Hledám klan Česko 3 a firma VRU

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Lussinda, 19/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Lussinda

    Lussinda User

    Ahojky všem, hledám klan, který bere nováčky. Hru hraju 3 dny a ještě ji moc nerozumím, potřebuju ji trošku dovysvětlit, dát nějaké tipy, rady a triky jak hrát. Zatím nemám páru, co se kromě úkolů dá dělat.
    Sem lv 8, mám loď Bigboy a dva letouny.
    Budu ráda za každého, kdo by byl ochotný se mě ujmout.
    Děkují :)
     
    *_White-Tiger_* tohle ocenil(a).
  2. chýba ťi tam aká si firma a na akom servery hrávaš
     
  3. ahoj lusinda aby se te nekdo ujal s clenu klanu tak je trea doplnit informace o servru na jakem hrajes a taky za jakou firmu hrajes s pranim hezkeho dne waldin
     
  4. Lussinda

    Lussinda User

    Hraju na Česko 3 a firma VRU :)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Lussinda poprosím prečítaj si Jak správně přispívat na forum a tiež ČTĚTE: Jak správně přispívat do sekce klany.
    pre tento krát som ti názov témy upravil a nechám ti ju otvorenú pre prípadné reakcie spoluhráčov, ktorí by ťa prijali :)


    Ak nevieš čo a ako v hre môžeš si v diskuznom kútiku založiť tému a popýtať sa čo je treba, poprípade si prečítať DarkOrbit Bible CZ - otázky a odpovědi kde sa dozvieš veľa potrebných odpovedí na svoje otázky. Držím palce v hre.
     
  6. Lussinda

    Lussinda User

    citát zmazaný

    Díky :))
    --------------------------
    Už jsem lv 10 =)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/14
  7. Logan

    Logan User

    Lussinda nepis viac postov pod seba ale pouzivaj funkciu Upravit
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Post zmazaný, prosím nepoučuj hráčov ten názov som upravil ja, ono to tam nebolo. Stačí čítať celú konverzáciu :)