Hledám Klan VRU CZ2

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem JarousVRU, 16/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. JarousVRU

    JarousVRU User

    Zdravím vás všechny :) jsem tu novej na DarkOrbitu a tak nějak se seznamuju s hrou :) lidé mě poradily abych si co nejdříve našel nějakej klan :) který by mě pomohl :) vydražit aspon irisky i když nevím co to je abych mohl chodit na větší mapky na krystalony a postupně se zlepšovat :) Ale zase mě řekli že moc šancí mě nedávají s klanem :) prej je jich málo co pomáhá nebo přispívají z klanu :) i když nevím jak se dá přispívat, ale jde to prej :) Tak vás žádám kdo by byl ochotnej pomoct nováčkovi jak koliv :) za veškerou pomoc a podporu vám budu vděčnej :) když mi někdo odpoví nebo nabídne pomocnou ruku či klan kde jsou užasní lidé :) Najdete mě pod nickem JarousVRU :) je mě 23 let takže mam uctu a respect k hráčům a tké chování :) zatím mam leonovou lod a 4 letouny Flax :) lv mam 8 :) hraji od včera :) jsme aktivní a hra mě baví :) Přeji příjemnou hru :)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/16