Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG] 36233479 EU2
    Zdravym dnes rano som siel na forum si pozriet nove prispevky a toto sa mi zobrazylo
    [​IMG][/url][/IMG]
    Smiem vediet co sa deje diki za info
     
  2. Už to tu bylo kdysi, prostě jde o nějakého týpka, který spamuje něco na web a něco se snaží zjistit či co, hlavně tam nepiš. :)
     
  3. Toto asik tasko bolo dost casto sledujem forum narozdel od poniektorych a za ten cas co hrajem sa mi to stalo prvy krat
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno nejaký automatický systém proti, ktorému nemáme čo urobiť nám to sem príde občas zaspamovať pokiaľ to niekto od nas ihneď nevyrieší
     
  5. Aha dakujem za info
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Říkáš tedy že se ti to děje jen na jednom konkrétním účtu? Nebo je to náhodně na všech? Ty jiné počítače měli také rozdílnou IP?

    Také pokud máme něco hlásit, co se týká zřejmě jen pár hráčů, by dobré udělat i trasování a ping test přímo na BP.
    FAQ - Trasování spojení a odezvy
    http://pingtest.bigpoint.net/
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dělá mi to na všech účtech na cz1. Hodím to třeba na cz2 a hra jede normálně.Počítače mají stejnou ip adresu.[​IMG]
    [​IMG]
    Pokusím se nainstalovat úplně nový a jiný prohlížeč kromě chromu, mozilly nebo toho, který teď používám.

    Stáhnul jsem prohlížeč Maxthon a hra mi zatím jede, tak netuším, kde může vznikat tento problém.
     
    Naposledy upraveno: 8/7/16
    **Horor** tohle ocenil(a).
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím,
    mám problém se surovinama. Prodala jsem šutry a bouchla jsem, no pak se mi v nákladním prostoru objevilo okolo 1500 prometia, enduria, terbia. Takže momentálně mám v aegisce 4645 šutrů, při tom nákladní prostor mám jen 4000. Vím jistě, že jsem před chvíli všechny šutry prodala. Takže co s těma surkama mám dělat? Když je prodám, abych mohla používat nákladní prostor, bude se to brát jako zneužívání bugu?

    ID: 21806952
    GE1
     
  9. Korben

    Korben User

    Sentiero, Skús to predať, či sa to zopakuje , alebo nie.

    ***Janci*** Potom fórum sleduješ veľmi slabo, totižto tá kreatúra z receptom na čínsku polievku, tu už urobila okolo 3189 príspevkov. :)
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Korben tak jsem to prodala a už nic navíc se neobjevilo.

    P.S. jestli to tak bude pokračovat dál tak tě ta kreatura za chvíli dožene :D
    ------------

    EDIT: Tak situace se opakuje, proskočila jsem portem a mám 6570 šutrů- nákladní prostor 4000, něco bude z cubika no zbytek je navíc...vypadá to opět na prometium, endurium, terbium
     
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    Sentiero - mne sa to tiez uz par krat stalo,ked som chcel vziat cargo,ale neslo to bo som bol plny,tak obcas po preskoceni portom sa mi aj tie surky pripocitali.Ale to zriedkakedy a za bug by som to nebral,kedze to moze tvorit par stovak prometia,enduria a to ma hodnotu par tisicok kreditov,cize to sa za zneuzitie alebo co brat ani nemoze podla mna ;) Je to ako nedavne pripady,ked obcas NPC prestali po chvilke na teba strielat a pokial sa to stalo raz za cas,tak sa to nebralo za zneuzitie bugu.
     
  12. Skate

    Skate User

    Dobry den

    Chcem sa spytat ci niekomu robi problem s priatelmi v kontaktoch s Online Offline stavom a s pozyvanim do skupiny?

    Dakujem
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    *pursuer* je fakt, že těch pár tisíc kreditů mě nevytrhne, no je to spíš starost než, že by to přilepšilo...

    Skate Co přesně máš na mysli? Například mě se občas stane, že v kontaktech vidím dotyčného hráče offline a přitom píše na chatu. Skupiny ty jsou rozbitý pořád. Hráč ikdyž je ve skupině, jeho nick je modrý a občas se stane, že se pozvánka objeví až když hráče pozvu po druhé nebo po třetí.
     
  14. Skate

    Skate User

    Ano Sentiero presne to som mal na mysli ze ked s nieky z kontaktov chcem hrat napriklad vecer tak mi neukaze ze je online a naopak im ze ja niesom online.Pozvania do skupiny mi tiez tak na 2-3 x ukaze a len tak ci to robi len mne.Dakujem robi to po update.
     
  15. Dobrý den, dělalajsem deltu a místo jiného designu, mi padl už ten který jsem měla koupene za normální peníze, dalo by se to nějak vyřešit? Padl mi Peacemaker
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    .buldozer3. - staci si pozriet uridium--->bilancia a co tam mas napisane v tom case,ked si obdrzala odmenu?Nie je tam nahodou spomenuty boxik v hodnote 10 000 uridia?To je kompenzacia,ak hrac obdrzi rovnaku lod,ktoru uz ma ;)
     
  17. EREBOSÍK

    EREBOSÍK User

    ID 35045325.Česko1.Chtěl jsem se zeptat už 5 den my nejde čet a před týdnem šel.Píše to failed
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    EREBOSÍK Prejdi si tuto temu, tam sa to riesilo uz vela krat. Nefunkčný chat

    O problemoch chatu sa vie, no kedy to bude vyriesene este nevieme.
     
  19. Ahoj

    1. ID 100444314
    2. Server CZ1
    3. Mam problem,o kterem jsme vcera i dnes debatovali na chatu a tak vim ze je nas mnohem vic.Jde o to ze kdyz naloguju jsem odsunut do role divaka.S lodi nejde litat nejde strilet nejde aktivovat pet.Jen koukam jak umiram,deje se to i v branach coz me jiz stalo 20 000U na dokupovani zivotu v Kronosce.Vyloucil jsem potize na sve strane.Pripojeni internetu mam 100/50 s pingem 10-12ms.Prodlem je jak na prohlizeci Mozilla i Chrom.Z doslechu vim ze chyba se vyskytuje jen na servru CZ1.Kluci co hraji i jinde tente problem nemaji.
    Zajima me kdy bude problem odstranen a kdy me bude navraceno 20tis U za dokoupeni zivotu.
    Dik Šermen
     
  20. Korben

    Korben User

    Vylúčil si aj možné problémy v internetovej sieti?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.