Infiltrace - bug?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 25/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, litam si na 4-1 a strilim npc pri infiltraci... Meli jsme jich 9/10 a potom okynko infiltrace zmizelo a ja letel po mape a videl jsem boss krysu. Strilel jsem ji (stale okynko infiltrace nebylo) a kdyz mela +- 50k hp tak najednou zmizela - Útok na soupeře ..::{ Boss Kristallon }::.. byl ukončen.

    Samozrejme jsem odmenu nedostal, nestihl jsem ji sestrelit, proste mi zmizela a zobrazila se nova infiltrace. Prisel jsem o hafo munice a odmena v podo 1024 ucka nikde. :(
     
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

    Napiš svoje ID a alespoň trochu přesný čas, kdy se ti to stalo, jinak to nikdo nebude moci prověřit
     
  3. Zafod

    Zafod User

    V online hře může k podobným nepříjemným jevům občas docházet. Nemyslím že si toto žádá nějaké prověřování či odškodňování. Prostě je to potřeba brát jako nutné zlo.

    Big_Bass koukal jsi na datum příspěvku? Teď už nikdo ani nic neprověří, je pozdě.... Nehledě k tomu, že toto prověřit ani nelze.
     
  4. Crystal

    Crystal User

    a prdlajs chyba podla mna :), zmizla lebo vyprsal cas infiltracie..pokial nestihnes ju sundat do limitu tak vsetko npc co ostalo zmizne...

    asi nebol ani tak bug v samotnej infiltraci, ako skor niaka mensia chyba v okienku zobrazenia infitracie...v reale asi bezal cas a vyprsal...ale ty si tam mal zle zobrazene prazdno
     
  5. Vsak jak pisu, kdyz jsem ji strilel, okynko infiltrace vubec nebylo. Proste se s tim musi pocitat, jak pise zafod.
    Nicmene uz je to dlouho a nic tady nevyresime, muzete uzamknout.
     
  6. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.