Hodnosti se nechce stoupat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RainbowCrashCZ, 27/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, od mého banu cca 5 měsíců z5 se mi vůbec nepohybuje hodnost. Nahrané body v žebříčku sice malinkými krůčky stoupají, ale body pro získání další hodnosti se za tu dobu nepohnuly ani o kus. Myslím, že s mou výbavou by měla tato hodnost (Důstojník - začátečník) zmizet za chvilku. Hru hraji poměrně pravidelně, takže neaktivitou by to být nemělo. Paštici s 10x menší výbavou mají stejnou ba-i vyšší hodnost. Upozorňuji, že javu a flash mám aktualizované a pc vyčištěné. A do ranního restartu nečekám, protože po dobu 5-ti měsíců jich bylo poměrně dost. Jinak na podporu jsem se obrátil. Poprvé mi neodpověděli, a podruhé napsali, že toto není technický problém.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    RainbowCrashCZ Myslím, že hraní na hodnost je teď už zbytečný :)
    Úplně jsem tomu nepochopila tak jen abych měla jasno
    1)Ty máš určitý počet ranků, ale nemáš k tomu odpovídající hodnost?
    2) Nebo řešíš to,že ti hodnost vůbec neroste?

    Jinak u hodnosti nehraje výbava žádnou roli...Když se koukneš na "tvá dnešní hodnost" tak nahoře vidíš co všechno se do hodnosti počítá a podle toho se můžeš řídit..
     
  3. Že je to zbytečné? To souhlasím, ale člověka to naštve.
    Rankingové body chybějící do další hodnosti nestoupají. A tím pádem hodnost neroste.
    Výbava roli nehraje to jo, ale kolik toho nahraju, to ano. Je rozdíl, jestli se patlám s jednou Krysou den, nebo jich za hodinku udělám 10.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Ale stoupají, jen si toho nevšimneš..Za krysu je tuším 8 bodů. Jestli jich za hodinu uděláš 10 tak máš 80 RB. I kdybys lítal 3 hodiny tak 240 RB je tak málo, že si toho jen stěží všimneš..
     
  5. V tom případě, proč se nehýbou ty zbývající body? I kdyby se přidávaly po jednom, tak si toho všimnu, ale aby se nepohnuly vůbec.
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Jaký zbývající body myslíš?
    Jen se zeptám, když sundáš to npc a kontroluješ stav RB aktualizuješ stránku?
    Ještě si zkus zapsat přesně kolik máš RB ,sundej krysu a podívej se, že se to to připočetlo..
    Možná ještě ID bys měl připsat..
     
  7. Jistě, stránku aktualizuji :D

    Toto jsou body, které se bez problému přičítají. S těmi problém není:
    [​IMG]




    Tyto body se nehýbou, jsou zmrzlé na této hodnotě už hooodně dlouho. Btw. tyto body se přičítají vždy po restartu. Tudíž je jasné, že teď se nepohnou. Bohužel se ani po restartu nepohnou.
    [​IMG]

    ID: 100933641
     
  8. Veď tak to má aj byť. :D To je tak, že musíš dosiahnuť tam na hornej fotke tých 37 926 a budeš Dôstojník. Tie body na dolnej fotke sa menia raz za deň. A tie body na dolnej fotke sa menia preto, lebo aj iní hráči pukajú NPC...
     
    RainbowCrashCZ tohle ocenil(a).
  9. Jáj já myslel, že tolik ještě potřebuji -.- Blond style -.- :DD
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    RainbowCrashCZ na prvním obrázku ti to ukazuje RB které jsi nahrál. No a na druhým ti to ukazuje počet bodů,který celkem potřebuješ k určité hodnosti..:)
    Ehm,jak dlouho jsi psal, že ti to nejde? :D
     
  11. Ano, už vím:D Já tomu nejdřív nevěnoval pozornost, a pak si něco špatně přečetl a průšvih byl:DD
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Tak hlavně že už víš jak to je...lepší se zeptat, než jen hrát a nevědět ;)
     
    RainbowCrashCZ tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

  14. Ano, byla to moje hloupost:)
     
  15. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.