HRANÍ NA VÍCE MÍSTECH

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ParanormalCz, 21/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer, Rád bych se zeptal jestli mohu hrát Darkorbit na více místech a na více PC. Budu si s největší pravděpodobností kupovat Notebook takže bych hrál možná na PC doma, na NTB doma a na NTB ve škole a někde jinde možná. Takže dvě zařízení a více míst. jaká je pravděpodobnost Banu za multiusera ?

    PS: Hrát budu jen já. Nikdo jiný na tom PC ani na NTB ne.

    Díky Paranormal
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Aký multiuser? Ak tam budeš hrať len ty je jedno z koľkých PC nehovoriac o tom, že PC doma a NTB doma bude tá istá sieť.

    Btw. v škole by som sa na tvojom mieste radšej učil ako hral DO, len taká rada aby si to potom nelutoval.
     
    oops.eu a ParanormalCz tohle ocenili.
  3. Myslím když bude volno, supl nebo když budu mít práci hotovou samozdřejmě :p
    A díky moc :)

    A ve škole veřejná síť nevadí ?
     
  4. Korben

    Korben User

    Počas tohto roka sa mi zmenila IP adresa minimálne 160x . :) Len IP adresa nieje dôvod na ban za zdielanie alebo iné porušenie VOP.
     
    oops.eu a ParanormalCz tohle ocenili.
  5. Ok, Díky moc :)
     
  6. Jen opatrně s hraním na školním PC a síti. Abys tady za nějakou dobu nebrečel, že ti někdo ukradl účet.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Verejná sieť ohrozuje len teba a tvoj počítač, zdieľanie účtu priamo nie. Osobne sa pripájam, na veciach na kt. mi záleží, len zo zabezpečenej siete.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.