Návrhy Hra,lodě a víbava + mapi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .Mystyk., 12/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    A co tak založit novou diskuzi na lodě?A také na hru.
    Arya : Jsou to již 4. roky.Jak si již sama podotkla.
    A hra se mezi tím hodně změnila.Tak co si tak poslechnout názor,a potřeby dnešních hráčů?
    Aspoň já si myslím že je to skvělí nápad,a určitě nebudu jediný.Kdo by se chtěl ke hře nějak vyjádřit.Tak že si myslím že by bylo skvělé zapojit do vývoje hry,jistým způsobem i právě herní komunitu.Mohlo by to vést k jejímu rapidnímu zlepšení.A zrychlení jejího vývoje kupředu.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Hlasování jsem sice nedal.Nemám z tím zkušenost.Tak jako hráči.Při přidávání vyjádřete (ANO.) a odpověď jako souhlas a (NE.) a odpověď jako nesouhlas.A to ke každému článku i v tom samém komentáři.Ne jen na začátek komentování.Aby bylo zřejmé.Co přesně,a jak by jste chtěli změnit,a co se vám líbí,a co naopak ne.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/18
  2. Borat

    Borat User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Arya

    Arya User

    .Mystyk. já si ráda poslechnu tvůj názor i názory ostatních. A o lodích a designech se určitě můžeme pobavit. Forum je tady od toho, abychom diskutovali :) Jen je potřeba psát do vhodného tématu.

    Svůj názor ohledně lodí můžeš vyjádřit v tématu, na které ti dal Borat odkaz a kdybys měl sám nějaký nápad klidně ho můžeš podat: Aktualizace a nápady.

    P.S. Téma jsem přesunula do vhodnější sekce ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tak ty chces zakladat diskuzi a ani nenapises spravne nazev tematu? :rolleyes:
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Impe? Ale on má skvělí nápad, tak ho nekritizuj hned za skvělí nápad.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    .Mystyk. :Jestliže chceš podat návrh, tak podle pravidel a do správné sekce. Tohle téma by nikam nevedlo. Na lodě tady diskuzi také máme, takže své názory můžeš psát tam.

    Vyřešeno, uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.