I WILL NEVER SURENDER cz1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »●Μ●Λ●Я●Ψ●Ķ●Λ●И●Ц●«, 10/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím :) po roku a pol som s5 čo znamená že znovu začínam s videami.. Tu je moje dnešné:
    Privítam komentáre čo sa vám páčilo a čo nie, prípadné nápady na vylepšenia ďalších videí :)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Super, na CZ fóru název téma v EN a ještě k tomu s překlepem.


    Nebo jsi kombinoval EN s cebuánštinou (ten jazyk vůbec neznám, ale když to tvrdí překladač)?


    Edit: už vím co je to cebuánština. Jen jsme se to ve škole neučili :(.
     
  3. No tak som sa pretukol o jedno ,,R"ko cebuánec :) Chcel som komentare k videu nie k nadpisu
     
  4. SASFIRE

    SASFIRE User

    Sem slavnéj sem na videu :DD rupl sem jen před koncem protože sem lod poslal k portu ale vedle a během toho sem šel pryč :D
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  5. Zafod

    Zafod User

    »●Μ●Λ●Я●Ψ●Ķ●Λ●И●Ц●« a já chci změnu názvu téma a chci a chci a chci, dup, dup, dup :D.

    Btw: komentář k videu? OK, chtěl jsi to sám. Sestřihaná slátanina... Chlubit se tím jak 3 lodě střílí falxáče a farmáře? Heh... Promiň, já je střílím také o tom žádná, jen nevidím důvod se tím chlubit.
     
    starR_Of_DEATH a ♣riky♣ tohle ocenili.
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Koment k videu? radši jsem to ani nedokoukal:-D Pvní vada: zpracování na dvě věci:-D
    Druhá vada: otřesná hudba
    třetí vada: střílení flaxáču a začátečníku ti šlo,ale na silnějši nějak ee...:-DDD
    čtvrtá vada: divím se,že se tím vubec chlubíš...

    Závěr: tímto se dokáže clubit pouze malé nevyzrálé dítě...
    Menší rada,radši už žádné video netoč a vjenuj se raději škole...uděláš lépe:)
     
  7. Korben

    Korben User

    A 4 rada Názvy na tomto fóre budú v Cz alebo Sk jazyku.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.