Hráč centrifixe

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RomanQo, 12/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RomanQo

    RomanQo User

    Zdravím, chcem sa opýtať na tohoto hráča ... hrávam ja aj on na GE2, nepoznám ho osobne ale je tu 1 stažnost ... Je lvl 4 0 hod nahraných 2 úspechy liberator a uz ale po 4 draží Goliata a kamoš ho z 20mega nepredražil ... tento hráč neni v žiadnom klane takže peniaze nemal odkial získať takže neviem.

    Pozrite si profili hráčov examinateur, formatruxe, centrifixe, moustachitte, siffonadeur, paditurex, moulurique, champonique,slipineur atď. môžem menovať dalej dalej a dalej ... a povecte aký je medzi tymito hráčami rozdiel ? ... a vy mi hovoríte že si stavajú skylab a tak ? kdo by im nato dával peniaze ... už len čákam čo nato odpísete
     
    Naposledy upraveno: 12/2/14
  2. NAME

    NAME User

    To isté sa stalo aj mne na CZ3 s iným hráčom lvl 3,4 ... nahraté hodiny 2 a to už mal golitha , iris. Nepredražil som ho s 15M na LF3.


    Klan nemal !!!
     
  3. RomanQo

    RomanQo User

    Presne ... a ako to mám vydražit ... veď to sa nedá -.- toto treba vyriešit
     
  4. to je jednoduche stavý skylab a ty dva uspechy ziskal za necelou hodinu hraní a lvl 4 je za 5minut
     
  5. RomanQo

    RomanQo User

    A kdo ich zponzoruje ... aj kebiže ten posra... skylab vyprazdnuje na tak maly nakladny priestor mal by 1 hodinu hraniia ... to si nepriznáte ? ... veď chodte dozadu dozadu a dozadu .. a samé takeho mena ponachadzate
     
  6. CrazyLove

    CrazyLove User

    Dané veci mohli hráči v pohode kúpiť aj za urídium. Navyše, neviete, či náhodou nebol v nejakom klane, a po prevedení kreditov klan opustil :rolleyes:
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Nevím co tu řešíme... Když je lvl 4, tak asi má klan.
     
  8. Korben

    Korben User

    RomanQo
    Máš za potrebu vytvárať duplicitné témy ? A ešte sa tu budeš nevhodne vyjadrovať ? Odpoveď si už dostal v témeHráč examinateur

    Za tvoje vyjadrovanie ti udeľujem body a poriadne si prečítaj Jak správně přispívat na forum?
    O nepoctivých hráčov sa stará systém.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.