Hráč se špatným nicknamem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem G0ИZÁL3$_†, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, Dnes když jsem lítal po 3-6 na serveru CZ1 viděl jsem hráče s nickem: †SŦΛŁĪŊ† (není problém dodat screen) myslím si že tento nick by ve hře být neměl! je to uplně to stejné jako kdybych si dal nick třeba Hitler hráč je z klanu Zrozeni [BORN] bohužel jsem nevěděl kamo toto vlákno zařadit tak sem to napsal jsem snad to nebude vadit prosím o vyřešení a podáí informací jak se případ vyvíjí.
     
  2. Joe

    Joe Guest

    tohle patri do sekce Chat a neni to nevhodny nick
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nevím, čemu se divíš. Já už potkal na jiných servrech nejenom Hitlera ale aj UsamuBinLádina.
    A pokud vím, nikde není limitováno jakou přezývku si máš vybrat. Pak by to již tady nebyla demokrace.
    Výjimkou jsou pouze nevhodné a sexuálne motivované jména. Nakolik v značné míře hrajou DO i děti od 13 let.
     
    Kuchařík tohle ocenil(a).
  4. TRIXT

    TRIXT User

    -baghira2-: No, myslím si že ani propagace zakázaných organizací a podobně, kterým se dokonce věnují některé zákony, by zde neměla být tolerována.

    P.S.: Stalin je kontroverzní osobnost. na jedné straně se dokázal postavit jedné z nejhorších osob historie, na druhé straně sám dělal věci, které s lidskostí nemají nic společného. Ale to je asi na daném hráči, zda se s touto osobou chce ztotožňovat.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/16
  5. lamiX

    lamiX User

    Najdi si prosím definici propagace
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Já nic nepropagoval. Historii a dejiny do DO netahej Prosím. Hráč †SŦΛŁĪŊ† z klanu BORN na cz3 náleží z tej istej firmy jako Ty nebo ja.
    Když už si u toho striktného dodržování firemní koncepce. Či je vhodná přezývka †SŦΛŁĪŊ† je moc diskutabilní. A proč by sa tak neměl volat? Ptám se? Je to snad vari zakázano? Pokud ano, pak se neodvolávej na demokraci. On se jen pojmenoval po tomto diktátorovi.
    Jistého času na cz1 sme měli jednou i hráče Hitlera, bylo to v roku 2014. Pokud si ještě na nej pamatuješ. Nic ve zlém, ale o žádne
    propagaci zakázaných organizací tady řeč nebyla. Jde pouze o přezývku, a proč by se nemohl volat tak, jak chce daný hráč sám?
    Tebe se zrovna nemusí líbit. Jemu možná jo. Víc nemám k tomu co říct, toť vše. Pouze Ti zazlievam to, že v tomto tématu napadáš
    jasné princípy demokrace na fóru. Pokud BP neurčí hranice že jména diktátorů jako je SŦΛŁĪŊ nebo Hitler, nejsou vůbec vhodná ani jako
    přezývka pro vybraného hráče ve hře DO. Až pak můžeš za to, tohohle hráče na fóru slovně napadnout. Jinak neber samospravedlnost
    do svých prstů, do klávesnice jako svůj nástroj voči hráčovi vlastnej firmy.
    A Prosím politické propagace zakázaných organizací jako diskusi do témat na fóru fakt netahej. To sem opravdu nepatří.

    P.S.: Otázka? Když si dám přezývku Stalin (co určite ne), tak už podle Tebe dělám propagaci zakázaných organizací? Jde pouze o jméno
    a o nic víc. Na GE6 sú omnoho podivnejší jména ještě bizarnejších názvů aj skomoleniny diktátorských vodců a nikdo je tam dosud nenapadl za propagaci zakázaných organizací. Aneb jak to mám pak chápat? Mentalita a tolerance na fóru opravdu schází?
    A budeme je za to pořád napadat? Samospravedlnost též není 2x tak štestné řešení. A správne? Také ne. Nejprve ať Ti BP odsouhlasí hranice které přezývky jsou vhodné a které ne; btw. a až pak mužeš za to slovně na fóru napadat hoci aj hráče vlastní firmy na cz1.
    Co mi zrovna tak nepříde férově a kóšer. V křestanské Biblii je také psáno: "Nesouďte, aby ste nebyli souzeni!"
    - Pochop tady nejde o Stalina a o to, co zlého dokázal za svého života; ale o to, že si ho někdo vybral za svou přezývku v DO. Proč
    pak do toho taháš politické propagace zakázaných organizací; které s tím vůbec nesouvisí? Je to zakázano přímo BP? Pokud vím, není.
    A neohánej se, pořád s tím.

    •BΞЯΛЯ1• S takýmito výrokmi opatrně. Diskutovat se dá i slušným oponovaním s rozumnými pádnymi argumentmi. Stručně a věcně.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/16
    uran33 tohle ocenil(a).
  7. Buď ho ten hráč sestřelil nebo je lepší než on :)
    A tohle "udání" je jen čistě ze závisti. Nic jiného v tom nevidím.
    Lidi už neví co za "špinavosti" vymyslet.
     
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Myslim si,ze sa to tu zbytocne rozobera,ked uz raz moderator chatu napise,ze to nie je nevhodne,tak dalsia diskusia je bezpredmetna bo to tak aj ostane :) Sa divim,ze to tu nik nezatvoril este bo si hraci este viac do usmevov skocia :rolleyes:
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ako bolo povedane, tiez to za nevhodny nick nepovazujem, osobnost bola sice kontroverzna ale na ban to nie je.

    Povazujem za zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.