Infiltration

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KonoKalakaua, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosím jaka je odměna z infiltration ?
     
  2. Korben

    Korben User

  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    Infiltrácia je maskované komando, npc sú rozdelené podľa:začiatočnícke mapy-slabšie npc,ine mapy silnejšie npc.Odmena ja za zostrel t.j. navýšené urídium,body skúseností a cti +bohatší cargobox na suroviny.O iných odmenách za infiltráciu neviem
     
  4. *SATKO*Děkuji ale dnes nic nebylo takový stejne uri jak z normalních tak se pravě ptám :)
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    To ma prekvapuje,na infiltráciu sa vždy teším práve pre tie odmeny čo som spomenul.Žial dnes som sa nemohol zúčastniť,takže to neviem posúdiť.No snáď Ti niekto iný objasní čo sa dialo,ahoj
     
  6. Korben

    Korben User

    Nevyhrala tvoja firma náhodou v dominancii ?
     
  7. Ahojte,
    Tiez som mal dnes podobny problem, ze za infiltracne npc som dostaval rovnaku odmenu ako za normalne npc...
    Repsketive toto som dostal za zostrelenie Boss Kristalona pocas infiltracie na mape 3-4, ked sme boli dvaja:
    • 06.09. 12:33 Odměna skupin + 842,606 k.
    • 06.09. 12:33 Odměna skupin + 264 U.
    Kolega dostal podobnu odmenu :

    06.09. 12:33 Odměna skupin + 795,794 k.
    06.09. 12:33 Odměna skupin + 248 U.

    Cize dohromady to dáva odmenu ako za normálneho Boss Kristalona....

    Neviem presne kolko to uz takto je, ale kedysi tak mesiac - 2 mesiace dozadu som dostával dvojnásobok z infiltracnych NPC a teraz ako hovorim odmena ako za normalne npc.

    A chcem sa este spytat, ze naco sa zbieraju tie body za infiltráciu, ked zane neni ziadna odmena ? Nemozem tu infiltraciu najst ani v rebricku akcii, ako napr. ostatne akcie, ktore tam su...

    Neviem, mozno nejaka je, ale ak je tak som to vobec nezaregistroval, nikde nenasiel...
    Lebo potom tá akcia stráca uplne význam, ak nejsu ziadne bonusy + pada z infiltracnych npc odmena ako z normalnych..

    Osobne tuto akciu som maval velmi rad a vzdy som sa na nu tesil...mozno je to len docasny problem, ale chcem aby ste o tom vedeli Vy, lebo myslim, ze hraci o tom vedia, len sa im mozno nechce sem napisat alebo mame takyto problem len mi dvaja s autorom.

    Btw. Nie, nevyhrala,(VRU) rovnako ako autor vlakna.
    --------------------------------
    Ak to nechcete/neviete vyriesit tak mozte lock...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/9/14
  8. Korben

    Korben User

    Kapybara_ΞXIŦION™ Popíš mi tu čo to znamená infiltrácia a čo sa počas tejto akcie robí.

    Inak ty si autor tejto témy že vyzývaš na jej uzavretie ?
     
  9. Prepac, to som si neuvedomil... mozno preto, ze uz neviem kolko dni tu cakam na odpoved alebo aspon na vyjadrenie k mojmu problemu, no ziadne neprislo...
    K ostatnym temam ste sa vyjadrovali, tak neviem ci to mam brat ako ignoraciu alebo ak si s tým neviete dat rady, tak pokojne to povedzte, tiez ste len ludia a myslim, ze sa na vas nikdo nebude hnevat.

    Ved to je popísané hore Satko to pekne popísal.. tak neviem o co ide.. ak myslis to, ze to mam dat do tech. dotazov este raz tak to pokojne spravim alebo povedz do akej sekcie to mam dat, aby ste mi odpovedali k mojmu problemu...

    Hlavny problem bol, ze za infiltracne npc sme dostali rovnaku odmenu ako za normalne npc. To chcel autor vyriesit...potom som sa zapojil ja a podrobne to popisal + zahrnul svoje otazky, na ktore som chcel vediet odpoved.

    Myslim, ze som to napisal zrozumitelne, citatelne, aby tomu kazdy chapal naco sa pytam.
     
  10. Korben

    Korben User

    To že tu nikto neodpovedal , neznamená že tému ignorujeme. Jednoducho sa môže stať že si tému nevšimneme.

    Hore si napísal odmenu za boss kristalona , ale bos kristalon , nieje infiltračné NPC.

     
  11. Aha, no dobre.

    Cital si vobec ten prispevok co som napisal, ten prvý ?
    Lebo z toho co tu pises tak asi nie...

    Respektive toto som dostal za zostrelenie Boss Kristalona pocas infiltracie na mape 3-4, ked sme boli dvaja:

    Boss Kristalon je infiltracne NPC...

    Nechaj to tak lebo ako vidim tu sa nedozviem odpoved na moje otazky..

    Uz sa radsej k teme ani nebudem vyjadrovať lebo mi je do placu.
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

    Korben Boss Kristalon je infiltrační NPC. [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/9/14
  13. Prosím o Lock.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    KonoKalakaua no pripomnell jsi se brzo.. :rolleyes:
    Uzavreno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.