Inventář - správné zařazení surovin ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 2/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    Zdravím, nevím zda se to tu již řešilo, ale mohl by BP provést maličkou změnu aby se v Inventáři zobrazovaly všechny "rudy" či "suroviny", tj, aby Aurus a Krystaly rozvratu nebyly zobrazovány v Doplňcích ale v Surovinách, kam dle (alespoň mojí) logiky patří spíše ?

    Zrovna třeba Krystal rozvratu má nastaven typ "Komponent" úplně stejně jako jej mají nastaven Scrap, Prismatium, Mucosium, Plasmid a Proxium.
    Aurus má nastaven Typ "Collectible".
    Např. zde: https://board-cs.darkorbit.com//threads/montaz-assembly.108199/#post-898474 je Aurus označen za "montážní surovinu".

    Je to sice prkotina (z pohledu jiných, mnohem závažnějších nedodělků ve hře), ale právě proto náprava této drobnosti musí být pro programátora otázka malé chvilky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Mamina71 Nevidim v tom moc vyznamu, pride mi to ako drobnost, hlavne teraz ked ma hra mnoho zavaznych nedostatkov a pod.

    Maximalne to moze spomenut v buducom reporte a navrhnut, no zmena bude potom len na BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mamina71

    Mamina71 User

    Jasně, však jsem to i výše psal, že je to jen drobnost. Hru na mapě to jako takovou nijak neovlivňuje, je to jen o logičnosti co k čemu patří v rámci Inventáře.
    Pokud toto BP někdy upraví (na základě hráčské zpětné vazby, tj. následně tvého reportu), tak OK, pokud ne, tak se nic neděje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    To je zbytečnost, mě to tak vyhovuje, je zbytečné něco předělávat v hangáru, když BP konečně udělalo hangár co má hlavu a patu a je to přehledný
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.