(IP) Ban na DO Discord

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheXoXoX, 4/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TheXoXoX

    TheXoXoX User

    Dobrý den,

    z nějakého nedopatření, které mi není známo, jsem dostal ban na DO Discord. To je politováníhodné, jelikož ten Discord mi přišel jako nejaktivnejší a hlavně nejpřehlednější zdroj informací .. Každopádně, založil jsem si nový účet na Discordu, a zkusil se přihlásit znovu. Hlásí mi to, že pozvánka je neplatná. Stejný error se objevil na dalším, třetím, "novém účtu". Z toho usuzuji, že se jedná o IP ban. Nedalo by se s tím něco udělat?

    Předem díky,

    XoX
     
  2. TheXoXoX no jedině změnit IP adresu...proč si ban dostal ? divné ne...

    Zkus být trochu kontrétnější..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. TheXoXoX

    TheXoXoX User

    Poslední věc co si pamatuji co jsem napsal, bylo "jews", přičemž se nejednalo o žádnou formu úrážky, narážky, či čehokoliv s tím spojené, a nijak to nenavazovalo na ničí chat. Do té doby jsem se běžně normálně zapojoval do diskuze. Jestli mi byl IP ban udělen za toto, tak tomu nerozumím.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jews je z anglického prekladu a znamená židia. Dotyčný to mohol brať ako urážku, ak si ho takto omylom nazval.
    Mimochodom židia ovládajú viac ako polku sveta a nemajú radi, ak ich práve takto nazvú.

    Ten kto Ti tento IP ban udelil, tak to urobil výlučne z rasistických pohnútok; čo rozhodne, by nemalo byť správne.
     
  5. TheXoXoX

    TheXoXoX User

    Jak jsem řekl, rasisticky to myšleno nebylo. Každopádně je mi líto že jsem nedostal nejprve varování.
    Vzhledem k tomu že se tedy nejspíš ne-unbanovává, tak asi svoluji z zamčení threadu, není co dále řešit ...
     
  6. Arya

    Arya User

    TheXoXoX, ID účtu na discordu máš jaké? Ať se kolega může podívat o co šlo, jakmile se k tomu dostane.
     
    TheXoXoX tohle ocenil(a).
  7. TheXoXoX

    TheXoXoX User

    Můj ID DC účtu je TheXoX#6383.