhal a aby si si naplnil aj ďalšie lode. :)
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

  5. *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§* nemusí to byť napísané a predsa to tak bolo. Mám zasebou už dosť energí na phoenixovy s nano plášťom a nepadol ani jeden. Teraz mám golíka vyvinutého z dizajnu - to môže byť problém.

    *pursuer* mal som ho, stalo sa mi to niekoľko krát. Tiež som tomu najprv neveril tak som sa pozrel. Ale keď som si už bol istý tak som to nahlásil.
     
  6. ID 29113757
    Dnes jsem si nakoupil 245 zelených klíčů ke kořišti a přičetli se mi pouze v hangáru, v herním okně mám porád napsáno 0. A mám bugnutý seprom v lodi, nejde mi ho přesunout do žádného příslušenství a dokonce se ani neodečítá při zničení mé lodi.
     
  7. Tie kľúče to sa stalo aj mne. Stačí sa odhlásiť použiť ccleaner a znova prihlásiť a kľúče budú aj v hernom kliente.
     
  8. Dobrý večer,

    Chcel by som sa spýtať kedy to bude "možno" opravené alebo či mám vôbec hrávať alebo to nechať tak kým to Bigpoint opraví? Ďakujem za odpoveď.

    Shady.
     
  9. Hector

    Hector User

    ID: 80324900
    Skandinávie 1 (int3)

    4 minuty zpátky jsem přeměnil logdisky na studijní bod, ale žádný mi nepřibyl, jeden jsem měl 've skladu' a jeden mám i po zkompletování.
    zkoušel jsem resetovat prohližeč i vymazat cookies.

    Potřebné logdisky k dalšímu SB se navýšily. a jelikož už jich mám kolem 40 tak me to stve o to víc nez kdyby to byl prvni na kery se nasetri za 20 minut
    --
    Pridavam jeste výpis z deníku pilota

    25.06.2016 - 14:51[​IMG]Tvoje logdisky byly vyměněny za jeden studijní bod.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Hector a co ten zápis hned nad tím?
    [​IMG]
    25.06.2016 - 15:03[​IMG]Vylepšil jsi schopnost! (Kvantová optika II)
     
  11. Hector

    Hector User

    Ano to byl ten studijní bod co jsem měl již před zkompletováním
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím,
    je to asi cca 3. den, co mi nefunguje lišta. Nemůžu přes klávesy přepínat mezi jednotlivými věcmi v liště. Klávesové zkratky nadefinované mám, zkoušela jsem je i změnit a následně vrátit zpátky, ale bezúspěšně. Zkoušela jsem i jiný účet a server a tam lišta bez problému funguje, problém mám jen na tomto účtu a servru.

    ID: 21806952
    GE1
     
  13. _k555_

    _k555_ User

    34446623
    Globalna Europa 2
    Nw či je to priamo po zavedení tohto updatu ale včera som si po dlhej dobe kupoval U pri nákupe som použil apku paysafe card scan to pay odobralo peniaze z účtu no U nikde podpora napísala že všetko je ok peniaze sa mi vratia do hod ak sa nepričíta mena. Tak dnes som skúsil znovu a stále nič + zvolil som U alebo premko vkuse priráta pri okne čo som kupil zlavu na 1 týžden a nw prečo samozrejme z učtu odrata iba to čo som zvolil ale nikdy mi to nepríde na účet.
     
  14. radovo

    radovo User

    caute,nvm ci to uz dakto pisal, ale tie misie na lodky, ktore nezapocitava odstrely, ci zapocitava iba zakladne lodky ktore su bez designu? uz tak bude na furt? ci ako?
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sentiero mě to dělá něco podobnýho, naloguju nahodím kameny a projedu konfigurace přes klávesy potud ok. Zakliknu hráče a
    a konec, klávesové zkratky nefunkční a písmenka c , j .... se nesmyslně zapisují do kolonky skupiny případně chatu :eek:
    [​IMG] 79868022
    CZ2
     
  16. No stale to nebude pracuje sa natom len musime byt trpezlivy ale lachsie by bolo keby to vratili spat ako to bolo predtym
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ***Janci*** tým by len dokázali že týmto updatom tak trošku zlyhali. To nemôžu :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  18. To mas pravdu ale radsej mohli dat ked priletis na svoju zakladnu napr. VRU hned mozes menit v hernej kliente configuraciu jak ist do hangaru a si tam menit to by bolo jednoduchsie jak tu zmetkovat stymi desingmy a aj tak to dobre nevyzera co je teraz
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    ID : 62978493
    server cz1
    Nejde mi nalogovat na mapu,okamžitě jsem v lagu,naskočí nové spojení po 5-15 sekundách, po nalogování..Zkoušel jsem jiné prohlížeče i počítače i jiné účty na cz1.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Na podporu jsem psal,zatím žádná odezva. Pc údržba provedena.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.