Návrhy INFO brany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -matesking-, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pridat info

  1. Ano

    3 hlasy(ů)
    37.5%
  2. Ne

    5 hlasy(ů)
    62.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj moc me nebavi chodit kvuli nekterym drobnostem na forum

    zase tak casto brany nedelam jako ostatni a abych sel na forum zjistovat co ktera brana dava nez nejakou zacnu stavet mi prijde docela blbe. Co kdyby se vyuzila ikona I u bran a nasazelo se tam info ktere je na foru.

    Nemusi tam byt ve ktere vlne je jake npc ale treba jen npc z kola ktere te ceka.
    A odmena ktera je za kompletni dokonceni brany.

    Kdyz tam muze byt informace o pravdepodobnosti nebo napoveda o branach jak se stavi atd. tak proc by nemohlo byt i info o tom co je jako odmena.

    info o vlne tam sice je ale co je platne ze je tam napr 12 / 36 kdyz to je informace nic nerikajici je to jen cislo a rekl bych ze hodne lidi si pod timto cislem nevybavi co ho ceka za npc na toz v jakem kole vlastne je pokud branu nevystrili jak se rika jednim vrzem.

    Dopad na hru zadny.
    Jde jen o prehlednost a informace.
     
  2. Gelda

    Gelda User

    Já mám v liště záložek celou Bibli DOčka a není problém se tam kdykoliv na cokoliv během 10ti vteřin podívat... A světe div se, jsou tam i všechny brány, odměny z nich, seznam vln a všechno... Nesnaž se svou leností donutit všechny ostatní změnit hru :) Přestaň být líný... A nebo, nebaví-li tě zjišťovat co v které vlně je, nech se překvapit co tam bude a nezjišťuj to.

     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  3. Od určitých informací je tu právě fórum, aby hra nebyla zanesená všemi možnými informacemi. Tady můžeš vše během pár sekund / minut najít. Popř. to můžeš udělat tak, jak ti radí Gelda.
    Občas jsem leností některých hráčů opravdu zaskočen. => Nechtěl bys náhodou postupem času přesunout celou Bibli DO? ;) :D
     
  4. tak aby tam toho nahodou nebylo moc tak muzeme smazat i informace o tom jakou sanci mas na to ze ziskas plan na brany vymazat info v tech centru v obchode vymazte informace o predmetech atd protoze vsechno je na foru a vsechno vyresi zalozky v oblibenych. Super napad. Nemas nahodou napsany telefonni seznam nekde v notesu aby jsi nahodou nezasekal mobil? :)
     
    Kristo tohle ocenil(a).
  5. Gelda

    Gelda User

    No nosím papírek se seznamem v kapse :) S tebou musí bejt radost hrát i to přihlouplý člověče nezlob se :) Nebudem jezdit po jedné, protože je to málo dáme místo toho sedmičku... Do domečku stačí dát jen jednu figurku a nesmí se vyhazovat :D CHlape... Každá hra má nějaký pravidla, postup a podobně. Přizpůsob se. Přestaňte se kvůli každý blbině snažit tu hru předělat...
     
    Jupiter33 a Spartakus tohle ocenili.
  6. Promin budu si muset nejaky notysek poridit.... pak snad budeme vsichni spokojeni.... :) Treba se mi to zacne libit. :-D
     
  7. Gelda

    Gelda User

    No a z druhý strany notýsku si rovnou sepiš podle toho odkazu co jsem ti dal v jaké bráně máš jaké odměny a jaká NPC... A zabiješ dvě mouchy jednou ranou :)
     
  8. kazdopadne mi pripominas jednoho od nas z prace ten kdyz ma dostat neco noveho a pak s tim zacit delat tak se brani zuby nehty jen aby to nemuselo byt nove a zil vzdy s tim co je. Ve vysledku bychom jeste dnes asi jezdili v trabantech a koukali na cernobilou televizi :) dal do historie ani zachazet nebudu ... :)
     
  9. Gelda

    Gelda User

    No mezi námi za takovou škodu 1 000 MB bych byl šťastnej :D Auto mého dětství... Jinak ano, sám na sobě pozoruji neochotu příjmat nové věci. Viz můj telefon :D Ale to už taky zacházím někam jinam :)
     
  10. Korben

    Korben User

    -matesking- Hnilobu a lenivosť nepodporujeme. Chceš informácie? Tak na to tu je fórum a nie všetko cpať do hry.
    Všetky popisy dáva do hry BP , na ostatné tu je fórum. My sa tu s tým netrápime pre srandu králikov.

    Nič nebude.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.