Chyby HODNOST

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 29/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    -Zničení nepřáteli2.930x 4

    To odkedy sa rátaju zničené lodky do mínusu? toto už kde sme? ja tu lietam kvôli česti na pvp a pozeram teraz že to ide do minusu wtf?

    TO vážne tak má byť?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    Zničení nepřáteli = kolikrát tě ostatní hráči sestřelili. Proto se to počítá do mínusu. Ale "body za likvidaci hráčů"= body za hráče, které jsi sestřelil ty. Ty se počítájí do plusu.
    Takže ano, má to tak být. :)

    P.S. jen pro porozumění-zničení nepřáteli tzn. kým -> nepřáteli. Pokud by bylo napsáno "zničení nepřátelé", pak by byl význam opačný, tzn. kolik nepřátel jsi sestřelil ty.

    Chtěl by ses k tomuto ještě na něco zeptat? :)
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Septarzx má to vyzerat takhle:
    [​IMG]
    Takže do plusu.

    [​IMG]
    A tohle je do mínusu.

    P.S.:
    Čistě pro příklad. Tohle je můj výpis ze serveru GE6. Zakaždým co mě sestřelili, sem firmám eic a mmo, vrátil s ještě větší mincí.
    Naposled co mi elitný multiklan HEJA vyhlásil war, pokud sem jejich některé členy překvapil osamotě a nečekaně, šli spět na základnu.
    A pokud mě chtěli sestřelit, měli smůlu; protože chodím nepravidelně, nebo ujedu na dvojkole s lodí Pusat. Také často měním mapu. ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  4. Septarzx

    Septarzx User

    prepáčte bol som unavený

    +Body za likvidace hráčů22.658x 3
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. U mě je to takhle:

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    Septarzx, Nic se neděje, hlavně že už víš, jak to je. :)

    Téma uzamykám jako zodpovězeno a přeji všem hodně úspěchů ve hře. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.