Iris

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Irenka49•™*, 6/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojky, při aukci jsem zjistila,že mám v nabídce iris.
    V hangáru mi chybí 1 iris, přičemž poškození mám vždy stejné u všech letounů, takže není možné, abych přišla o letoun díky poškození. Současné poškození je 17% a letouny jsem opravovala cca před 4 dny při poškození 82%.

    Žádám o kontrolu události a o vrácení do správného stavu, vzhledem k tomu, že mám letouny upgradované na 16lvl.

    ID 91165496
    server CZ3
     
  2. Sid

    Sid Guest

    *Irenka49•™* zde můžeš žádat co chceš, já ti mohu zde také psát co chci a stejně se problém k tvé spokojenosti nevyřeší a jestli víš proč?

    Že by kvůli tomu, že píšeš na fórum hry, kde ti s tímto problémem nemůžeme vůbec pomoci?

    Mimochodem to že "vždy" opravuješ všechny letouny ještě neznamená, že jsi je opravdu opravila.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Takhle to dopada,kdyz zapomene nekdo jeden letoun opravit.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Doporučuji napsat na podporu,pokud si si jistá,že to máš ze tvé strany ok.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Proc jsem zde asi psal duvod ze hrac prisel o letoun?
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Belgame, to asi bude tím, že jsi z toho udělal hádanku místo odpovědi, a někdo to nerozluštil. ;)
     
  7. Korben

    Korben User

    Tak odpoviem na hádanku. Iriska pukla 06.02.2014 o 00:43:51 pri plnom poškodení, po zostrele hráčom firmy EIC. Hráčka si to môže skontrolovať vo svojom denníku.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    *Irenka49•™*: Jinými slovy, jeden letounek jsi bohužel zapomněla opravit. To se lehce stane, neb člověk musí rolovat, aby se dostal ke všem letounům, a rolování někdy přeskočí víc než člověk chce. Takže příště raději dvakrát zkontrolovat. ;-) Ale nic si z toho nedělej, i já jsem již přišel o leton upgradovaný na lvl 16. A bohužel i v mém případě to byla moje chyba. Dnes už raději používám CPU na opravy letounů. To se totiž kontroluje velmi lehce přímo ve hře na liště v CPU. ;-)
     
  9. Staford™

    Staford™ User

    Já sem si jednou opravoval letouny a spěchal sem protože nebyl čas a omylem sem si 3 irise prodal místo opravy,taky naštve :D
     
  10. Zeus

    Zeus Guest

  11. Díky všem za snahu a odpověď. :(:( Já vždycky po opravě kontroluju v Přehledu letouny, asi mi to nějak ulítlo, ach jo.
     
  12. Korben

    Korben User

  13. Sid

    Sid Guest

    *Irenka49•™* hodně štěstí v dražbě, více s tvým problémem bohužel udělat nejde.

    Téma považuji za vyřešené.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.