Návrhy Hledání klanu (přátel) - VRU - CZ2

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Saruwkaz, 4/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Zdravím,

    rád bych našel klan, protože ve více lidech se to lépe táhne a je větší zábava. A posílat naslepo žádost nechci. Klany, které se prezentují na chatu, to je bída a ty, které tam nejsou, o těch zas nevím nic.

    Lítám pod nickem Tygr. Mám lv. 18 (skoro 19). Létám s loděmi dle aktuální situace a potřeb. Nejčastěji však Aegis a Spearhead elite nebo Goliath s designy Venom, Spectrum, Solace. Využívám také i menší lodě či Citadelu.
    Jsem full LF-4, Apis, Zeus, 27 SB. Konfiguraci profilu mám na NPC pro větší efektivitu výdělku urka. Aktuálně stavím Prometheusy, dělám upgrady a dokončuji sbírku Havoců.

    Nezáleží mi na síle klanu, ale na lidech. Rád bych mezi ambiciózní (Pay-To-Win) hráče. Mezi poctivé hráče a rozumné. Se kterými nebude konverzace jen o plácání na prsou, kdo koho puknul a kolik urka má na kontě a neví, co s ním. Zároveň nesouhlasím s negativním chováním a stěžováním si na hru. Pushingem slabších, podváděním a vytahováním se. Zároveň nechci do mrtvého klanu o 20 členech neaktivních, kde náčelník ani neopraví hrubku v popisku.

    Mám dostatečné zkušenosti z DO i jiných her. A s komunitou na CZ2 už též nějaké zkušenosti mám. Můžete mi psát SZ do profilu. Nebráním se ani založení klanu nového. Přeji hodně zdaru.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/19