Návrhy Ish pro Crazy cubi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ŁITTŁΞ-BØY[•Λ•]CZ†™, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Dali by ste ISH pro cubikony při crazi cubi?

  1. Ano

    53.1%
  2. Ne

    31.3%
  3. Acke crazi cuby se neučastním

    15.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím Piloti.Chtěl by jsem do hry přidat instantní štít pro cubikony ale jen když bude Akce crazi cubi.protože to,co někteří lidé předvádějí je opravdu k smíchu.Aslepoň by se poté crazi cubikoni dělali tak jak se mají.

    Prakticky by se jen přidal instantní štít pro cubikony když bude probíhat akce Crazy cubi.

    Výhody:
    Hráči:

    • Zvednuly by se zisky z akce crazy cubi a ím by se tato akce stala atraktivnějšíKlany:• To samé asi co pro hráče
    BP:•Vydělali by na to protože by si lidé kupovali více kamikazi na PETy a také by více kupovali prémium acount

    Negativa:•asi jen to že by to museli naprogramovat

    Děkuji za podporu a případné další připominky Děkuji
     
  2. Kenny

    Kenny User

    Jsem asi první, kdo zde nechá komentář.
    Dle mého názoru je to zbytečné. Pokud budete dávat jen kami, tak cubikona nezabijete.
    Pokud doletí nějaký mameluk s cílem dostřelit cubu, tak mu ukážeme, že to není správné.
    btw já premium nemám, a stejně se mi to oplatí.
     
  3. Asi nejlepší nápad za poslední pár týdnů, sám sem o tom uvažoval, ale nestihl sem to napsat :D Jinak za mě na 100% ano
     
  4. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.