hranie na 2 účtoch

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem unforgiven69, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravým,chcel by som sa spýtať či možem na 1 PC ovládať 2 účty,na 1 prehliadači 1 a na druhom druhý na jednom serveri napr.že by som si pomáhal zarobiť kredity na druhý slabší účet
     
  2. Povedz rovno že sa chceš strielať sám seba :D to sa nesmie
     
  3. nemyslím strielať sám seba,ale to že si robím bočný účet -_-
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    VOP bod 1.2.7
    takže ne, nemůžeš si jedním účtem vypomáhat druhému
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    unforgiven69 mozes vlastnit 2 aj viac uctov, aj na rovnakom servery...

    ale tieto ucty si nemozu navzajom pomahat, a medzi to sa radi aj zarabanie kreditov pre druhy ucet :)
    najdi si poctive zarabanie a neskusaj obchadzat system
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|a klan sa moze drzat z inim uctom?
    napriklad:
    niekdo che vist zo svojho klanu lebo ma veeelmi vela vojni
    ale nema clenov ktorim sa da verit a ma vela kreditu
    tak si vitvori druhi ucet ALE tie krediti mu neda
    iba mu bude drzat klan napriklad na 2 tizdne a potom ten ucet vihodi z klanu
    a ide spet do vojni z 39 klanmi
    na to sa moze pouzivat? lebo bol som v klane (ktori bol hrozni lebo na kazdej mape ma pukli tak som odisiel lebo uz ma nebavilo bit puknuti hned ked odidem od portu)
    kde jeden isiel do ineho klanu pre krediti a
    ano bol to velitel a vitvoril si druhi ucet dal mu velitela a
    on si nazbieral krediti a isiel spet
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    thekikoplayer no takto nieje to uplne v rozpore s VOP, ale je to predsa len zvyhodnovanie jedneho uctu druhym, aj ked nepriamo

    odporucam sa podobnym taktikam vyhnut a ak mas 2 ucty na jednom servery tak ich radsej neplet akokolvek dohromady
     
    -baghira2-, pepouch a thekikoplayer tohle ocenili.
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Priklad toho jak se nekteri hraci misto poctive hry a snahy snazi neustale hledat vselijake klicky, by nemuseli tvrde a poctive drit jako ostatni. Pak je hra v takovem stavu jakem je. :rolleyes:
    Autorovi doporucim dukladne precist cele VOP, i pravidla hry.

    thekikoplayer tohle je vicemene diskutabilni, ale jak pise kolega, radeji se podobnym taktikam vyhnout a hrat jak se ma, s jistotou ze se nedopoustis niceho v rozporu s pravidly. ;)
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|ja take veci nerobim nechem porusit pravidla
    a jako vidim asi tomu velitelovi toho klanu dali ban lebo ked hladam tak ho nenajdem
    lebo ked hladam jeho profil tak mi vipise : Užívateľ nebol nájdený
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  11. áno...že možem na jednom účte byt odstavený na 5-3 (pld) a hrať zároveň na druhom?
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    unforgiven69 tak ako myslim ze tu to moc nevadi,hlavne si ucty nemozu navzajom pomahat
    nemyslim si ze za toto by ti mal hrozit trest, ale lepsie by bolo keby si prestal motat 2 ucty na jeden server

    a moja rada...je lepsie mat 1 silny ucet ako 2 slabsie :)
     
    -baghira2- a thekikoplayer tohle ocenili.
  13. A keď hram na jednom účte 2 servery naras cz1 a cz2 ? Je to povolene ?
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    ░▒▓█=╚owĘÇ=█▓▒░ ano je, mozes hrat aj na 20 serveroch ked chces :)

    servery su od seba uplne oddelene, cize neexistuje moznost zneuzitia jedneho uctu v prospech druheho, tam nieje co zakazovat
    preto su pravidla len pre viacero uctov na jednom serveri
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Karlosray

    Karlosray User

    unforgiven69 už by te meli zablokovat navždy za to co tu píšeš
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    Karlosray - blokovat ho nemaju za co bo sa len spytal,ci sa to moze.
    ░▒▓█=╚owĘÇ=█▓▒░ - 2 ucty mozes mat aj 100,ak si nevypomahaju,ale nemaju co robit viacere online,kedze ich vlastnis ty,ale radsej len jeden a vyhnes sa tak zbytocnym nedorozumeniam a nemusis sa bat trestu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ahoj chtěl bych se zeptat na 2 otázky,
    Otázka 1. Mám jeden acc a chtěl bych si udělat další nový ale na tom samém serveru a na stejné firmě,
    ale, muj 1 acc by byl na pld a zbírala by za něj petka. což na druhým bych na pld zbíral já na tom druhém, mám pc a ntb tak že by to šlo? a šlo by to i přes jiný prohlížeč a nebyl by za to postih?
    Otázka 2. A nebo také na jiném serveru bych hrál, což bych hrál na serveru např: Cz2 tam by to paládilo a ten muj novy by hral cz3 a tam bych si farmil ze stejného pc ale jiný prohlížeč nebyl by za to postih?
     
  18. Korben

    Korben User

    1. Aký to má zmysel ?
    2. Aký to má zmysel ?

    1+2 = ani v jednom prípade nieje postih, pokiaľ si účty nevypomáhajú, čo v druhom prípade ani nieje možné. To tu písal už kolega |Oromë| , stačí len čítať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. dobře tak že mohu teda hrát na 1 pc 2 aktuálně úřty které by si vůbec nevypomáhali. tak že beru to tak dobře?
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Milan..Stýblo

    odpovedz kolegovi na otázku, aký to bude mať význam? Miesto xy účtov si sprav jeden a poriadny.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.