Hledám Klan Na serveru CZ2.. EIC

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem ¤*Jas0n*$t0n€$*¤, 15/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím hledám klan na serveru Cz2 jsem celkem dlouhodobým pilotem, který se vrátil nabrat nové zkušenosti s přicházejícími updaty a dalšími vymoženostmi... Můj nynější lvl je lvl11 po přibližně týdenním připojení se zpět do hry... zatím jsem vybaven citadelou a pár irisy s 1 havocem a nějakými lasery typu lf-4 ale ještě to není perfektní... Od klanu bych očekával ochotu a aktivitu členů kterou samozřejmě poté rád opětuji jak jen budu moct... Jsem v celku společenský a myslím si že i dostatečně aktivní hráč a mé nároky nejsou nijak veliké, protože v porovnání s mým vybavením toho ani moc chtít nemohu, ale jak už jsem řekl očekávám hlavně fajnovou společnost a aktivitu... Myslím si, že jsem se trochu rozepsal ale doufám že to nebude problém... Předem díky za reakce na tento příspěvek. Kontaktovat mě můžete určitě ingame pod nickem:¤*Jas0n*$t0n€$*¤ pokud budu Online a pokud ne jsem ve většině případů k zastižení na skypu : AristinSan ..... Přeju příjemný požitek ze hry vám všem 8) I v případě chyby prosím o kontaktování popř. poupravím ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/2/16