Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pa3k, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pa3k

    Pa3k User

    ked hccem viac bodov aby som mal vecsiu hodnost a splnim misiu tam mi to neprirata stale mam 95 preco?
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Musíš chvíli vydržet než se to stihne započítat.
     
  3. Gelda

    Gelda User

    Hodnost se přepočítává jednou za den ale Rankové body se započítávají prakticky ihned ne ? Takže by mu měly růst...

    Minimálně 100 RB za splněnou misi...
    Problém je že autor naprosto nedostatečně popsal problém a podrobnosti... Kolik má RB ? 95 ? Opravdu ? :) Splnil misi a RB se mu nepohly... A nebo se pohly a jemu se zdá že tech 100 bodů + nějaké drobné za BZ je o málo ? :)

    Edit : Teď jsem se koukl na malý účet který jsem zakládal včera... Mám na něm 5.112 RB :D A upozorňuji že jsem na něm neudělal naprosto nic... Ani streunera :) Takže jak říkám... Autor by zasluhoval pravítkem přez prsty a pak zkušeného moderátora který to s ním projde krůček po krůčku :)

    Přeji hodně štěstí a pevné nervy moderátorovi jenž se toho ujme a autorovi zda se někdo takový najde :)
     
    Naposledy upraveno: 17/9/14
  4. Korben

    Korben User

    Prečítaj si následujúci odkaz, tam nájdeš všetko o hodnosti, klikni TU Hodnosti

    Edit:Gelda Tvoj edit som si nevšimol :D
     
    Gelda tohle ocenil(a).
  5. »vojta«

    »vojta« User

    nebyla to denní mise?
     
  6. Pa3k

    Pa3k User

    NIE JA PLNIM MISIE ALE STALE MI UKAZUJE ZE ICH MAM SPLNENYCH LEN 95 A VOBEC MI TYCH 100 NEPRIPOCITA
     
  7. Korben

    Korben User

    Čo keby si si počkal do reštartu a medzi tým si čítaj Jak správně přispívat na forum a pouvažuj nad tým v čom si urobil chybu pri písaní svojho príspevku.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Já bych řekl že »vojta« to trefil. Denní mise se přece do splněných nezapočítávají :).


    Btw: Pa3k neškodilo by trochu zapracovat na komunikaci. Z tvého příspěvku se člověk jen těžko dohaduje co vlastně řešíš.
     
  9. coolmen

    coolmen User

    Autor nejdrive pise o rb a pak pise o poctu splnenych misí..:)taky nerozumim co chce...:)nejspis si autor mysli ze kdyz splni ukol tak se mu pricte 100 dalsich splnenich...nevim mozna autor chce titul VŠEUMEL ten je za 100 splnenych ukolu.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  10. Korben

    Korben User

    Ja by som si rád počkal na zrozumiteľné vyjadrenie autora, v takom štýle , aby tomu rozumeli všetci. :) Teda ak sa nám ozve.
     
  11. Gelda

    Gelda User

    Jak ten čas běží že ? :D

    Naděje na " srozumitelné vyjádření " se vytratilo takže tento topic mažu ze sledovaných.Tady už se nic nedozvíme.

    Skutečně se asi jednalo o problém s denní misí jež se nezapočítává... Avšak to už asi navždy zůstane pouze mezi námi jako spekulace.
     
  12. Korben

    Korben User

    Tiež si myslím že sa tu toho viac nedozvieme. Je pekné od autora témy že sa tu viac neozval. :)

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.