Hlavní stránka - půlka položek nefunguje

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Thrall_New_Hope, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sepsáno na základě vzorového příspěvku.
    1. Na hlavní stránce Darku nefungují následujícíc položky
    - Hangár (Vybavení)
    - Mail
    - Obchod (Celkově)
    - Galaktické Brány
    - Informační stránka o akcích a updatech
    - Jakákoliv interakce v záložce hodnocení
    2. Ping na DarkOrbit (Z CMD)

    - Průměr: 17 ms
    - maximum: 19 ms
    - minimum: 16 ms

    2.1. Test kvality připojení
    Zde máte odkaz:
    http://www.speedtest.net/my-result/3275373010

    3. Verze Javy: 7, Update 45
    4. Verze Flash Playeru
    : 12.0.0.43
    5. Prohlížeč
    - Mozilla Firefox 26.0
    - Co používají ostatní členové klanu a hráči kterých jsem se osobně dotázal netuším, ale nemyslím si že by se jednalo o chybu u koncového uživatele, když zde na foru už vzniklo jiné vlákno, které bylo zablokováno.

    6. ID hráče
    -
    Nevím jestli zde mám uvést ID všech hráčů ve svém klanu, všech hráčů které znám a nebo všech hráčů co hrají DarkOrbit na serveru Skandinavie, protože uvádět zde své ID mi příjde v tomto příspěvku lehce zavádějícíc, nicméně:
    98036779.

    Vlastní dotaz:Jak si mám nakoupit palivo pro svého P.E.T, když mi to hra neumožní díky systémovému problému, jehož příčina nespočívá v mém stroji? Velice rád bych používal svého P.E.Ta, ale nemůžu ..
    Jaké je tedy řešení?

    Dále bych rád pokračoval ve výstavbě další Galaktickou bránu ZETA, což ovšem také nemůžu, položka Galaktické Brány se totiž odmítá načíst.

    Také bych si rád upravil konfiguraci ve své lodi, pro větší pohodlí při sběru Paladia.
    Jaké mi doporučíte řešení?

    Také jsem se chtěl podívat kolik mi schází rankingových bodů na další hodnost.
     
    xeros84 tohle ocenil(a).
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

  3. Já jsem si to přečetl ale nenašel jsem odpověď na svoje dotazy ...
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.