Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .FORREST., 20/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrá, až se vyspíme, uklidníme, tak snad ráno autor tématu vyčistí počítač, restartuje hru a třeba už bude mít co potřebuje zpátky. Na GA nový den cca v 06:00 SEČ a restart ve 12:00 SEČ, asi :D
     
  2. Korben

    Korben User

    .FORREST. Nebol som unavený, za svoju reakciu sa ti ospravedlňujem , no jednoducho keď počujem alebo čítam ako sa niekto pýta na to prečo mu klesla hodnosť (na tak nepodstatnú vec, aspon pre mna) , tak mi navrie žilka na krku a som ako tlakový hrniec. :D:D

    No jedno je isté, ak je chyba , tak by sa mala opraviť po reštarte, ak nie , tak to musí nahlásiť administrátor ktorý má daný server na starosť. US servery sa nachádzajú na Americkom kontinente.
     
  3. .FORREST.

    .FORREST. User

    Korben,v podstatě se nic nestalo,jenom ten první moment mě jaksi dostal.Takže v pohodě,myslím,že by se to mohlo locknout.....:)
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak na žiadosť autora uzatváram.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.