hra??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Zacapa, 31/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zacapa

    Zacapa User

    ahoj nevite nahodou někdo proc hra nejede je nejaka udrzba ci tak něco??? dekuji pak klidne smazat
     
  2. Preto nejde lebo prerabaju akciu na horsie ako je teraz.
     
  3. při zapnutí hry se mi ukazuje tohle
    Internal Server Error

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
    Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
    More information about this error may be available in the server error log.
     
  4. mesiar

    mesiar User

    kedy to mienia opravit ????:mad:
     
  5. Hádám, že dneska to určitě nebude, když vidím, že to každých 5 minut nejede. Doufám, že zítra už to pojede normálně jako předtím.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Už je to opravené. Práve som sa konečne dostal s prihlásením do hry.

    Ale poriadne to naštvalo. Nešlo to ani na Chrome, Opere a Microsoft Edge.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
  7. Korben

    Korben User

    Čo tu stále smrdíte? Keď nejde hra, je dobrý dôvod ísť von a pekne tam vymrznúť. :D Je to dobré na imunitu a nervy. :D
     
    -baghira2- a Borat tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Máš pravdu. Ale do toho zmrznutého počasia nehodno ani psa vyhnať. Nieto človeka. :D

    To skôr by som sa nasťahoval pospať si do chladničky. Tam je aspoň menšia zima. :D
     
  9. Borat

    Borat User

    Tak hra by už mala ísť v pohode takže tému považujem za vyriešenú.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.