ICE METEOROIDS DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kerny, 10/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kerny

    Kerny User

    Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, proč ty malé ICE i na spodních mapách kopou kolem 35k ? To už akce skončila pro flaxáče? Nebo tento dmg je pouze chyba?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Určitě jeden ice nekope 35.000, to co jsi viděl bylo s nejvyšší pravděpodobností kumulované DMG od mnoha NPC.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kerny A akoze icy davali na dolnych mapach niekedy inu dmg?

    DMG ice sa vsade pohybuje okolo 15-25K, urcite ani zdaleka nie 35k... to plati pre vsetky mapy.
     
  4. Kerny

    Kerny User

    Tak už vím, proč je změna dmg.... Původně byli ti iceové od Ice meteoroida mnohem dál než jsou teď... Proto byl jejich dmg menší (kolem 5-10k) Každopádně je to novinka
     
    Naposledy upraveno: 10/3/16
  5. tak to se ti secetlo me se nekdy stava kdyz delam uber krysu ze dostanu i 70 ale to je tim ze se ti prvni zasach neukazal pak se ti ukaze a mas dvojnasobek to neres je to v pohode zadna chyba tu neni
     
  6. videl bych že kerny má pravdu všimli si většího dmg přes 30 000 vsichni co strileli ice určite tam njká změna proběhla :eek:
     
  7. Kerny

    Kerny User

    Já už vim proč to tak je. Původně Icy lítaly kolem "mateřské lodě" mnohem dál než teď. Nově jsou upravení a fungují jako u cubikonů..Proto dostáváme mnohem větší dmg, protože jich střílí víc najednou... Bohužel akce už není vhodná pro jednoho hráče (pokud nejste full a nestřílíte bílou)
     
  8. Ani si nemyslím ked som naposledy dával Ice-meteorida tak to išlo v pohode.A to mám len základnú aegisku s 2 lf4,a išiel som sab+x2+ sar-2 myslím
     
  9. Kerny

    Kerny User

    A jaký jsi server? Možná je ta úprava jen na CZ3, výbavově jsme tedy lepší a x4 pod sepromem a fakt to nešlo
     
  10. co si furt stěžujete konečne to jde jak má aspoň to není tak jednoduchý:D
     
  11. A nebyl to náhodou kumul od "ostatků" z původně sestřeleného ICE ? často se stává , že než zmizí skupina malých iců po sestřeleném meteoridu , nedaleko se objeví další a sousedi do vás kopou i s novými icy....
     
  12. -Kante-

    -Kante- User

    Myslím, že jde o to, aby hráči kteří neplatí, nekonkurovali platícím hráčům. Byla to největší příležitost pro hráče na střední úrovni, jak ve hře získat účka. Už koncem roku se místo celých dnů, objevoval jen na pár hodin, před měsícem na mě začal střílet přímo meteor, a posledně jsem měl průměrné poškození větší než z kuby. Zhruba to nyní odpovídá odměně, která je také přiměřeně vyšší než z kuby. Na druhou stranu, vzhledem ke klesajícímu počtu hráčů a prázdným mapám, je to sebevražedná strategie. Kdo by nyní invstoval do hry která je zřetelně v úpadku?
    Mám pocit, že obrana meteoritu závisela na úrovni hráče, který na něj poprvé zaútočíl. Někdy se mi stalo, že na meteor jako první zaútočil slabší hráč, a poškození které způsoboval bylo daleko menší, než když jsem zaútočil jako první já.
     
    Naposledy upraveno: 26/3/16
  13. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Na ice sem se vždy těšil ,ted co maj tak velkou dmg už je nemužu dělat ani sám,zas to udělaly pro ty silnější a slabší mají smůlu :(
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -Kante- Žádný úpadek hry nevidím, spíš naopak. Vidím jen úbytek podvodných hráčů a to je jen k prospěchu hry, příjdou noví - poctiví ;)
     
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahojte chalani prosím držte sa témy

    Všetko mimo témy som vymazal.
    hlavná téma je o poškodení meteoritov ktoré spôsobuj. OT zmazané.

    Osobne ako hráč som si všimol, že mi Ice meteorit na x-8 mape bral o niečo viac ako zvyčajne.
    Takže asi by som sa prikláňal Kerny mu, že sa možno správanie malých icy upravilo

    Žiaľ k tomúto nemáme žiadné informácie takže vám nevieme povedať či zmena prebehla alebo nie.

    Akonáhle budeme vedieť niečo viac určite vás budeme o tom informovať.

    Zatiaľ Vás poprosím ak máte niečo vecné držte sa témy.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/16
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.