Oznámení Iniciatíva spravodlivého konania -Koniec

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Septarzx, 23/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Spravilo DO správne rozhodnutie ?

  1. Ano

    26 hlasy(ů)
    31.3%
  2. Nie

    57 hlasy(ů)
    68.7%
  1. Vasil35

    Vasil35 User

    [QUOTE="•ŞĦΘCK▪, post: 936031,
    Díly za důvěru, drží mě tady už jen banda lidí které považuji za přátele a kteří jsou také čistí. Doufám že BP zjistí jakou udělalo chybu a napraví ji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Osobne tomu neverim ze BP nema s programami v hre nic . ;) Ludia ktory ban dostali bol za *** ktory je free . Platene botuju nadalej a skvely program na odhalovanie ich nevie zachytit ;) .

    Preto ma napada myslienka ze BP to robi schvalne platene programi im davaju dalsich 15 E na mesiac a mozno donutili aj neplatiacich si ich kupit lebo ty videli ze za 15 E vela muziky spravia .

    Osobne keby vytvorim hru a stane sa z toho moja urodna poda a niekto spravi do mojej hry bez mojho vedomia *** ktory zaraba na mojej urodnej pode tak ho zazalujem ved je to moj patent .. keby to tak nebolo preco by si nehali kradnut peniaze takymto sposobom ?

    Spomenme si na Apple vs Samsung Skoro rovnaky produkt hned zaloba. Pretoze v Tom pripade samsung kradol kradol applu klientov . To iste ako tu lacnensi produkt viacej uridia 75€za 1mil urka alebo 15€za vacsie cisla ;) Cista zlodejina ktora sa deje ale ako je to mozne ze programy tu konkuruju Bigpointu ked je To ich hra ?

    Samozrejme su aj ine hry kde su cheaty ale tam ked ta zachyti system unban ti uz neda nikto bodka a o balicku ? Mozes zabudbut tiez v tych hrach nebudes cheatovat 10.000hodin nemozne .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Jak to tak pozoruji, asi účet prodám a hotovo. :rolleyes: Nemá cenu se zde ani ve hře rozčilovat.
    Hra nefunguje, celé roky se s tím nic nedělá, mimo paymentu, ten se opraví i ve dvě v noci :confused:.
    Furt jen stále stejné pohádky. Bp vydělává miliony eur měsíčně a neumí ani postavit pořádnou serverovnu na hry s důkladným zabezpečením,ale budou tvrdit jak na tom pracují...
     
  4. No tak upřímně, byl bych rád kdyby se hra zavřela ale fakt... nebo se vrátil starý prohlížeč a hra do roku 2009..

    Chápu, že BP jde o peníze, ale myslím si, že pokud hru hrajete čistě tak si v této hře nezahrajete.
    Je otázka jestli má smysl hru zapínat vůbec.

    Pokud má hráč zaplé ke hře další programy tak to nemá smysl hrát jako poctivý hráč...
    Já nevím představte si, že po zapnutí programu ve hře je takový hráč nezničitelný..
    Plýtvejte munici proti botkám, když si dotyčný nastaví dmg 200 tisíc a má to tam..
    Nebo si dá štíty do nekonečna atd.

    Hrajte proti programům ve hře.. kterou hrajete čistým způsobem..

    Nevím těm co ve hře zůstali přeji hodně trpělivosti..

    Já sám bych hru už nehrál nikdy...

    A nevím zapínat programy, abych dorovnal botky to asi není úplně ok...

    viděl jsem mnoho videí od třeba UNS.. který tam permanetně mám zaplnou botku.. a další lvl to samé tam by se dalo hledat.

    Pokud Vás někdo nekliká z půl mapy, po EMP, nebo mu to vůbec neubýbá, či si prostě točí VK je to jasné...

    Z těch top hráču to už nehraje vůbec nikdo..

    POCTIVÝM MNOHO ZDARU VE HŘE !!! OBDIVUJI TO ŽE VLASTNĚ DÍKY KÁMOŠŮM HRU HRAJETE..
    ---------------------------------------------
    CITUJI UNS: tak patří prist

    Unbans got done yesterday and all bans were lifted from UNS in our server :) sorry to all the haters who were happy but we're not cheaters..

    samozřejmě zabugované konfy :confused: já se fakt nedivím ničemu...
    jako 30 hráču a nikdo ho nedá vůbec..

    dobrý výsměch, takže se nedivím vůbec ničem když se dokážou vysmát ...

    ale psát že nebotuji když nejsem čistý já už nevím.. jako nevím jestli je to hra vůbec..

    PROJÍŽDĚL JSEM TOP 1000 NA CZ2 A S TĚCH CO JSEM ZNAL TO NIKDO NEHRAJE. TY HRÁČE BYLI MNOHDY LEGENDY NA CZ2 ALE TED JAKO.. NEVÍM..

    A PO SPOJENÍ CZ2 TOŽ TO ZÁVIDÍM ŽE JEŠTĚ HRU HRAJETE.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/7/18
  5. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    - International Community Manager
    - Global Team Leader
    - Team Leader

    Ahoj Korben,
    tímto tě žádám jako Team Leadra, abys neprodleně spojil s GTL a ICM. A to z důvodu závažného porušování VOP a následného nedodržení sankcí za jejich porušení.

    Je nutné, aby ses jako jediný zde kompetentní postaral o předání stížností nás hráčů na patřičná místa. Pokud se tak nestane, tak nechápu z jakého důvodu se snažíš pomáhat a nadále setrváváš (ve svém volném čase, zcela zdarma) ve firmě, která nedodržuje svá vlastní nařízení a pravidla. Jsi zde jediný člověk, kterému věříme, a na koho se my, jako hráči můžeme obrátit.

    mé ID je 41168233 a do této hry jsem dobrovolně investoval na její rozvoj tisíce. A myslím si, že má investice do rozvoje hry má cenu minimálně deseti podvodných účtů a to v rozmezí několika let. Tudíž je pro mě zcela nepochopitelné, jak je možné, že jsme jako poctiví a platící hráči nuceni přihlížet šikaně ze strany BigPointu. Byl bych velice rád, aby se mé ID dostalo na prověření a kontrolu zasílaných částek za období roku 2009-2018 a následné srovnání 658 odbanovaných podvodníků a jejich investic. Nevěřím tomu, že by více jak 10 těchto účtů mělo větší cenu.

    Proč tu zmiňuji finance, když je vše dobrovolné a nikdo mě k ničemu nenutí?

    Jelikož tato hra měla velký potenciál a byla to velice kvalitní browserová Akční-RPG pro stovky tisíc hráčů. Neváhal jsem a rád pomohl s rozvojem. Bohužel, se hra dostala do situace, ve které je teď a drží se zuby nehty. A já jí nadále pomáhám a stejně tak i hráči používající podpůrné programy (patová situace). Dostal jsem se tedy na bod, kdy cítím jako hráč šikanu ze strany Bigpointu a to z důvodů porušování VOP.

    Jsem seriozní hráč respektující pravidla a nařízení. A to všechno včetně financí na podporu hry, je používáno jako toaletní papír.
    A já nyní musím zvažovat, zda do svého učtu nadále investovat čas a peníze. Nebo jít cestou podvodných programů (prodejem účtů, apod.) a tím přilít kapku do konce této hry.

    Hráčů jako já je tu naštěstí ještě hodně. A bylo by vhodné, aby i jejich ID a účty byli zkontrolovány. Možná se pak budete divit, kdo že vám to na začátku pomáhal. Byl bych velice rád, aby tito čistí hráči, kteří nikdy nebyli banovaní nebo důkladně prošetřeni, byli za svou věrnost odměněni stejně, jako všech 658 hráčů, ktěří se Vám a nám vysmívají na chatu a sociálních sítích.


    Pokud tito hráči nebudou potrestáni a čestní hráči nebudou za svou snahu a pomoc odměněni, je to od vás jasný vzkaz, že o nás nemáte zájem.

    Můj nápad: co takhle zaslat každému čestnému hráči 658 odměn (jedna za každého odbanovaného botujícího hráče). Byl by to symbol, gesto a projevení respektu, omluva za osm let slibů a přesvědčování nás, poctivých hráčů. Tímto byste mohli dostát iniciativě Fair Play.

    Doufám, že se toto dostane do patřičných rukou GTL a ICM a dále, aby se nad tím aspoň někdo zamyslel a pochopil, že to my vám dali šanci tuhle hru rozjet. A teď od vás na oplátku chceme jen projevení respektu a ne urážky a šikanu.

    Chápu, že je to boj s větrnými mlýny. A situace je, jak se zdá, neřešitelná. Poskytnout ve hře podpůrné programy oficiálně (placené) asi nelze (nebo nechcete), tak nás podpořte v boji proti těm nekalým jinak a ukažte, že chcete být FAIRPLAY.
     
  6. coroner

    coroner User

    Tak tento komentář zaslouží potlesk. Jestli hráči z jiných států a serverů necítí to samé, tak prosím překlad do všech světových jazyků
    plus esperanta a do Braillova písma pro ty slepé, kteří nechtějí vidět, kam se hra dostala.

    Dny od registrace3.699x 6

    Honza
     
  7. Sirpierre* krásne si to napisal len myslím že úplne zbytočne :mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** Nič nie je zbytočné, len je to na nich, či začnú okamžite konať a odčinia tým svoju krivdu.
    Isté je len to, že tým odbanovaním 658 účtov; akurát tak poctivých hráčov veľmi mimoriadne a extrémne pobúrili.

    Vnímam to rovnako citlivo ako Sirpierre*.
    Akurát dodávam, že to je to isté, ako keby pytliakom z národného parku dovolili ujsť so zdravou kožou aj s
    nákladom slonoviny. Rozhodne by mali za to padať hlavy. Pretože hrubší podraz na hráčoch, fakt nešlo urobiť!

    P.S.: Nerád by som zašiel ešte ďalej za povolenú hranicu, ale v skutočnosti to zaváňa za skorumpovanosťou zhora.
    - Nakoľko je to neskonalé, nebývalé a neslýchané. Horšie to skoniť a zvŕtať, s prepáčením, už vážne nešlo? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 28/7/18
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    1. Za co by měli padat hlavy? asi jsi nečetl pozorně of. oznámení ne?
    2. Samozřejmě máš ke svému tvrzení zde patřičné důkazy, které nám klidně i doložíš?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Sirpierre* napsal :
    S tímto Tvým tvrzením nesouhlasím, pokud jsem to správně pochopil?
    Mezi těmi odbanovanými účty se nachází účty, na kterých se investice na nich zcela jistě pohybují v řádech desítek, neřku-li snad i statisíců Kč.?
    Potom samozřejmě vzniká prostor pro všelijaké konspirační teorie typu, že velcí platiči mají unban a BP nám zcela jistě naši pravdu nikdy nevyvrátí, protože je jim to úplně jedno, co si o tom hráči myslí a ani se naše stížnosti nikdy nedozví.
    Jinak s Tebou ve zbytku souhlasím.
     
    Naposledy upraveno: 29/7/18
  10. P0HR0MA

    P0HR0MA User

    Buducnost je daná...krasna veta z terminatora.
    to same plati aj o DO..toto velku buducnost uz nema.
    odmenovat hyeny obchadzajuce system a plut do ksichtu ostatnym.
    tato hra sa da hrat naozaj uz len nepoctivo.
    gratulujem tomu cloveku "s velkym srdcom" co dal ...X - tu sancu tym parchantom a este ich aj kompenzoval....nezabudni im poslat aj list z ospravedlnenim osobne podpisany
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co že si to mám kompenzovat? Nějak se v tom ztrácím? A pokud si myslíš, že se zastávám rozhodnutí BP o odbanování části detekovaných účtů, tak vůbec nevíš nic o mé osobě a postoji k využívíní všech možností hry.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Můžeme tu plakinkat jak chceme a jen tajně ve skrytu duše doufám, že ta jakoby druhá vlna dle ofika nebyla ta odbanovávací s odměnou a že byla na dlouho i poslední?
    Pokud nepřijde nějaké jiné velké banování do konce roku, nebo po nekonečném spojování, tak věřím, že se budou stále jen a jen spojovat prázdné servery až zústane ten poslední- testovací?:p:eek::rolleyes:
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= User

    Příspěvek smazaný, tato diskuze je ponechaná pro všechny kdo mají nějaký názor ohledně posledních kroků BP s řešením podvodníků, ale jakmile se to zvrhne ve vzájemné napadání bude téma uzavřeno. Zohan se nikde podvodníků nezastává, takže klid.
     
  13. Avira221

    Avira221 User

    Dnes mi moj kamos posielal screen, ako mu odpisali z podpory...
    *Kamarat je podvodnik, a samozrejme bol medzi tymi 658 uctami odbanovanych...
    E-mail....
    ---
    Dobrý den,
    Uz nam prisli informace, ze kompenzacny balik bude pozostavat z boostra na body skusenosti 100% na 5 dni a z boostra na cest 100% tiez na 5 dni.

    S pozdravem Ladislav.
    ---
    Nemyslite ze toto je vrchol ? Hraci, ktori v hre podvadzaju, botuju, buguju a neviem co este. BP ich odbanuje, a dostanu takuto EXTREMNU kompenzaciu ? Myslite ze to je fer voci poctivym hracom ?
     
  14. 123812

    123812 User

    Je to hnus. Když jednou přijdu na to, že podvádí, tak ho zabanuju a znova to neřeším. Proč potom hrát poctivě, když se můžeme nechat zabanovat a takhle nádherně se nechat odškodnit?

    Fuj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. [flav]

    [flav] User

    tak uz aj ja pozeram po nejakom programe a kludne ma skontrolujte normalne si ho kupim od do cize potom ma do nemoze banovat haha toto uz je absurdnost a ciste byznys eura hybu s touto zkazenou hrou
     
    -baghira2- a rada1967 tohle ocenili.
  16. whiskey21

    whiskey21 User

    Taky bych k tomu rád něco řekl .. každý kdo si zde stěžuje na někoho kdo nejspíš něco má ,musí předložit důkazy ! A teď pro změnu prosím já předložit důkazy o tom že dotyční hráči nic neměli. Vysvětlí mi třeba někdo jak je možné bez podvádění udělat úkol na 10k lodi za 2 týdny ? Na cz 1 ,kde sotva potkate 100 hráčů za den .. ty lidi co to dali za 2 týdny dostali ban a pak je odbanovali a dali jim ještě kompenzaci jako rly ? Admini se k tomu ani nevyjádří ? A tomu frajerovi na cz1 co vede v boji o vliv dáte taky za podvádění odměnu ? Takže co mám dělat abych byl na tom taky dobře ?
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  17. Juráás

    Juráás User


    Tak jestli tohle myslí vážně, tak si z nás asi opravdu dělají srandu, naprosto vidím tu situaci v BP. "Dáme script, budeme zase dobrý, budeme mít jenom poctivé hráče." No výsledek je jakej je, chytlo to tak osminu nepoctivců, a pětinu z toho ještě odbanovali, protože až poté co ten script spustili jim došlo o jaké hráče by přišli, především takové co kupují 50%, sleváky a prémko a to si BP v téhle fázi hry nemůže dovolit, bohužel je to tak, přehlíželi botky příliš dlouho.
     
  18. UFO2013

    UFO2013 User

    prestat hrat hry od bp at to cele zrusi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Tak jako 100% booster na čest, zkušenosti?
    :D:D:D a to jen na pouhých 5 dní?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Joo boteři těžký život maj.

    Kudy letí vše tam botí.
    S lehkostí vše nám klikne.
    A to vše s kompenzací a omluvou :D:D:D:D

    Jo botka těžký život má.

    Bravo, musím zatleskat.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/18
  20. UFO2013

    UFO2013 User

    a vsadim se ze co davaji ano nehraji fer
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.