Hledám klan na CZ3/EIC

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Mamina71, 9/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    EIC, 16. lvl, lodě Goliath, Citadel, Spearhead, čerstvě vydražený Aegis (musím dokoupit další hangár).
    25 SB, full LF3, full štíty a pohony, Pet lvl. 4, všechny boostery, sem tam i distribuční. :)
    Apis ani Zeus nemám, zatím jsem holt neposbíral dostatek beden.
    Formace srdce, motýl, diamant, falanga a netopýr. 1 Herkules, žádný Havoc.
    Kdysi jsem hrával spolu se synkem na GE1 (mám tam účet na 19. lvl.), ale jeho DO už omrzel a dnes hraje jiné hry.
    Já si tu na CZ3 občas hraji jako samotář, ale přiznám že mně to nebaví bez parťáků.
    Skype ani TS momentálně nepoužívám, pokud by to bylo nezbytné, možná bych něco z toho překousl.
    Lítám si, střílím NPC, plním akční úkoly, ale např. úkoly s lovy v jednom nejsou (pro moji výbavu) moc reálné.
    Brány tu na CZ3 ještě nemám hotové žádné, neb nikdy mně nebavilo se nudit sbíráním paládka.
    Reálné finance jsem nacpal téměř výhradně do nákupu logdisků na zvýšení SB a pak i do nákupu 5 uridiových formací letounů.
    Ostatní výbava je všechno vydraženo. Což je vlastně důvod, proč živořím na CZ3 - dá se tu slušně dražit, rozhodně lépe než na GE1, tam je vše 3x až 5x dražší.
    Na druhou stranu na CZ3 se dost blbě loví, když je tu řádově méně hráčů.

    edit 25.1.2016 po půl roce - level 18, Pet lvl. 15, 28 SB, 4x hercules, 2x havoc, dokoupené formace kruh, veterán a vrtačka.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/16
  2. hledám klan lvl 1 nebojte do pondělí lvl 8-10 firma EIC rád bych našel klan od pozice 1000 do pozice 1

    a hraču min 10


    moje name (ΞIC)┬IИIΞSTД┬(ΞIC)
     
  3. Korben

    Korben User

    czekrispas15 Na fórum prispievaj len z jedného účtu.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.
    Prečo by ťa mal kopírovať, Iniesta je reálna osoba (futbalista) a nick si taký môže dať kto chce.
     
  5. Ano ale ten nick sem vytvořil já se podívej je to uplně stejné.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade napíš hráčovi na profil alebo v hre, nerieš to ale v téme ešte k tomu cudzej kde spamuješ. Ďakujem za pochopenie.
     
    -=╬♣IИIΞSTД♣╬=- tohle ocenil(a).
  7. Kubino mohu poslední dotaz ? Je za tohle nějaký postih pokud by mě hráč ignoroval ?
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Není, pokud se nejedná o nevhodný či vulgární nick, může mít každý jaký chce. Toto si musíš holt řešit s hráčem sám cestou jakou psal kolega.
     
    -=╬♣IИIΞSTД♣╬=- tohle ocenil(a).
  9. Mamina poď zalítat a možná tě vezmem do dobrého klanu. Jméno klanu Mask.
     
  10. Mamina71

    Mamina71 User

    Pro Iniestu - copak o to, zalítat spolu můžeme, i nějaký úkol si vypomoci, ale nechci přestupovat mezi firmami. Psal jsem že hledám klan na EIC. Modrá je dobrá :)

    Hmm, koukám že tu asi moc lidí z CZ3/EIC nechodí, protože za 16 dnů od založení tématu se mi sem ozval jediný hráč a to ještě z jiné firmy.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/15
  11. žabák66

    žabák66 User

    Ahoj,
    začal jsem letos v únoru, v dubnu si udělal svůj klan a je tam přes 30 lidí a mnoho spojko máme, tedy dost přátel. Samozřejmě i nepřátelé se najdou. pokud nevadí můj klan se jmenuje AC Sparta Praha. žabák66, náčelník
    A kdyby nic tak můžeme být aspoň přátelé. Zdraví žabák66.
     
  12. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj Žabáku, žádost o přátelství jsem ti poslal už dříve, nevím jestli jsi zaregistroval.
    Pokud se scházíte parta EIC hráčů a pomáháte si navzájem, tak mám zájem se také účastnit, mohu i přejít do klanu. Sice v jednom malém klanu momentálně jsem, ale stejně pořád létám jen sám :-(
     
  13. timoti123

    timoti123 User

    Ahoj,mám pár měsícu vytvořený svůj klan,ale problém je že jsme v něm ted jen 3.Jsme eic,dan je 0.K večeru když mám munici chodíme na cuby,ktřílíme i na uber 4-5,vše co se dá aby sme vydělaly.Jestli mámš zájem pošli poyvánku a já vás rád příjmu,Werevolfs zkratka [ŴФĻƒ].
     
  14. Osobně létám ráno, ty v noci, to já spím :D, to je pak těžké.
     
  15. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj kolego, je to přesně tak jak píšeš, jsme tu každý v jinou dobu. A to je ten jediný důvod proč hledám klan, kde budou lidi na mapě tehdy, když mohu i já, typ sova.
    Jinak úkoly na lovy sám nedám. A ráno, resp. přes den (často až do večera) jsem v práci, tam si fakt nedovolím hrát, max. lognout se na chvilku do dražby. Ono to v tom našem open space ani nejde. :)