Hráč

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem drakulka8021, 13/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CHAOS*23* tento hráč ma 3 krat strielal a stohoma 2 krat zabil a nič som mu nerobil prvy krat to bolona 1-3 a druhy na 1-4
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Hráš akčnú hru takže nejakému zostrelu sa nemôžeš diviť a treba si to riešiť na mape, fórum slúži pre technickú pomoc a toto problém žiadny nie je z pohľadu hry. Presúvam do vhodnejšej sekcie.

    Treba si nájsť klan alebo dobrých kamarátov v hre, ktorí ti pomôžu.
     
  3. ale on je MMO a ja som MMO a nemá klan z VRU alebo EIC
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ale toto nie je problém hry, jednoducho sú taký ľudia a ako som povedal, treba si nájsť kamarátov v hre, ktorí ti pomôžu. Znovu opakujem, hráš online akčnú hru, t.j. aj hráči sa navzájom strieľajú. Ak nechceš byť strieľaný treba lietať na prvých dvoch mapách kde máš ochranu.
     
  5. a keby mi pošlete Urko tak by som bol šťastný : D lebo by som bol silnejši full LF3
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Urídium ti nikto nepošle pretože sa to ani nerobí a nemáme ani ako. Urídium môžeš získať tak, že si ho nastrieľaš v hre alebo kúpiš za reálne peniaze, čo doporučujem len počas Mega Happy Hour. Ak budeš hrávať pravidelne a budeš plniť úlohy a strieľať NPC urídium si našetríš, neboj nič.
     
  7. ★♂Splašený_Valda♂★

    Statistika hry
    Členem od:23-08-2010
    Hrací čas:6,365 hod.
    Hodnost:Šéf-major
    Žebříček:207

    drakulka8021 pokud ti to pomuze dam ti par rad jak prezit zacatky na darkorbitu jelikoz jsem jeden ze zkusenejsich pilotu orbity takze predne bysis mnel najit klan ktery ti zajisti ochranu a co je dulezite je aktivni. Ted k zacatku na do, jelikoz jsem pochopil s toho co jsi psal ze asi nehrajes dlouho ja postupoval takhle nejdrive skylab ubgrad = muzes posilat kameny ktere potom prodas a mas kredity, s kreditama muzes potom zkouset drazit elitni veci coz je dnes pro zacatecniky super vec drive aukce byla spise o znamosti nicku a hodnosti toho kdo tam hodil a zvazovani jestli na to mam ci nikoliv a taky jeste drive kdyz si nabidku neprekonal o kredity jsi prisel. Dale bych se snazil maknout na profilu pilota nejdrive samozrejmne na obrane . A delat ukoly az do skonani sveta tim si zvysisi rychle lvl a doporucuju hodne silne nervy nevim na jakem servru hrajes ja hraju na cz 1 a tam to fakt nekdy stoji za to a ikdyz hraju dlouho taky se nekdy neuhlidam :) . PS : ukoly doporucuji delat ve skupine popripade s klanem hraj to pro zabavu a vysledky se dostavi samy hodne stesti jednou budes taky elit
     
  8. hej ale ja mám klan a ked mam 10 000 U tak chcm lf3 ale miniem na schopnosti
     
  9. Korben

    Korben User

    drakulka8021 Najprv si zabezpečuj výbavu a až potom dávaj do schopnosti. Toto nieje hra na 2 dni, ani za rok nebudeš mať všetko :).
     
  10. Big_Bass

    Big_Bass User

    Za sebe bych spíš dopručil dražit nejdřív Goliath a elitní pohony (útěk lovcům + slušná výdrž), pak elitní raketomet a doplňky (rozšíření slotů 4, raketové turbo, autolaunch na rakety a raketomet, rozšíření zásobníku a nákl. prostoru, další, které poznáš, že ti na mapě chybí) a nakonec elitní štíty a Iris (za urko max. první 3, pak je to strašná pálka, štíty souběžně, abys jich neměl zbytečně moc na skladě, ale ani prazdný irisky) a za našetřené U kupovat LF-3, ty se alespoň mně dražily dost špatně, ale taky si šetři klíče k bednám, doporučuju otevírat jen zlaté (nevím, jestli to byl záměr BP, ale všechny LF-4 jsem dostal právě z nich, obecně mi přijde, že mají lepší odměny, než zelené, nemluvě o Diovi). Hráči vlastní firmy, kteří tě sřílí, bych se vůbec nestresoval, oni za to dřív nebo později zaplatí ctí.
     
  11. Korben

    Korben User

    Autor sa viac neozval.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.