Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .FORREST., 20/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .FORREST.

    .FORREST. User

    Ahoj,hraji každý den,včera jsem měl hodnost "kapitán-začátečník",v celkovém pořadí jsem na 6722. místě se 100.915 body.Dnes po přihlášení jsem zjistil,že mám hodnost "astronaut-začátečník".Tak jak to vlastně je,to je zase nějaké nové počítání hodnosti?
    -----------------------
    Ještě bych dodal,že mám lvl. 15
     
  2. Každý den kolem restartu serveru. Restartuj hru, a budeš to mít OK.
     
  3. Korben

    Korben User

  4. .FORREST.

    .FORREST. User

    Píšeš mi tady něco,co už dávno vím.Ale nikdo mi nevysvětlil,proč včera hodnost kapitán-zač.a dnes astronaut zač.?
     
  5. Gelda

    Gelda User

    .FORREST. Tvé RB a screen podobný tomuto :
    [​IMG]
    By pomohl k nějaké další " diskusi " o tom jak je to s tvou hodností.

    On totiž tvůj lvl. umístění v topce a to kolik tam máš v topce bodů nám moc nepomůže :) S Hodností to totiž nemá naprosto nic do činění.

    Edit : Užíváš li pro screenování [​IMG] tento program " prntscr " tak musíš obrázek otevřít v prohlížeči, a pravým tlačítkem na obrázek... Dát kopírovat URL adresu obrázku a až tu sem vložit.. .Jinak ti to udělá to co ti to udělalo :) + prosím připiš jaký je stav tvých Ranking Bodů.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/14
  6. .FORREST.

    .FORREST. User

    ale pořád nevím proč jsem tak klesl?[​IMG]
     
  7. Korben

    Korben User

    Prečo si klesol ? No asi si nahral menej ako bolo potrebne a niekto ťa predbehol, preto som ti písal aby si si to prepočítal.
     
  8. .FORREST.

    .FORREST. User

    No,tady jsem se odpovědi nedočkal,tak jsem chvíli pátral,a zjistil,že i ten první v žebříčku má hodnost "Astronaut-začátečník". :)Divné,že jsem první,kdo si toho všimnul.
    -----------------------------
    1.Rindpimpf...Jr.S-L105,269,322,144
    2.Tєяяοя•Tђє•Łєgєηđ83,553,149,494
    i tito hráči mají hodnost Astronaut-zač.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/9/14
  9. Gelda

    Gelda User

    .FORREST. Já jsem se ti snažil pomoci a debatovat s tebou o tom :D Chtěl jsem po tobě ten screen a tvé RB... Nedodal jsi ani jedno.
    Já se zase nedočkal podkladů bez nichž se dále nedostaneme. Tak si buď astronaut začátečník třeba do konce života. Hodně štěstí. :)
     
  10. Korben

    Korben User

    .FORREST. Čo tie multiposty !? Ak chceš niečo dopísať k príspevku , tak použi možnosť upraviť príspevok. Kurňa prečítaj si pravidla ktoré som ti vložil.

    Ak majú všetci takú hodnosť , tak je tam jednoducho chyba , ktorá sa možno po reštarte upraví. Ja neviem čo všetci stresujete s tou hodnosťou ? Nič to nepridáva, je to úplne naprd. Najlepšie by bolo hodnosti úplne zrušiť a bol by pokoj. Si na milion tristo osemdesiatom mieste a trápi ťa hodnosť.o_O

    Keď vidím slovíčko hodnosť , tak sa mi nožik vo vrecku otvára. :D Uf musel som si uľaviť. :D

    Edit:
    .FORREST. Ty máš účet od roku 2008 , máš level 15 a teba zaujíma hodnosť ? :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 20/9/14
  11. Gelda

    Gelda User

    Korbene takhle tě neznám :D Já ti fandím ! :D
    Jinak co se hodností týče máš pravdu.. .Jsou naprd.
     
  12. Korbene nechápu, proč jsi na toho hráče tak "hnusnej". On se diví, jak je možné, že mu přes noc klesla hodnost z junior-kapitána na tu úplně nejnižší. Což je evidentní chyba, která se občas stává a vždy se opraví po dalším restartu. Nezlob se na mě, ale od BA bych očekával inteligentnější odpovědi, než:

    "Hodnosť máš takú aká ti na tvojom servery prináleží. Môžeš si ju prepočítať."
    a
    "Prečo si klesol ? No asi si nahral menej ako bolo potrebne a niekto ťa predbehol, preto som ti písal aby si si to prepočítal."

    EDIT: Nicméně s tou nepotřebností hodnosti souhlasím.
     
  13. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ Tak čítaj aj ďalej a mimochodom, čo je zlé na tej odpovedi ? Potom mám ešte otázku , ako si prišiel na to že sa jedná o chybu ? Ty si to vydedukoval z jeho prvých troch odpovedi ? Tak to klobúk dole. Od teraz budem rovno tebe posielať otázky hráčov, či sa nejedná o chybu.;)
     
  14. No, Korben, že je to chyba je evidentní už z autorova prvního příspěvku. Nedovedu si představit, jak by mohl hráč přes noc spadnout o 9 ranků dolů. Navíc jsem situaci, kterou autor popisuje, zažil i já. Proto jsem napsal to, co jsem napsal.
     
  15. Gelda

    Gelda User

    PetriCZech podle prvního přízpěvku evidentní ? :D Autor uvedl pouze pořadí v žebříčku, body v žebříčku a lvl + hodnost o níž " údajně " přišel. Mezi námi nic z toho co hráč uvedl nemá s hodností prakticky nic společného :D A po diskusi jež zde proběhla pochybuji že si je i jist jakou hodnost měl.

    Pokud si to pročteš tak tu byla i snaha to s ním probrat a sám se zde podívej jaká byla reakce... Zaměř se na příspěvky 5,6 a 8,9. Označil bych to za naprostou " neschopnost " spolupracovat když už něco " chci " vědět a ptám se.

    A v neposlední řadě že Korben reagoval " hnusně " jak jsi řekl. Je to taky jen člověk. A věnuje se foru od rána dneska... A celkově se foru věnuje už nějakou tu dobu. A podíváš-li se do starých topiců co a jakým způsobem jsou lidi schopní psát na forum tak bych chtěl vidět tebe jak by jsi ochotně za ručičku vedl každýho kdo ti sem napíše " Tak a dost, už vás mám plný zuby... " a napsal mu, nebuď na mě kakanej, pojď vyřešíme to :) To prostě ani snad není v lidských silách.
     
  16. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ Máš pravdu , reagoval som hnusne , ale až v príspevku #10 a tam som to aj priznal. Ak má niekto na fóre už 28 príspevkov a aj napriek napomenutiu urobí multipost, tak nehnevaj sa na mňa , ale paru som už musel vypustiť.;)
     
  17. Gelda: Já teda v 1. příspěvku čtu celkem jasnou definici problému:
    ...včera jsem měl hodnost "kapitán-začátečník"...Dnes po přihlášení jsem zjistil,že mám hodnost "astronaut-začátečník"
    Pravdou je, že ostatní informace o pořadí a levelu jsou irelevantní.
    Btw, náročnost práce moda/admina mi nemusíš vysvětlovat. Já si jich všech vážím za to, co tu dělají. Jen si myslím, že mají někdy zbytečně nepříjemné reakce - teď samozřejmě nemluvím o reakcích na příspěvky některých, řekněme agresívních, userů.

    Korben: Ja sa na ťa nehnevam ;)
     
  18. Gelda

    Gelda User

    PatriCZech po rozhovoru s autorem kterého jsem měl tu čest se zůčastnit jsem byl nucen pochybovat že si je jist tím jakou hodnost měl a o níž jak tvrdí přišel :) Čili pro tebe jasná definice pro mne až tak jasnou nebyla... Ale řešíme něco co vůbec nebylo původním tématem a záměrem autora aby se zde toto řešilo.
    Na mě působí dojmem že autor to " vzdal " a pokud zítra dorazí a po restartu se chyba opraví. Domnívám se již ani nebude co řešit. Své názory jsme prezentovali a tím bych to ukončil a v poklidu šel dále. :)
     
  19. Gelda: souhlasím, dost bylo OT :)
     
    Gelda tohle ocenil(a).
  20. .FORREST.

    .FORREST. User

    Pánové nevzdal jsem to,jen jsem zpočátku nepochopil co po mě Korben chce.Je fakt,že se jedná asi o chybu a po restartu se uvidí,protože všichni na serveru Global Amerika mají tu nejnižší hodnost.Je ovšem taky pravda,že se mě dost dotkla odpověď Korbena,asi byl unaven.Samozřejmě,že nejde o hodnost,ale myslím si ,že forum je tu od toho,abychom si poradili.Prostě jsem se s tímto problémem ještě nesetkal a tak jsem chtěl vědět proč?Jinak dík za to,že se mě někteří zastali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.