Id

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -_santax_-, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -_santax_-

    -_santax_- User

    Dobrý den jde nějak zjistit ID když znám jen přihlašovací jméno? Jméno je Idehen90 svr cz3 +můj email děkuji za rady
     
    Naposledy upraveno: 2/8/19
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Své ID najdeš na hlavní stránce, tesně po prihlásení se do hry,
    na obrazovce - úplně vlevo nahoru.

    Jsou to Ti čísla, které pokračují za tlustě napsaným ID.

    Pokud neznáš své heslo, pak tesně pod prihlasovacími údajmi najdeš:
    Zapomenuté heslo? Je na stejném místě, kde se prihlasuješ do hry.

    A pokud si vybereš touto možnost, pak vlastní heslo lze změnit, potvrzením na vlastní mailové adrese.
    Pak by si neměl problém, se dostat do hry na hlavní stránku. A Tvé ID už nebudě tajemstvím.
     
    Naposledy upraveno: 2/8/19
  3. -_santax_-

    -_santax_- User

    No jo já to udělal jak to píšete ale když dám přihlásit vůbec nic se nestane jméno a heslo jsou stejné dám přihlásit a nic
     
  4. Arya

    Arya User

    -_santax_- Ahoj, ID uctu zjistis na hlavni strance herniho uctu, kdyz se na ucet prihlasis. Kdyz znas nick a e-mail, na ucet se zvladnes prihlasit. Nebo se nemuzes dostat na ucet ci v cem je problem? :)
     
  5. -_santax_-

    -_santax_- User

    Nemůžu se tam dostat dám správně jméno a heslo a dal se nestane nic
     
  6. Arya

    Arya User

    Ano ano, uz vidim. Trefili jsme se prispevkem ve stejnem case :). Budes muset napsat na podporu. Problem je ze neznas ID tohoto uctu. Pokud jsi nekdy v minulosti komunikoval s podporou tak v e-mailech je ID uvedeno. Pripadne jestli ses neucastnil nejake souteze na foru, kde se ID uvadi. Zkus ho pohledat.
     
  7. -_santax_-

    -_santax_- User

    To určitě neee a emaily se mi po čase mažou na podporu psal jen sem se chtěl zeptat kde je chyba nebo co stim :)
     
  8. Arya

    Arya User

    Je mozne, ze ten ucet byl delsi dobu neaktivni?
    Jinak ID je dulezity udaj k dohledani uctu. Pokud jsi jiz psal na podporu a pozaduji po tobe ID, budes jim muset sdelit ze ho neznas. Zkus jim tam zaslat odkaz na profil pilota a vyckej na odpoved z podpory.
     
  9. -_santax_-

    -_santax_- User

    Mno stal ten účet aj půl roku no jedině co mám je jemno heslo a email :( fotky žádné nemám bohužel :(
     
  10. Arya

    Arya User

    Tak to bude ono, byl dlouhou dobu neaktivni a proto se na nej nemuzes dostat. Ten ucet muze byt v holdu a nebo deaktivovany. V kazdem pripade to budes muset resit na podpore hry. Tady na foru vice nezmuzeme :(
    Veskere udaje, ktere k uctu mas posli na podporu a poseckej na jejich odpoved.
     
  11. coolmen

    coolmen User

    Naposledy upraveno: 2/8/19
  12. -_santax_-

    -_santax_- User

  13. coolmen

    coolmen User

    No ješte máš šanci že si dá podpora tu práci tě dohledat ale jak píšou v mém přispěvku tě nemají šanci jak rozpoznat.Jak psala Arya nevím no počkej na odpověd z podpory.Možná má PUNISHER ještě nějaké pravomoci ale radeji na to nespoléhej.Rád bych ti ješte pomohl ale nevím jak...
     
  14. -_santax_-

    -_santax_- User

    Jako rád bych byl kdyby se dohledal ale jak to nepůjde děkuji moc ochotu a čas
     
  15. Arya

    Arya User

    -_santax_-, tady na foru bohužel více udělat nemůžeme. Komunikuj s podporou hry a řiď se jejich pokyny. Je možné, že se zadaří a účet dohledají. Držím palce! :)
     
  16. coolmen

    coolmen User

    Jěště poslední věc mě napadla.Nejdříve jsi mě jěště nenapsal jestli jsi si posílal sms na nákup uridia.Pokud ano tak jim určitě napiš svoje tel číslo ze kterého jsi sms posílal.Jestli že jsi nic nekupoval tak moje možnosti jsou už vyčerpané.
     
  17. -_santax_-

    -_santax_- User

    No jo ale já měl moc čísel :D jako posílal sms ale co najde se najde nenajde nenajde :) co už já bych to tak nehrotil jen sem ho našel na emailu. Ruku na srdce každý ví že ta hra jde do kytek jen je to otázka času
     
  18. coolmen

    coolmen User

  19. -_santax_-

    -_santax_- User

    Jsem rád za každou radu ale zlaté časy 2011 - 2015 :) a teď ty letky a ty nakliky že ani nevíš :D
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chtěl jsem ti napsat a pomoci dříve, ale měl jsem ban, tudíž jsem nemohl zde psát.
    Nepsal jsi , po jak dlouhé době jsi se pokusil nalogovat a pokud je tvůj účet v tzv. ''holdu'', tak ti pomůže jen podpora.
    Pokud stále neznáš své ID, tak se zeptám, zda znáš svůj přesný ''herní'' nick a server, protože z těchto údajů lze snadno zjistit to nešťastné ID herního účtu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.