Oznámení Info k eventu - Lov pirátov

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Borat, 16/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Borat

  Borat User

  Ahoj piloti,


  Lov pirátov je v plnom prúde a chceli by sme Vám poskytnúť aktualizáciu.


  · Bodovanie v rámci skupiny

  Sme si vedomí toho, že hráči dostanú body pri zabíjaní pirátov, ktoré sa delia medzi všetkých. Toto nebolo zamýšľané, ale necháme to tak počas trvania tejto udalosti. Ak by sme to teraz zmenili, bolo by to nespravodlivé.


  · Denné questy

  Každodenné udalosti spôsobujú nejaké nejasnosti, ale vysvetlíme Vám to.
  Prvé 4 questy sa uvoľnia počas prvých 4. dní a môžu sa splniť len raz za udalosť. Ak hráč neurobí žiaden quest za 4 dni, všetky budú k dispozícii (v poradí) 4. deň. Stále ich možno splniť, ale iba raz za celú udalosť (pre každú úroveň). 5. quest je denný a bude ho možné plniť raz za deň po celú udalosť.


  · Čo sa stane, ak používateľ podvádza a vyhrá?

  Každý účet bude preskúmaný na konci udalosti takže by sme mali byť schopní identifikovať všetkých hráčov, ktorí podvádzajú.


  · Časovanie na amerických serveroch

  Táto otázka sa znova objavila a náš tím sa snaži opraviť to čo najskôr. Medzitým máme okolo nás plánovacie práce, ktoré zabezpečia, aby event bežal v správnom čase.  Váš Darkorbit team.
   
  Naposledy upraveno: 16/5/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.