Hodnosti na fórum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -••ÐełteN••-, 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    Mám taký dotaz. Hodnosti na fórum sú pravdepodobne podla príspevkov. Ak áno aká hodnosť je od kolko príspevkov? Rád by som videl všetky. Ak tu už takáto téma je tak sa ospravedľnujem.
     
  2. úplně dole vpravo klikni na Nápověda a pak na záložku Trofeje, tam uvidíš všechny hodnosti kterých lze dosáhnout
     
  3. Asi som tomu moc nepochopil sú tam čísla. To sú akože príspevky od kolkátich je hodnosť ak sa nemýlim. A je tam niekolko krát číslo 30 a pri každom iná hodnosť... ? Vysvetlil by mi to niekto?
     
  4. Ty čísla udávají počet příspěvků které potřebuješ na další hodnost. Ty čísla se sčítají, takže třeba na pisálka fóra potřebuješ 10+30= 40 bodů, ta legenda je tam řekl bych chybně :)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/13
  5. Aha už chápem. Ďakujem ;)

    EDIT: A kde zistím koľko mám príspevkov? :D
     
    Naposledy upraveno: 11/12/13
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Kliknes na svoj nick hore a este raz v tej tabulke nad user na svoj nick a zobrazi ti tabulku s poctom sprav,trofeji atd...
     
  7. Hmm 13 správ hodnosť zelenáč fóra :D a ešte otázočka načo sú mi "trofejní body" ??

    EDIT: Už viem.

    Môžete LOCK. ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/13
  8. Korben

    Korben User

    Stačí napísať že už nemáš Ďalšie otázky.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.