Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Myslim ze nejde o problem v siti.Chyba je stejna u vice hracu.Navic internet me chodi opravdu stabilne nemluve o tom ze dalsi veci me nevypadavaji,nemam problem pri hrani jinych her a to i od BP,problem je jen u DO.
     
  2. -morris73-

    -morris73- User

    Joe, jsem na tom úplně stejně, nachlup stejný problém. Sad to začnou brzy řešit...
     
  3. Tak sem nainstaloval i Maxthon,promazal snad vse pomalu i Wokna a pri prvnim nahozeni DO pres Maxthon to zas zustalo vyset.Prohlizec na to asi taky nema vliv.
     
  4. -morris73-

    -morris73- User

    Nemá, vyzkoušel jsem všechno co se dalo a je to pořád stejné. Zruším předplatné a na pár týdnů to zabalím...
     
  5. ZDRAVYM CHCEM SA INFORMOVAT LODE DO ULOH VAM UZ PRIPISUJE ALEBO NIE LEBO MNE ZATIAL NEPRIPISUJE A NEVIEM OTOM ZEBY TO BOLO OPRAVENE DIKI ZA INFO
     
  6. Logicky: když tobě to nepřipisuje, myslíš, že ostatním to bude fungovat? Ne. Musíš si holt počkat až to opraví. Nebo jestli staré úkoly rovnou nezruší a nedají nové úkoly na lodě (např. typu: sestřel 20 Venom). A "řvát" tady způsobem, že naschvál necháš zapnutý Caps Lock ti nepomůže. Akorát z toho bolí oči.
     
  7. To by bolo supér keby dali nové úlohy. :)
     
  8. Ja ta chapem vies ale uz nejak dlho to trva mohli by spravyt spat hangar jak bol, bol lepsi a rychlejsi niez ten novy a ulohi na lode fungovali ,potom zbytocne som kupoval lod som mohol len desing kupovat
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    ***Janci*** BP pracuje na probleme. Nieco aj spominali na streame, coskoro snad pride oprava. Nechcu aby hraci prisli o rozrobene ulohy, to je jeden z dovodov preco to trva tak dlho.
     
  10. Pucikocour

    Pucikocour User

    Zdravím,
    mám technický dotaz - proskočím portem a na druhé straně není NIC! čili vrátit se nehrozí a mapa nebo spíš prostředí mapy na nic nereaguje. Lítat samozřejmě mohu, ale nic nevidím. Vypnu okno s mapou a znovu ho nahodím a je vše jak má. Začalo mi to dělat včera večer, teď ráno se mi to stalo již 2x a jelikož jsem přeinstalovat prohlížeč a děje se mi to stále, zajímá mne, zda se to děje jen mě nebo i někomu jinému. Jasně, problém může být mezi PC a v mém případě pelíškem, ale vyskytlo se to i u někoho jiného? Děkuji Pucikocour
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Pucikocour: S tímto problém jsem se setkal párkrát osobně a z TS vím, že občas potká i někoho jiného. Netuším, zda je problém v připojení nebo u BP, je těžko to posoudit.
     
  12. Korbene, je to korejština a jsou to recepty na různé úpravy psa :D.
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  13. Pucikocour

    Pucikocour User

    Teď jsem se s tím potkal při portu z 1-2 na 4-1. Hup a čistá, černá mapa. Vtipnéééé. Zkusil jsem přeinstalovat flash player, ale bez výsledku. Nemůžete se zeptat, zda to není problém u BP? jediná klika možná je, že když já nevidím nikoho, těžko vidí někdo mě, i když se mohu mýlit.
    Problém musí být ve hře. Zalogoval jsem, objevil se na 4-1, boxíky jsem viděl, neviděl jsem brány. Naskočilo nové připojení a pak bylo vše korektní.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  14. Korben

    Korben User

    Pucikocour, Máme tu jednu tému, ktorej názov ťa musí do nej naviesť, ak máš problémy v hre. Prečo tam nevložíš svoje údaje?
    Potom je k nej aj diskusia, kde môžeš o svojom probléme diskutovať.
    Ohlašování technických problémů ve hře

    Táto téma je už neaktuálna, jednalo sa o problémy v čase, ktorý je uvedený v nadpise.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.