Hrací server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FlooNaut, 10/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FlooNaut

    FlooNaut User

    Zdravím, chcela by som sa opýtať, na ktorom serveri sa oplatí hrať, prípadne na ktorom hráte Vy a ste spokojný. Ja som na Globálnej Európe, ale myslím si, že by to mohlo byť aj lepšie. Ide mi hlavne o komunitu, plus by bolo fajn nájsť si nejaký klan, pretože nájsť aktívny klan na Glob. Eu serveri je trošku oriešok.
    Za odpovede ďakujem.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Globálních evropských serverů bylo donedávna 7(teď jsou některé snad i spojené). Takže musíš trochu svůj požadavek blíže specifikovat?
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    FlooNaut, čo sa týka globáliek, tak som osobne najspokojnejší na GE6 a GE4. Z cz serverov: cz1 a cz3.
    Ak Ti ide predovšetkým o komunitu, doporučujem cz3. Tam sú až priveľmi komunikatívni. Na GE4 však
    o klany, rozhodne nie je núdza. Na cz1 buď im padneš do oka, alebo Ti priamo dajú pocítiť svoje nesympatie.
    GE6 je pre mňa rozhodne najlepšia, nakoľko tam hraje citeľne pomenej hráčov, vďaka čomu si aj samotár zalieta.
    - Avšak hráči na GE6 sú buď málo komunikatívni, alebo vôbec. To samé GE5.

    Na GE1, ma to nikdy nebavilo a ani neťahalo. NA GE4 a GA2 je však až priveľmi živo, veľa klanov a komunita ujde.
    Ak Ti ide, fakt o poriadnu a veľmi živú komunitu, ktorá Ťa neomrzí; tak ma zatiaľ ani raz nesklamala, práve cz3.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    FlooNaut Nu, pokud ti jde hlavně o komunitu, tak to bude asi nejlepší aby sis pár servrů prošla sama a třeba narazíš na to, co hledáš. Já jsem se tehdy potulovala po různých servrech a nakonec jsem stejně zůstala na tom, který mi systém vybral. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Pochybuju, že na některém serveru je "super" komunita v dnešní době :D..většina hráčů co už hru hraje nějaký pátek, tak mají pauzu a čekají co BP vytvoří po sloučení serverů..navíc je léto, tak kdoby tu chtěl marnit nějak moc času :D
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Za mě GE-1, i když mám vyzkoušeno více serverů,nejlepší je pro mě GEčko.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Ahoj osobne hram na G6 . Uz su tomu cca 2 roky co nas tam slovakou a cechou bolo tolko ze 3 klany v topke boli CZ/SVK . Bohuzial uz tomu tak nieje chalani z jedneho klanu sa rozhodli ist hrat iny a ostali uz len 2 niaku dobu sa ti takto tahalo az kym niektory hraci prestali uplne hrat . Dovody boli vselijake niektory motivacia skola a pod. Co Ja viem vela ludom sa nepacilo uz len to ked niektory Mali nabugovaneho ohromne mnozstvo sepromu ktory vsetko ulahcuje a ako trest dostali -200mil kreditov (Overena informacia ) Niektory zase kvoly multyklanom . Cas plinul kym nazvime to nova generacia hracou prebrala zezlo za svk komunitu.Kazdym Dnom ma len spomienka na to velmi mrzi ked si spominam na to ze na ts o 19hodine bolo 30 ludi a ledva si nieco pocul ;). Uplnym vrcholom je 2 hviezda na 2-7 cele 3 dni . Byt tebou na G6 by som nezacinal server je tak rozbehnuty ze do silnych klanou sa nedostanes a tym padom ti to moc neulahci hru . Posledne dni tam ale vidim nove mena a vznikol jeden velmi malicky SVK klan . Tie velke uz zanikly a hraci sli do konkurencnych cca slovakou ktory su fulky je zhruba 7 co aktivne hravaju a cca 10 s pol full vybavou. Drzim ti palce nech si najdes server ktory ti bude vyhovovat.

    Ps (johny , ramzes, vektorka,lego,ego,optimus prime,paka,paranoia,lolzer, fixo,edko, a mnoho dalsich na ktorych si bohuzial Teraz nespomeniem viem ze Toto citat nebudete ale vdaka Vam ma ta hra tak bavila. Kedysi sme naozaj boli najlepsia partia dakujem <3
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    WaldynKODelpzie veľmi pekne napísané. S tým čo si napísal, jednoznačne súhlasím.
    Na GE6 to už nie je tá partia, čo bývavala kedysi. Pokým viem Lolzer a Hector hrajú už len na cz3
    a Lotor.svk na GE4. Zapnem globál chat, tak je tam väčšinou mŕtvo, len výnimočne sa
    niekto ozve. Klan mám vlastný iba sám pre seba, ak by sa niekto chcel predsa len pridať,
    pomôžem mu s kreditmi
    . Výbava arktický Pusat, full LF4, tretina tých nových LF4, 8x iris
    lvl. 17, pet na úrovni 10, kamína III. a formácia dvojité kolo. Screen: https://gyazo.com/55179fb4a484591d9f25f896c2356ea5

    No sú tam multiklany, HEJA, PLUR a ďalšie, to nepopieram. Ale dá sa tam lietať aj zahrať.
    Ak máš veľmi rýchlu loď, tak v kľude sa dá na GE6 loviť enemy, ak sa vyrúti niekto oveľa
    silnejší, tak mu jednoducho ujdeš. Naháňal už ma tam, kde kto, ale väčšinou bez výsledku.

    P.S.:
    Tá 2 hviezda na 2-7 je nič oproti dvojtvárnemu Hardymu, ktorý to istý čas ťahal s turkami v klane R-U.
    Ten cz/sk klan ktorý si spomínal, sa volal presne [-SG-] Slovak Groupe Academy.
    S nimi sa ešte dalo dohovoriť a dohodnúť. A boli tam normálni hráči. Nie ako teraz, s tými multiklanmi.

    Na tých hráčov, ktorých si spomínal. Napríklad na: lego, ego, optimus prime, lolzer, flav, hector, kaperko a brzda si rozhodne pamätám.
    A práve pre tú nostalgiu z roku 2014, keď som začal na GE6 opäť hrať, nedám na GE6 dopustiť. Nakoľko mi za tie 4 roky,
    prirástla ku srdcu, ako Tí hráči, ktorých som menoval. A ďalší, na ktorých si momentálne nespomínam.
    Hráč z GE6: Bhagatí.
     
    Naposledy upraveno: 12/7/18
  9. Ano Lolzer siel na CZ3 ale aj s nim siel cely VF klan pokial si ich pamatas . Hardy viem ale ten sa drzi len speedfighta . Bol aj SG academy a bol aj hlavny SG pre silne lode. Robilo sa to motivacne ak niekto mal na SG hlavny siel tam . Flav este hrava dnes sme strielali :) Kaperko na neho som zabudol snad najlepsi hrac ktory kedy hraval tuto hru podla mojho nazoru .

    Chcel som to len doplnit len dufam ze sa rozhodne spravne :)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Jedine čo ti odporučim nechod hrať na GE7-ITA2 ale na niaky česky :) :) :) :D :D :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Arya

    Arya User

    Doporučení zde padlo několik, věřím že si autor vybere servr, se kterým bude spokojený. :)

    Z důvodu delší neaktivity téma tedy uzamykám a přeji všem krásný let vesmírem. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.