Ikonky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KonoKalakaua, 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mam tu na vás dotaz to jste přehodili vlevo nahoře ty ikonky schválně nebo jak už snad po xxx jsem klikl místo odlognout na dát hru do full screen.. To je úmyslne nebo je to zase nějaká chyba? Jestli umysl tak co to má za význam ? A jestli to je chyba kdy bude opravena?
     
  2. A to je az taka chyba? No tak, kludne sa ta cez to preniest ;)
     
  3. Ja to nehlasím jako chybu to by jsem to psal jinam jenom mě tak zajíma co to ma za význam nebo se to někde zase pokazilo ano mužu se přes to přenést jinak na to si ani nemusel odpovídat však k čemu je na otazku odpovídat otazkou? :O Byl to jen dotaz jestli to tak ma být nebo ne :)
     
  4. Ta asi omyl to je teraz im viac veci hapruje ale toto je len drobnost ;)
     
  5. Hráč, ktorý je na to zvyknutý dlhé roky si na niečo také musí zvyknúť. Aj mna to dosť zaskočilo :) ale nevydím v tom význam meniť niečo takéto . :)
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    KonoKalakaua ani ja na tom nie som zvyknutý ale bolo to zmenené schválne pravdepodobne.
     
  7. Jessie ale nechapu jaký to má význam to vyměnit?
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    To bude určitě zkouška postřehu a paměti. No, v tom případě jsi neobstál... Navíc je to hra plná akce a zábavy tak možná to za pár měsíců dají zase naopak :D
     
  9. Asi jo budu se muset smířit s neuspěchem :D:D:D
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Neviem vám povedať, pravdepodobne si treba znovu zvyknúť :)

    Keďže nie je čo viac riešiť, považujem za uzavreté

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.