Hledám klan CZ1

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Łïmïtlεşş, 10/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím,

    rád bych se přidal k nějakému klanu na česku, momentálně jsem EIC ale neměl bych problém se změnou firemní příslušnosti. Klan který hledám, by neměl být multifiremní a věková kategorie 30+. Zkrátka normální lidi, kteří nebudou hrát na chat wars a na války obecně, pokud to tedy není nutné.

    V poslední době se spíš jen loguji protože ve hře moc nevydržím, to je ale dáno tím že jsem bez klanu a nic mi tu nedává podnět víc hrát.

    Jsem 21. level s 8mld. bodů zkušeností
    10 letounů + full havoc
    Full LF4
    Full PET

    Problém mám pouze s municí, to je u mě stále nedostatkové zboží protože hraji od 2009 a za ty roky jsou už zásobníky munice děravé, no a prý to nejde opravit :D.

    Takže kdyby se tu někdo z takového klanu našel, budu rád za echo :).
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  2. [FSSP] Fraternitas Sacerdotalis Sancti Pii X, spíš na logování, čekám na sloučení serverů. Klid pohoda a Boží pomoc.:D A vygůgluj si to.
    Kategorie 48 a víc. Realizace v UBA, když na to máš.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. ❦Čοlεκ❧, nábor je na krátkou dobu otevřen :D. Pokud od klanu nic nečekáš, pak je to klan přesně pro tebe :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Cruenta†Ultionem když já těmhle věcem vůbec nerozumím...:D.

    Ale jedna věc by mě zajímala, proč jsi zvolil zrovna tento název...zda je to vtip nebo myšleno vážně, u tebe jeden nikdy neví...někdy i dva :D.
     
  6. Mám v životě štěstí, potkávám zajímavé lidi. S páterem Tomášem Stritzko jsem se před lety seznámil a chodíme občas na pivko. Ono to nevadí, že chodím do kostela ortodoxního, názorově jsme si blízcí a uznávám, že fakt umí latinsky mnohem líp, než já. Mám rád lidi s názorem na celý život a on k nim patří. Pro bratrstvo jsem dělal i přednášku dětem, jsou super.
    V otázkách víry nežertuji.:rolleyes:

    Někdy stačí karty:

    Vím, že tak pozdě bych jíst neměl, ale právě jsem povečeřel:
     
    Naposledy upraveno: 11/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Věřící nejsem, náboženství jde úplně mimo mě. Na jednu stranu proti víře nic nemám, každý by měl mít možnost se svobodně rozhodnout pro to co je mu blízké. Na druhou stranu mi vadí, pokud někdo podsouvá své názory a naučené věci někomu jinému a nemusí to být jen víra, setkávám se s tím celkem často :), nemohu tvrdit že to dělají všichni, ale právě protože mám na svět jiný pohled a jiný názor se s nimi nechci bavit. Nerad bych aby mé názory někoho urážely nebo mu braly jeho osobní pohled...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. U mě v klanu se fakt modlit nemusíš ;). Dej si 10x Otče náš :D. Bratrstvo má prostě pěkný logo, líbí se mi.
    Svým způsobem to dělá každý pedagog.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).