Hodnosť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem miol71, 7/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. miol71

    miol71 User

    Nazdar draci mam problem mam spravenu zetu a epsilon a nemam nad hodnostou tie kružky dakujem za pomoc :)
     
  2. Skate

    Skate User

    Skus si premazat Cache web prehliadaca a relognut sa,restartovat PC.
     
  3. miol71

    miol71 User

    Ako vymažem a čo je to Cache?
     
  4. Wraith[CZ]

    Wraith[CZ] User

    standartně ve většině prohlížečích ctrl+shift+delete ;) :)
     
  5. Stáhni si zdarma program na čištění počítače, například ccleaner a čisti si tak jednou denně, nastavení je snadné, kdyby ti to nešlo, napiš:(
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

  7. miol71

    miol71 User

    zatial som ten cleaner nestiahol a nič napisem ked si precistim cachce pardon za gramatiku pisem to na rychlo :)

    okej stale mi neukazuje tie kruzky :( co mam robit?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/11/15
  8. hm.. a opravdu to byly tyhle dve brany? Nedelal jsi jiny? Jako blba otazka, vim, ale tak zeptat se musim..
    A jedna jeste blbejsi - ty brany jsi slozil a proletel az k odmene, nebo je mas jen slozeny? (I taci tu byli)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. RobPol

    RobPol User

    Ano, může tu být tato věc že jsi třeba bránu nedokončil, či ji máš jen postavenou na x-1 (Domovská mapa).
    Prohlížečem to dle mě nebude, vyzkoušel jsem všechny prohlížeče a ve všech se kroužky zobrazují správně, tady bude chyba někde jinde, ale pokud jak jsi psal promazal cookies a cache, tak počkej na vyjádření moderátorů.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Little_Tali Ono az taka blba otazka to nie je. ;)

    miol71 Tie brany si postavil alebo si ich aj cele presiel a dostal z nich odmenu? Nemozem si pomoct ale pripadas mi ako zaciatocnik.. preto sa toto tiez pytam.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  11. miol71

    miol71 User

    Orome urazil si m ze som zaciatočnik :(
    ano mam ich prejdute inak by som zrejme nemal zo zety havoc :) a mohol by som poslat screen z kronosky :) ze so to dokoncil

    pardon za multipost ale aj sa mi niekto ozve problem pretrvava dalej :( tak by som bol rad keby sa riesil :) ak si tento post precita nejaky moderator tak ho moze spojit s predoslim tento post som sem dsl preto lebo nikto nereaguje
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/15
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    miol71 O akom urazani to vravis? Nevies ani co je cleaner a ako mazat chace, preto som napisal, ze mi pripadas ako zaciatocnik lebo pouzivanie cleaneru je pri DO velmi dolezite, udrzuje to stabilitu hry a je mensia sanca ze nastanu podobne problemy ako opisujes.

    Urazky teda rozhodne vyzeraju inak, ja som sa ta jednoducho normalne opytal....

    Ak ti teda ani clenaer, relogy a zmeny prehliadaca nepomohli, napis si na podporu hry, zrozumitelne popis problem a dodaj im ID, screeny lode bez kruzkov a mozes pridat aj kronosku v menu. Dalej napis ze na fore sme nic nevyriesili, relogy ani bezne postupy nepomohli. Poziadaj ich teda nech sa ti pozru na ucet. Kontaktní formulář na support

    Na fore najprv riesime bezne postupy, dalej to uz musis riesit s podporou kedze my na fore nemozeme prezerat ucty.

    EDIT: Ospravedlnujem sa, ale ja osobne som bol cely den v praci a skorej som nestihol dnes reagovat.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  13. miol71

    miol71 User

    aha ok orome to je v poho a ďakujem :)
     
  14. miol71 psal jsi, že máš kronosku? Potom už nemáš kroužky za brány, ale [​IMG]. Tedy, jestli se nepletu...

    [​IMG]Pokud úspěšně dokončíte bránu kronos dostanete korunku místo kroužků.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/15
  15. Cruenta†Ultionem - myslím, že miol71 Kronosku nemá. Tím screenem asi myslel obrázek s počty získaných dílků do ní jako důkaz, že tu Zetu a Epsilon udělal.
     
    Cruenta†Ultionem a Little_Tali tohle ocenili.
  16. miol71

    miol71 User

    Petriczech ma pravdu a to ze ked dokončim kronosku dostanem korunku viem..niesom noob :D len ma štve že mi neukazuje tie dva kruzky..(mozno keby mam tie 2kruzky by mali tie kurence rešpekt) :D a na podpore mi vobec nepomohli :) vykaslali sa na mna ze take problemi oni neriesia..ze oni iba technicke..pritom to technicky problem je:(
     
  17. Korben

    Korben User

    Vlož mi sem ID účtu.
     
  18. miol71

    miol71 User

    [​IMG]100988047
     
  19. Korben

    Korben User

    Za aké brány by si chcel mať krúžky ? Veď ty nemáš ani základné brány, alfa, beta, gama, delta a nemáš ani epsilon a zeta. Máš urobenú len tutorial, 2 brány čo bola akcia PET myslím a poslednú Halloweenskú bránu si ani nedokončil, tak neviem za čo chceš krúžky ?
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  20. Korbe ale tak zkusil to, no :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.